Re: Offline turnir igrača sa prostora EX-YU (SHSL)

More
17 years 1 month ago - 17 years 1 month ago #17963 by d_grei
Ja sam definitivno ZA!. Malo sam odsutan sa ss.de u zadnje vrijeme, tako da ako budu neki konkretniji dogovori, please na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
a i na MSN-u me se može naći

Å to se organizacije tiče, otvaram novi topic...
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=2892.0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17965 by d_grei
Replied by d_grei on topic offline turnir exYu
Kao prvo problem koji sam ja imao:
Kako će se igrati offline? PC? Amiga? LAN? treba nabaviti prostor i infrastrukturu.
Molim glavne organizatore (LIK, Coolio) da se savjetuju sa YOSS-om.

Da li ste ikada upogonili multiplayer SWOS offline?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #17979 by atheista
Replied by atheista on topic Re: offline turnir exYu
Ja sam poslao LIK-u config fajl za WinUAE sa kojim drugar i ja igramo u offline-u bez IKAKVIH problema. Vidim da se ljudi zale svuda kako ne moze da se podesi SWOS da igraju dva igraca na tastaturi. Kod mene to stvarno nije problem. Desi se jednom u sat vremena igranja da neko stisne gomilu tastera pa se komanda ne prenese na igru, ali to je stvarno retko da i nije vredno pomena. Ako nekome jos treba, rado cu poslati taj config fajl. Meni radi na WinUAE 1.2.0.

Mislim da je to mnogo bolja varijanta za igranje jer svi ovde igramo SWOS online pa smo se navikli na tastaturu ili dzojpede koje vezujemo na PC. Bilo bi lepo imati jednu Amigu sa strane na kojoj bismo radi nostalgije odigrali nekoliko utakmica. Iskreno, ja sam se totalno odvikao od mog QuickShot-a na Amigi tako da bih igrao znatno losije (da ne kazem da ne bih znao da dam gol) ako bismo igrali na pravoj Amigi sa dzojsticima koje verovatno vecina i nema pa bi morali da se navikavaju na nove.

Drago mi je da se i Grei aktivno ukljucio u celu pricu pa sad prakticno sve zavisi od nasih domacina u Rijeci da li cemo izvesti ovu pricu do kraja. Neizmerno bi mi bilo drago da vas sve upoznam i da u jednom veseloj atmosferi odigramo nekoliko utakmica uzivo. Ako do turnira dodje, Grei ocekuj me u Zagrebu za par preliminarnih utakmica, kao i da se iskupim za nevidjanje zimus. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18133 by LIK
Replied by LIK on topic Re: offline turnir exYu
Da super radi atheistin config file. Mislim da je cak moguce iako nisam provao na dvije tastatura ali drugi igrac bi morao odabrati druge tipke za smjer i sut jer windowsi kuže 2 spojene tastature kao jednu.

Ja cu pokusati nabaviti amigu, Å¡to bi značila da ce svi morati igrati na gamepadima ili joy. iako nije losa ni ova atheistina ideja za igranje na winuae.

Å to se tice organizacije, prostora, spavanja nemamo jos nista sređeno, teÅ¡ko je iÅ¡ta iznajmiti 6 mjeseci prije

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18171 by d_grei
Replied by d_grei on topic Re: offline turnir exYu

Å to se tice organizacije, prostora, spavanja nemamo jos nista sređeno, teÅ¡ko je iÅ¡ta iznajmiti 6 mjeseci prije


Ne mora sve biti sada do kraja odrađeno, ali mora se znat da postoji prostor i osoba koja može garantirati za taj prostor.
E, sad, kažeš iznajmiti , odmah se postavlja pitanje cijene.
Da li imaš nešto kontretno u planu ili samo okvirno?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18198 by GFC
Replied by GFC on topic Re: offline turnir exYu
Mislim da je pravo pitanje da li će nama neko hteti da iznajmi bilo šta za samo dan-dva? Mislim da mi iz Srbije ne planiramo (bar je ne) neki duži ostanak od jednog vikenda.

Ali, ako bude zaista dovoljno dobre volje, mislim da ćemo se lako organizovati - na ovaj ili onaj način ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18248 by atheista
Replied by atheista on topic Re: offline turnir exYu
Ma ljudi, nema potrebe tu nesto posebno iznajmljivati i slicno. Raspitajte se su u vasem okruzenju da li ima neka skola ili neki klub, kafic, sta vec koji je voljan da ustupi svoje prostorije na neko vreme, a zauzvrat mi im damo neku paricu ili uradimo sta im vec treba. Lepo sve to pospremimo posle svi zajedno, sredimo ili sta vec. Ne znam na koliko ljudi tipujete, ali ne verujem da ce nas biti vise od 10-ak (ili gresim?). Iz Srbije, koliko vidim, smo jedino GFC i ja vrlo verovatni ucesnici. Yoss se premislja, ali kapiram da bismo mogli da popricamo/izudaramo/ispolivamo ga vodom i on bi krenuo. ;) Yoss, nista licno. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18355 by Nik
Replied by Nik on topic Re: offline turnir exYu
Posalji taj Config na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18370 by GFC
Evo malo da se poradi i na markeringu.

Kako u meni spava neotkriveni dizajner, rešio sam da malo udarim na zajebanciju na temu našeg budućeg turnira :D ;D


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #18371 by Coolio_Jack

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.318 seconds
Powered by Kunena Forum