Re: Śląska Liga Sensible - AMIGA

More
11 years 10 months ago #91378 by gomi
Na dzień dziesiejszy w planach jest Śląska Liga i tego się trzymajmy. Na otwarty turniej na Śląsku przyjdzie czas, ale najpierw musimy ogarnąc ten temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #91391 by Tom+
Ja chętnie dołącze, i pewnie mój brat.

Pytanie, gdzie będzie ta liga ?

@gomi
Nie wiem skąd wziałeś Gliwice, ale ja reprezentuje BĘDZIN !!!!!
Fajnie aby herb mojego miasta królewskiego też się pojawił w Logu.

More
11 years 10 months ago #91395 by Foka
Tom rozumie, że to żart ???? Bo może teraz każdy będzie chciał by herb miasta znalazł się w logu ... bo jak mówię Dolny Śląsk to też Śląsk więc dodajmy Wrocław, Lubin i kto tam jeszcze będzie jeździł ..... bez jaj.

More
11 years 10 months ago #91397 by Tom+
@Foka
Nikogo nie przymuszam :) Wg. mnie nie powinno być żadnych herbów - wystarczający jest herb woj. Śląskiego i rozwiązuje wszelkie konfikty.
Ale co do Gliwic przy moim imieniu to nie żart.

Gliwice reprezentuje tylko jako student, a SWOSie jestem Zagłębiakiem :)

More
11 years 10 months ago #91400 by xflea
1. Śląska Liga - bo województwo śląskie (patrz herb w logo) - oczywiście nie wykluczona jest formuła open :P

2. historycznie Śląsk to nie to samo co teraz woj. śląskie + woj. dolnośląskie (co ma np. wspólnego Częstochowa ze Śląskiem?) - zresztą popatrzcie sobie na herby miast i sprawdźcie na których występuje śląski orzeł

3. tak jak napisałem logo jest w wersji wstępnej - a jeśli chodzi o herby to miałem taki pomysł, żeby dodać tych miast z których faktycznie pojawią się gracze

a tak w ogóle to wszystko to są kwestie drugorzędne więc na razie nie ma się o co spierać...

More
11 years 9 months ago #91725 by Ibenolos
;D No jeśli myślicie o wersji OPEN, to chętnie zagram w lidze Śląsko-Krakowskiej ;P Kloze pewnie też, by się pisał..

P.S.Tylko AMIGA?? Na PC chętnych też nie brakuje..

P.S.2. Jak coś mam 3 monitory luźne, i ze dwie klawy +pad , które zgromadziłem z myślą stworzenia ligi Śląsko-Krakowskiej. Z tej zeszłorocznej inicjatywy chętni byli (wtedy) Pinky, Kisielo i Folek..

More
11 years 9 months ago #91727 by paczek

;D No jeśli myślicie o wersji OPEN, to chętnie zagram w lidze Śląsko-Krakowskiej ;P    Kloze pewnie też, by się pisał..

P.S.Tylko AMIGA?? Na PC chętnych też nie brakuje..

P.S.2. Jak coś mam 3 monitory luźne, i ze dwie klawy +pad , które zgromadziłem z myślą stworzenia ligi Śląsko-Krakowskiej. Z tej zeszłorocznej inicjatywy chętni byli (wtedy) Pinky, Kisielo i Folek..

Zrób turniej, jak masz sprzęt :P bo nic się nie dzieje :P

More
11 years 9 months ago #92551 by yoda
Jaaa:) bardzo sie cieszę na taką inicjatywę:) już tak dawno w swosa nie grałem, że masakra. Komp to słaby przeciwnik a żona nie chce ze mną trenować;/ ja się piszę i dla mnie jest obojętne gdzie i kiedy, byle ok godz 18. Bracik podejrzewam też chętnie by przyjeżdżał... o ile nie będzie miał wtedy zajęć na uczelni.
Czuję głÃ³d swosaaaa:)

Time to create page: 0.178 seconds