Re: V Lubiński Turniej Sensible Soccer - 13 Czerwca 2009

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #59716 by Lord Pablo
LOBO tylko szykuj duuuuuuuuuuuuuuuużo kasy bo w tej Muzie PIWO po 7,40 było. Droższego nie miałem okazji pić.....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59717 by paczek
co za piwo piłeś?

skoro ja piłem po 6 zł :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59718 by Lord Pablo
butelkowe nie pamiętam które

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59719 by LeMaN

Ja w ogóle nie wiem jak można pić podczas grania w Sensible :D:D:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59722 by lobo
Piwo w londynskim pubie stoi srednio w przeliczeniu 15 zl wiec nie przerazaja mnie te cyfry :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59763 by LeMaN

Hehe to u nas masz w tej cenie 2 :)

Jak nie przyjedziesz to będzie znaczyło, że boisz sie, żeby nie przegrać 1:2 hehehe;))

Kombinuj lepiej bilet już:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #59786 by lobo
Skoro zalatwiles juz pogode to miedzynarodowe lotnisko w Lubinie nie powinno byc problemem, co?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59788 by Foka
HA HA HA :D

nie mają tam tak dużego terenu .... ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59789 by LeMaN

Lotnisko to my mamy, i to jakie :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #59849 by romaneq
7,40 za browara ? Cena jakaś z dupy skąd te 0,4 ? Może kupiłeś browara z pizzą Pablo;D

Nie siejmy paniki piwo kosztuje 6 zł i nie jest to wygórowana cena jak na taki lokal. Są droższe browarki także. Pizza, dania różnego rodzaju można sobie zamówić do stolika do tego: kawa, herbata, soki itp. Dodatkowo 30 metrów od MUZY są bary z fast-foodami gdzie za 5-6 zł można się najeść. Lokalizacja żyć nie umierać.

Mamy 2 sale do gry: mniejsza na Amige i większa na PC. Dodatkowo mamy tarasik i park. Oczywiście blisko jest parking. Jeśli komuś mało może na góre skoczyć do kina na film. WC oczywiście dla dam i dżentelmenów bez opłat. Lokale porządnie oświetlone co ważne człowiek mniej się męczy.

W Lubinie, o dziwo, jest zawsze masa chętnych do udziału w turnieju PC. Ale mogę Was zapewnić, że turniej skończy się w dość normalnej porze i na 100% skończymy około godz. 23:00. Jeśli trzeba ustawimy nawet 10 PC. Na Amigę chętnych jest zdecydowanie mniej ale 4-5 amig wystawimy do rozgrywek.

Różnica między Wrocławiem a Lubinem jest taka, że we Wrocku gra praktycznie sama elita a w Lubinie elita z Polski + lubinianie, którym co mecz nie trzeba niczego konfigurować.

Za turniej Amigowy odpowiedzialny jest Foka
Za turniej PC odpowiedzialny jest romaneq
Za przygotowania do turnieju odpowiedzialny jest Leman
Wszelka pomoc: Pączek.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe typu aparat cyfrowy DVD zestaw głośników - ale co dokładnie to podamy wkrótce.

Ze swojej strony nie widzę sytuacji, że ktoś z elity SWOSa nie przyjeżdża. Liczę na Was koledzy a jak się nie stawicie licznie to ja też do Was nie będę przyjeżdżał :)

Aha zapomniałbym

GłÃ³wnym Oficjalnym sponsorem turnieju jak i ISL jest Firma Invedia z Lubina.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.247 seconds
Powered by Kunena Forum