Turnaje

More
15 years 1 week ago #63418 by Cyclops FC
Turnaje was created by Cyclops FC
Cau Finai,
Mel bych dotaz ohledne dalsich turnaju. V Ceske lize je nas dost malo a je dohrana behem prvniho tydne a tak bych si rad zahral nejakej ten turnajek :) Nachystas nam neco opet? 8) Myslim ze napriklad Iceland Cup byl super a pokud by se pridali i hraci ze zahranici bylo by to jeste lepsi :D
Diky,
Cyclop Crius

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 1 week ago #63470 by sensipla
Replied by sensipla on topic Re: Turnaje
Ses měl zapojit do Mega Cup a nevěděl bys kde ti hlava stojí :) Vlastně dvě :)
Jo, turnaje jsou fajn. Ale podle mě by se týmy neměly vybírat systémem kdo dřív příjde, ale od nejhoršího hráče k nejlepšímu, podle rankingu. Se to řeÅ¡ilo v threadu k uvažovanýmu World Cupu. To pak nutí lepší hráče k co nejlepšímu výkonu a chudáci nováčci (jako třeba já) nebudou mít chuť se na celý SWOS vykaÅ¡lat ;D I když to neplatí o Iceland Cupu, spíš o Mega Cupu :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #63495 by finaipepe
Replied by finaipepe on topic Re: Turnaje
Tak co se turnajú týká, rád něco vytvořím a pokusím se zlákat i nějakého toho hráče ze zahraničí ;D
Jinak plně souhlasím s Milanistou, ohledně nasazování týmů podle rankingu i když bych řekl že přesně takle to bylo v Iceland Cupu (já jsem měl sice největší lůzu co byla k mání :D, ale jak je vidět i s ní se dá něco uhrát ;) ) Brzy něco vytvořím (turnaj), protože liga je opravdu neskutečně (na české poměry) brzy dohraná ::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #63775 by Axtec
Replied by Axtec on topic Re: Turnaje
Souhlasim s tim nasazovanim podle rankingu, ale mozna by bylo lepsi pridelit tymy az po prihlaseni vsech hracu do danyho turnaje. Potom by nevznikali problemy ze si napriklad 3 hraci vyberou naprosto stejny tymy. Jinak diky Finaipepe za dalsi turnajek ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.181 seconds
Powered by Kunena Forum