SWOS PC ONLINE BETA DZIALAJĄCA

More
9 years 7 months ago #125820 by sanek
www21.zippyshare.com/v/81879617/file.html
nie wiem ile ten link się utrzyma
na skróty
uruchamiamy gre
join.bat - niezależnie czy hostujemy czy się dołączamy
poźniej multiplayer
zmieniamy nick ;)
join, host
wybieramy 2 różne drużyny! nie można grać real vs real :(
zaznaczamy fifraka po prawej stronie od wybranej druzyny
start
pomiedzy meczami taktyka zmienia sie w standardowa wiec trzeba ustawić od nowa którą chce się grać
GL HF

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #126591 by Ibenolos
Sano..a grałeś już w PC online?..chodzi to w ogóle?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #126656 by Blazej_Bdg
ja grałem, chodzi bardzo dobrze. nawet powiedziałbym, że lepiej niż amiga bo nie czuć żadnego opóźnienia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #126665 by olesio
@sanek: a czym się różni Twoja wstawka od mojej dawno dostępnej na:
http://olesio.eu/olesiolab/swos97_full_nocd_dosbox_online.rar
Co? Bo umnie nawet wygodniej. Nie edytujesz batcha. Tylko odpalasz join.bat z parametrem hosta/IP. Nie problem zrobić sobie skrót przecież. To już nie te czasy, że dawno już nie grający Root_PL każdego kto potrafi coś poza włączeniem mIRC a i komputera określa bezmyślnie mianem hackera. A i miałem napisac prosty launcher w WinAPI do hostowania gry lub łączenia się z wyranym hostem i portem, z listy którą można opisac nickiem. Gdyby ktoś miał stałe IP/używał serwisów typu dyndns. Dla tej wersji online z DOSBoxem. Ale @cinek mnie zdemotywował pisząc, że przeze mnie MŚ w SWOSa muszą się odbyć we Włoszech na przykład, a nie w Lubinie. To stwierdziłem, że po co mam się starać i zbierać zje...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #126667 by Ibenolos
..a kto byłby chętny coś pograć W KOŃCU PC ONLINE..? Napiszcie to się jakoś umówimy na granie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago - 9 years 5 months ago #126670 by sanek
wiesz szczerze nie wiem czym się różni, być może to Twoja wersja, dostałem ją od Playi, tyle że była gotowa do użycia razem ze skrótem przez co nie trzeba było nic wpisywać, podobno wykorzystuje jakiś tam serw w niemczech więc nie jest to p2p
a teraz i tak chyba wyszła nowsza prawda ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 5 months ago #126672 by olesio
Ok, no ja ją poprawiłem na prośbę Playaveli. I dodałem plik join_de.swos.in który od razu łaczy z serwerem, który chciał. Chociaż teraz widzę, że z nieznanych dla mnie przyczyn, w miejscu cudzysłowia po adresie serwera pojawiły się dziwne znaczki. Poprawiłem to. No i jeszcze raz wrzuciłem do siebie na www. Adres taki jak podałem poprzednio.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum