Re: V Lubiński Turniej Sensible Soccer - 13 Czerwca 2009

More
14 years 10 months ago #68673 by LeMaN
o ja jeb..... ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:):):):)

Chris - brechtam z każdego zdjęcia !!!!!!!!!!!

Wiedziałem, że jesteś w tym zajebisty, ale to już jest PEŁEN SZACUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

buahahahahahahahahahhahahahahahaahahah

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68675 by LeMaN

@ Romaneq

Zyje, właśnie zły mi lecą ze śmiechu z tego komiksu chrisa:)) absynt :))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68676 by romaneq
lemaneq trzeba jasno powiedzieć dość kończę dziś ten długi łikend

a krisu jest zacny ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68677 by LeMaN

Koniec z łikendem - dokładnie:)) 6 dni wystarczy :):):)

A Chris dla mnie jest ZAJEBIACCI!!:):):)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68678 by Kloze
Co za komiks! Muszę pokazać go braciom i znajomym :D

Szkoda, że nie miałem lepszych zdjęć :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68686 by Primo
Hej ogóry, dopiero dziś doszedłem do siebie po szoku jakim było zdobycie mistrza Polski na X-Boxie :D Co tu dużo pisać jak nie same pochwały:

Organizacja pierwsza klasa zarówno przed turniejem jak i w trakcie. Zostaliśmy królewsko przyjęci przez chłopaków z Lubina. Po ciężkiej podróży zostaliśmy zaproszeni do pubu gdzie mogliśmy odpocząć i poddać się zabiegom odnowy biologicznej :P (prosimy o zdjęcie Lemana jak łapie ananasa w locie :D) Kolejnym niesamowitym przeżyciem było zwiedzanie stadionu oraz cała oprawa medialna - pełen wypas. Kolejne podziękowania dla Romanqa za organizację WłÃ³czykija u siebie w domu, mega klimat, pełen spontan ps. kawę na schody wylał Dior naczelny paralityk SWOS Warsaw Team :D

Podziękowania dla Lemana, Pączka i Soji za opiekę na mieście, organizację atrakcji oraz pomoc w przetaczaniu ogromnych ilości piwa.

Romaneq - uratował nam życie w Legnicy mogliśmy złapać tam jakąś kontuzję :D organizacja turnieju oraz WłÃ³czykija w klimacie dobrej muzy :D

Cała ekpia hotelu MTB, kto tam mieszkał wiedział co się działo, ciężko było wejść nie potykając się o puste puszki i butelki błądząc w oparach zielongo dymu :D Wodi naczleny pijak Dior i ja, do tego Sanek i Chesmar. Później przyjechali Basto oraz Noel z dziewczynami, a na koniec Lobo i Simpel. Niesamowite przeżycie toł after po turnieju ostro świętowaliśmy mistrza Lobo i na Amidze i mojego na X-Boxie. Offline do 5 rano zakrapiany szampanem i whisky :D

Niesamowita atmosfera, pełen relaks, śmiechy i zajebiści ludzie to jest to co sprawia, że muszę być w Lubinie za rok !!!

Powstało klika kultowych tekstów oraz kilka wesołych akcji:

-słynny już numer, który wykręciłem Lemanowi, że zamknął nas u siebie w domu w kiblu :D
- tekst na X-Boxie by weszło
- czy też rozmowa z dziadkiem z recepcji (chyba Lobo i Simpel z nim gadali):

dziadek: hmm panowie a w co wy tam gracie ?
Lobo: w SWOSa
dziadek: w co?
Lobo: no taka piłka na komputerze
dziadek: aaa bo tu są już koledzy i ostro trenuję od wczoraj ( w tym momencie wskazuje pokój 17 - Salon Warszawski)...


pozdrrrrooooooooooooooooooo Lubinnnnnnnnnnnnn

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68687 by Primo
komiks zajebisty najlepsze z pijanym Wodiczkiem :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68693 by romaneq
Primo super relacja. Wygląda na to, że nikt dosłownie nie był zmęczony grą po turnieju bo chyba każdy tak szczerze jeszcze by sobie pograł. Przeważnie po turniejach-maratonach wygląda to tak, że nikt nie może patrzeć na kolor zielony ;D

rewelacja :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68694 by Filippousis
Witam wszystkich!
Cieszę się, że hotel NTB okazał się dobrą areną do zmagań w swosa i after party!

Sam turniej rewelacja i oby chłopakom nie zabrakło woli do organizacji przyszłych turniejów!

Mój tekst: stoimy w kilka osób...
Dżem do mnie: Widzieliście Filipa?
Filip: Nie wiem.... czekaj, gdzieś poszedł .... o chyba tam stoi (na Chrisa).
Dżem: O!
Filip i reszta: hahaha ...
Dżem: śmiech :) a bo Wy z Chrisem to tacy podobni jesteście! ;D


Chris - mój Ty bracie! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68700 by romaneq
Podziękowania należą się jeszcze Kuli za pomoc w organizacji a przede wszystkim świetne nagrody ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum