Re: Strona www.sensiblesoccer.pl

More
16 years 5 months ago - 16 years 5 months ago #31047 by Foka
Wracamy mam nadzieje na dobre ze stroną. Czekaliśmy na ulepszenie systemu lecz jak się okazało było to czekanie na marne. Więc wracamy do starej sprawdzonej metody uaktualniania strony. Stronę przygotował Maro z moją pomocą. Jak się też okazało nie mamy już tyle czasu by ją prowadzić. Od tej pory Aktualności na stronę będą pisali organizatorzy (prowadzący dane rozgrywki). Mają to być artykuły SYSTEMATYCZNE raz na tydzień !!. Podsumowujące wydarzenia w prowadzonych przez Was rozgrywkach. Artykuł będziecie wysyłać na meila do Maro_j i On będzie wrzucał na stronę. Wiem, że skoro doszły nowe obowiązki niektórzy mogą się wycofać z tego czym się zajmowali. Tu wymienię liste kto, co robił do tej pory i czekam na potwierdzenie czy jesteście w stanie prowadzić to dalej. Jeśli nie czekam na zgłoszenia nowych pełnych zapału osób.

Lista osób robiących coś dla sensible :

Sensible Ekstraklasa - Intermario (potwierzdził)
Druga Liga gr. A - Cinek
Druga Liga gr. B - Bobbie
Trzecia Liga gr. A - Mati
Trzecia Liga gr. B - Pablo (potwierzdził)
Trzecia Liga gr. C - Dżem
Puchar Polski - Wodiczko (potwierzdził)
Puchar Ligi - Wodiczko (potwierzdził)
Puchar Przyszłych Mistrzów - Lobo (potwierzdził)
Tabela Wszechczasów - Ruichi (potwierzdził)
Ranking PL - Charlie (potwierzdził)
ASL - Charlie (potwierzdził)
Europejskie Puchary - Charlie (potwierzdził)
Friendly Cupy z udziałem Polaków - ?? (chodzi o komentarz na stronę jeśli cup się odbył i grał w nim Polak)


PRZYPOMINAM POTWIERDZAJĄC LUB ZGŁASZAJĄC SIĘ ZOBOWIĄZUJECIE SIĘ ROBIĆ TO SYSTEMATYCZNIE !!

Meil do Maro : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nie potwierdzenie do dnia w którym odbędzie się Puchar Polski jest równoznaczne z rezygnacją. Ale gdy ktoś jest pewny, że rezygnuje miło będzie jak nas o tym uprzedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31048 by ruichi
moje brzemie mnie prowadzi :P :D

niedlugo wielkie otwarcie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31052 by Lord Pablo
PABLO potwierdza prowadzenie jakiejś grupy. Oraz friendly CUPy sporadycznie minimum raz w miesiącu jesli dostane BŁOGOSŁAWIEŃSTWO od naczelnego :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31053 by lobo
Chetnie obserwuje mlodych wilkow i podziele sie swoimi wrazeniami ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago - 16 years 5 months ago #31061 by cinek

Mają to być artykuły SYSTEMATYCZNE raz na tydzień !!.

Błąd się wkradł? Raz na miesiąc mogę coś napisać, ale nie częściej o 2 lidze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #31062 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Strona www.sensiblesoccer.pl
potwierdzam prowadzenie rankingów, asl i pucharów europejskich.
Oli_ustka wyraził chęć pomocy w tworzeniu rankingów, więc będzie raźniej :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31066 by Foka
Więc tak :

Cinek nie chodzi tu o artykuły na 5 stron. To ma 5 zdań. Masz napisać np że ten i ten nie grają, że ten jest faworytem i ma być to co tydzień. Dlatego tu o tym pisze by się ludzie poważnie zastanowili.

Charlie ok Zaczynaj liczyć Rankingi za wszystkie miesiące, które nie zostały podliczone.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31069 by MaroJ
Niech strona żyje! To nasza strona i kto chce coś napisać, dodać, skomentować, oczernić, wyśmiać, zironizować, opisać a nawet namalować niech się czuję zaproszony do tego. Artykuły mogą być opisowe poważne, zabawne, wszystko zależy od Was. Jakikolwiek pomysł dotyczący Sensible, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Jeśli ktoś prócz prowadzących chce napisać artykuł, jak najbardziej. Czego się mogą tyczyć artykuły? Opisu rozgrywek czy czegokolwiek o Sensible. To czy strona będzie fajnym, aktualizowanym miejscem zależy od każdego z nas. Nie trzeba mieć talentu literackiego, nikt z nas nie jest zawodowym pisarzem/reporterem/gryzipiorkiem ^^ Zatem zapraszam, slijcie wszystko na maila i bedzie to umieszczane jak dotrze.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Narazie musimy pozostać przy tej formie aktulizacji strony, niestety obiecana pomoc przy modernizacji strony nie nadeszla przez dlugi czas ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #31070 by Intermario

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #31071 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Strona www.sensiblesoccer.pl

Charlie ok Zaczynaj liczyć Rankingi za wszystkie miesiące, które nie zostały podliczone.


WOW!
Oli, przynieś kalkulator :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.340 seconds
Powered by Kunena Forum