SWOS Polska - drużyna custom

More
16 years 8 months ago #24791 by Tomplus
Ja nadal proszę o umieszczenie mnie jako trenera reprezentacji ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24795 by Primo
Dzięki, że zostałem umieszczony w drużynie mistrzów to ogromny zaszczyt !!! Dla mnie wypas !!!

Jeśli sie da to mogę być blond murzynem, a jak nie to czarne włosy poproszę ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #24819 by lobo
[


jest lysy kolor?


To samo poprosze a jak nie da rady to brunet wieczorowa pora.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24848 by Pallister
Endgamewhistle.... ;D for example as ringtone for SMS
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24851 by dior
Aaaaaaaaaaaaaaa!!! Great stuff Maaaaannnnn!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #24863 by Pallister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #26605 by WaNaS
Michal86 , a ja gdzie jestem ?? tataj pod innym nickiem bo nie mogłem sie dostac.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93633 by lobo

Zawodnik, pozycja i uzasadnienie wyboru. Teoretycznie nie powinienem się spowiadać ze swoich decyzji, ale... Wybór był trudny. Nie tyle jeśli chodzi o 16tke co o pierwszą 11tke.

1. Intermario GK - bramkarz, twórca kanału, osoba numer jeden na #sensible.pl

2. Charlie RB - gra w lidze PL, dużo wkładu w prowadzenie sensiblesoccer.pl. Prowadzi ranking i pisze artykuły o EP i ASL
4. Cinek D - zawsze pomocny dla nowych graczy, był we Wrocławiu, gra w lidze, prowadzi rozgrywki drugoligowe.
6. Mati LB - świetny gracz, mocna pozycja w lidze, był we Wtrocławiu

13.Dżem LB - teoretycznie w Realu rezerwa, ale kazdy wpuszcza do składu. Prowadzi PL i jedna z legend polskiego swosa.
14.Dior M - znów teoretycznie rezerwowy w Realu w praktyce zawsze w składzie. Kolejna z legend polskiego swosa. Świetny gracz i dusza towarzystwa.
10. Maro Rw - założyciel strony sensiblesoccer.pl, organizator turniejów offline.
11. Champ - wielokrotny Mistrz Polski, multimedalista Pucharu Ligi.

8. Inbloom - świetny gracz. Wysokie miejsca w Lidze PL. Jako, że ja układam ten sklad doceniam Jego kreatywność w grze. Był we Wrocławiu
7. Lobo - już niedługo może być najlepszym graczem w historii. Pierwszy Polak, który zdobył medal w zagranicznym turnieju offline.
9. Foka - moja drużyna to też siebie dałem do ataku ;)

Rezerwa

12.Primo - człowiek pozytywna energia - był we Wrocławiu - rozbawiał towarzystwo ;)
3. Bobbieboras - był we Wrocławiu, gra w Lidze PL
5. Romaneq - u mnie poza skłądem ale pierwszy do wejścia. Był we Wrocławiu gra w lidze PL, wielokrotny medalista turniejów offline.
15.Dindek - historia Ligi Polskiej. Najmłodszy z tych z największym stażem, duże umiejętności.
16.Bumer - Płaski Bumer ..... więcej pisać nie trzeba ... był we Wrocławiu.


Kilka spostrzezen w zwiazku z niedawna aktualizacja skladu.

File Attachment:


Primo, Cinek, Dior, lobo, Foka, Romaneq i Bumer bez zmian.

Dzem i Bobbie byli w skladzie od poczatku z tym ze zostali przekwalifikowani na inne pozycje.

Nowe twarze.

1.Lord Pablo - aktywny w organizowaniu turniejow online, wielokrotny uczestnik turniejow wroclawskich i lubinskich
2. Wodiczko - legenda polskiego chlej-offa, aktualny prezes
6. Sanek - aktualny vicemistrz swiata na amidze choc jego specjalnoscia pozostaje pc, uczestnik turniejow w Serbii, Niemczech i Polsce
3. Paczek - aktualny viceprezes, brazowy medalista mistrzostw swiata na pc, wspolorganizator lubinskich turniejow
10. ruichi - emerytowany wieloletni prezes
11. Basto - stary wyjadacz, uczestnik turniejow w Czechach i Polsce, jako jedyny w tym towarzystwie nie uczestniczyl jeszcze w mistrzostwach swiata
15. xflea - Mr Friendly League, organizator wielu turniejow online, uczestnik turniejow w Niemczech i Polsce

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93641 by Foka
Może nie SWOS Polska, ale też drużyna, którą grają Polacy .... czyli nasza reprezentacja po gruntownej renowacji ... Wypadło ze składu 8 zawodników bo wiadomo, że u Smudy wódki nie ma więc przyznam szczerze miałem trochę dylematów zwłaszcza ze środkiem obrony :D

Lobo jak będziesz mógł to proszę uaktualnij na dysku.

A i oczywiście zmieniłem też stroje :)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93665 by paczek
heh zmienił bym Głowackiego na Wojtkowiaka, bo kiedy nie ma kontuzji to gra w tej reprezentacji no i za Grosickiego jednak Brożek :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum