Re: Problem z przeisem regulaminu "przerwany mecz"

More
16 years 4 months ago #33423 by Intermario

Wyobrażacie sobie, jak tak ze 3 razy zerwie połączenie i trzeba będzie czekać do 80 minuty :D.


Nie trzeb czekać do danej minuty :) Np. zerwie w 67 minucie to dogrywamy 23 minuty i konczymy gdy 23 wybije ;) Zawsze jak gram takie cos praktykuje ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33433 by Foka
Tak ? ale nie wiem czy wiesz 90 minuta trwa mniej wiecej do czasu gdy piłka przekroczy połowę i czasami bywa to bardzo dlugo. A co jak będzie 23 minuta i strzele gola. Normalnie w 90 można zacząc jeszcze i strzelić ze 3. A tu będziew 24 i co koniec ?? NIE MA IDEAŁU. SZUKACIE NA SIŁĘ PROBLEMU. Jest 80 przegrywasz 0:2 daj sobie spokój może następnym razem Ty będziesz w odwrotnej sytuacji i ktoś będzie wtedy uczciwy w stosunku do Ciebie bo Ty byłeś uczciwy. To tylko gra przegrasz teraz jesteś lepszy wygrasz innym razem. Nie chciałem tu przytaczać przykładów, jak ja to robię, ale jednak muszę. Grałem finał turnieju w Lubinie. CZYLI TURNIEJ OFFLINE. Wygrywałem 1:0, ale widziałem, że stroje nie pasują rywalowi bo się mieszały kolory. Zaczęliśmy jeszcze raz od zera i przegrałem. Co z tego? Więcej luzu panowie. Nie traktujcie gry jako sensu życia. Każdy chce wygrywać, ale trzeba mieć umiar ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33457 by Uncle Sam
Jasne Foka, że to tylko gra, masz rację. Ale czasem taka gra może, szczególnie u mniej doświadczonych graczy wywoływać negatywne, niepotrzebne emocje. To nie jest szukanie problemu na siłę tylko zapobieżenie takim problemom, poprzez jasne określenie najbardziej sprawiedliwej względem wszystkich reguły. Za takową uważam propozycję Lobo, wydaje się, że większość też. Można ją uzupełnić np w kwestii czasu o powiedzmy dodatkowe od 5 do 10 minut. Zresztą pisałem już o tym wcześniej. Jeśli większość nadal będzie stać przy tym stanowisku to mogę spisać ostateczną propozycję.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33458 by Lord Pablo
Mnie nie bardzo podoba sie przepis z rozpoczęciem drugiej połowy na nowo gdyż faktycznie w pierwszej mogło być przykładowo 0-0 a w drugiej prowadzi się np. 3-0 i jeszcze np. rywal ma dwie czerwone kartki, o nie panowie gdyby to było ooo po prostu zażądał bym anulowania tego meczu i puszczenia go w nie pamięć. Ale gdyby to był mecz ligowy czy barażowy gdzie każdy punkt jest CENNY, próbuje sie dogadać z rywalem jeżeli jest remis to owszem mogę druga połowę zagrać na nowo, ale nie przy wyniki który dał by mi cenne 3 punkty i jeżeli to jest np. 70-ta minuta i wynik np. 3-0 a gole te padły po przerwie to nie proszę wtedy ale żądam dogrania 20 minut nie patrząc w przepisy bo wiem że w danym przypadku przepis by wygrywającego skrzywdził a przegrywającemu dał kolejną szanse....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33460 by Spankin
mnie się wydaje podobnie do Foki, że problem został tu trochę wyolbrzymiony, mi osobiście zdarzyło się parę takich meczów i zawsze graliśmy w myśl zasady, gramy cały mecz o ile gra się przerwała w pierwszej połowie i gramy drugą połowę jeśli mecz był przerwany w drugiej połowie (z doliczeniem goli z pierwszej), nikt nigdy nie robił nikomu pretensji, w końcu to tylko gra, a myślę, nawet czytając wasze posty, że idealnego rozwiązania nie ma i każde będzie w jakiejś mierze niesprawiedliwe, i na koniec dając przykład bazujący na fenomenie przedłużania 90 minuty, a co jeśli gra się przerwie w 90 minucie ? kiedy to można faktycznie strzelić gola lub nawet kilka? nie dogrywamy nic? podobnie jest w 89 minucie, gdzie można strzelić kilka goli, a w pierwszej minucie meczu w porywach jednego gola, myślę, że każda sytuacja jest inna i powinna być rozgrywana na zasadzie grania 1 czy 2 połÃ³w lub w przypadku zgody obu graczy w jakiś gentelman s agreementowy, inny sposób

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #33659 by xflea
FOKA i Spankin --- 100% się zgadzam...

jednak mimo wszystko SWOS to tylko gra.

w gry się gra dla przyjemności.

chyba?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum