Re: Składka na hosting + domenę

More
15 years 5 months ago - 15 years 3 months ago #54274 by ruichi
Powoli dobiega koniec roku i jak większość graczy dłuższych stażem wie, czas na NIEOBOWIĄZKOWĄ zbiórkę pieniędzy na hosting, domenę. Od nowego roku zmieniamy providera, gdyż popularność naszego serwisu obciąża za bardzo serwy aktualnego. No cóż.. nie będzie drożej ani taniej, niemniej kasa to kasa:) nie rośnie na drzewach... Piwka czy paczki fajek można sobie odmówić przecież, a stronka działać musi :)

Dlatego przez najbliższe 2-3 tygodnie będę zbierał kaskę, która następnie pójdzie na w/w sprawy. Wpłaty są DOBROWOLNE. Wpłacających będę wpisywał tutaj, chyba, że nie będą tego chcieli, a wypominanie komukolwiek braku wpłaty będzie karane banem. Nadwyżkę spożytkujemy na Wrocek jak zawsze...

Konto inne niż zazwyczaj:

Piotr Rachwald

19 1140 2004 0000 3202 3599 6073

mBank

ruichi - 20 zł na dobry początek
Nepus - 50 zł
olesio - 20 zł
dior - 20 zł
cinek - 20 zł
root - 20 zł
anonimowy darczyńca:) - 25 zł
marcinos - 70 zł
dzem - 20 zl 13 gr
szyms - 25 zl
skott78 - 20 zl

Razem 310,13 zł
hosting na rok: 48,80 zł
domena 122,00 zł
na Wrocek 139,33 zł

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54288 by ruichi
eee... no wiesz.. ja w PL nie mieszkam :D mam tam tylko konto, takze niestety tylko przelewy bankowe wchodza w gre

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54303 by ruichi
tak w sumie właśnie sobie uświadomiłem, że czasem dane osobowe są potrzebne w niektórych bankach... także jak potrzebny jest adres to stukać na gg/priv

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54304 by olesio
marcinos: jak nie możesz robić przelewów przez Internet to może wypełnij przekaz na poczcie podając
imie oraz nazwisko i numer konta, pieniądze też dojdą, tylko niestety poczta polska zażąda od Ciebie z
trzy złote dodatkowo chyba, a to jest niestety więcej niż w większości banków za przelew do innego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 months ago #54828 by Root
Marcinos, Nepus RESPECT!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum