Re: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V SENSIBLE WORLD OF SOCCER (PC ver

More
16 years 7 months ago - 16 years 6 months ago #26293 by AdfBoy
!!! 1.12.07 se bude v Praze konat již 4 mistrovství české republiky v této báječné hře !!!!!!

Zde je link na původní stránky mistrovství: swos.unas.cz/Novinky.php
-zde se můžete podívat na na fotky a výsledky (stránky již nejsou aktualizovány)

Zde je link na nové stránky mistrovství: http://www.swos.chytrak.cz./
-sledujte toto téma i stránky.Další informace budou doplněny 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28092 by AdfBoy
Mno chtělo by to nějaké nové informace. Márty Geo? Jak to vypadá?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28423 by GEO
POZOR, POZOR!!! Den pro začátek přihlášování na SWOS Prague Open / ČMS 2007 se blíží. VÅ¡ichni kdo mají zájem ať netrpělivě sledují v přístím týdnu kalendář akcí na ss.de. Chystáme spustit oficiální upoutávku na turnaj :o.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28756 by AdfBoy
Začalo oficiální přihlaÅ¡ování do turnaje: sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_kalender_event eid=537

Datum je stanoveno na 1.12.2007

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 months ago #30144 by GEO
Ahoj vÅ¡ichni bližší informace jsou tu ;D :datum konání 1.12.2007 sobota, registrace do turnaje pro mimopražské již od pátku po příjezdu do Prahy, jinak pro ostatní kdo příjdou přímo v sobotu mezi 8 - 8:30 v místě konání, turnaj se uskuteční na adrese: Plzeňská 27, 150 00, Praha 5!!! Budeme hrát PC SWOS 97/98 s možností použít vlastní taktiku, vÅ¡ichni kdo mají zájem si upravit jména hráčů originálního týmu nechť mi na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. poÅ¡lou screenshoot editovaného týmu. Hrací doba 3min, pitch random atd. Herní systém: 4 skupiny v základní části, postupuje 16 nejlepších do play-off. Losování skupin proběhne podle mezinárodního rankingu a národností. Ohledně ubytování piÅ¡te Finaipepemu, rezervujte přimo u něj na mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .Odkaz na hostel je www.hostel5.com ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #30746 by GEO
Turnaj se blíží takže nezapomeňte: REGISTRACE DO TURNAJE V SOBOTU MEZI 8:00 - 8:30 !!!!!!

Místo konání: www.hostel5.com/cesky/print.php

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
More
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #31681 by Darth Steve
Čau HoÅ¡i, nejdřív se omlouvám, že jsem se dostal na forum až teď a tudíž jsem do této doby nic pro SWOS neudělal (tím mám doufám dluh splacen). Ale najít toto forum bylo fakt těžký. Jinak turnaj byl super, Å¡koda, jen mých Å¡patných výkonů. Ale zase jsem vyhrál vědomostní soutěž za 500 :-))). Měj te se.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #31683 by AdfBoy
;D Taky bych chtěl poděkovat vÅ¡em co se zasloužili o tento turnaj!!!!! Brzo budou fotky a videa a nějaké info jak to celé proběhlo.SWOS RULEEEEZ!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31687 by GEO

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.309 seconds
Powered by Kunena Forum