Re: Problem z przeisem regulaminu "przerwany mecz"

More
16 years 4 months ago #33388 by pleban
Także uważam że najsprawiedliwiej było by doprowadzić do wyniku jaki był w momencie przerwania gry i dokonczyc go od minuty kiedy przerwało.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33389 by Skott78

Podobna dyskusja toczyla sie juz jakis czas temu.

forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=2331.15

Osobiscie nie lubie dogrywanych meczow i kiedy to tylko mozliwe staram sie grac od nowa.

Jednak za najsprawiedliwsza metode uwazam doprowadzenie do takiego samego wyniku jaki byl w momencie wystapienia problemu (nie musi byc np 5-3, wystarczy 2-0, wazna jest roznica bramek) i grania meczu od minuty w ktorej wystapil problem.

Tak zrobilismy we wczorajszym PP z Rootem i nikt nie byl poszkodowany.

mysle ze to jest nalepsze rozwiazanie jakie wlasnie podal Lobo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33391 by Intermario
W calej swojej karierze :P staralem sie praktykowac zasade dogrywania minut, które pozostały do końca plus doliczanie bramek ;) To wymaga pewnej kontroli czasu, który biegnie w górnej części ekranu, ale wydaje mi sie to najsprawiedliwsze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33392 by Foka
Wyobrażacie sobie, jak tak ze 3 razy zerwie połączenie i trzeba będzie czekać do 80 minuty :D.
A, co w przypadku desynch? Jak jeden gracz będzie miał wyniki 1:1 a drugi 2:0 :D.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33394 by Uncle Sam
Desynch zawsze można udowodnić, wystarczy, że obydwoje zawodników zrobi printscreen a i jak będą jakieś wątpliwości to można je porównać.
Lepiej poczekać dłużej aby sprawiedliwości stało się zadość. Ponieważ obecne przepisy faworyzują mocniejszych, silniejszych graczy. Prawo musi chronić słabszych.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33402 by lobo
Proponujac rozwiazanie z doprowadzeniem do starego wyniku i starej minuty meczu mialem na mysli tylko mecze ktore moga zakonczyc sie dogrywka.

W przypadku ligi, czy ooo nie ma sensu czekac do ktorejs tam minuty. Wystarczy dograc brakujace minuty zaczynajac od poczatku (doliczyc np 5 minut na to co sedzia przedluzy) a bramki z poprzedniego meczu po prostu doliczyc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33403 by Wodiczko
Ja powiem tak - jestem zwolennikiem gry widowiskowej i wielu bramek, dlatego w mojej opinii można zrobić tak:
- liga, ooo, puchary (ale tylko faza grupowa) = gramy mecz od początku i doliczamy bramki
- faza knockout pucharów = dogrywamy mecz od wyniku jaki był

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33406 by Uncle Sam
No ja zgadzam się z Lobo. Uważam, że przepis powinien jasno o tym mówić w każdych rozgrywkach. Wyjątki można by dopuścić na wyraźne życzenie tego, który miał korzystniejszą sytuację w przerwanym meczu i za aprobatą przeciwnika. Propozycja Wodiczko jest niesprawiedliwa moim zdaniem. Widowiskowość, ilość goli nie równa się ze sprawiedliwością.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33412 by szczepan
wodiczko dobrze prawi, polac mu!

uncle, sprawiedliwosc to tylko w bajkach:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33415 by Uncle Sam
Szanuje Wasze zdanie ale większość jak narazie uważa inaczej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum