Re: V Lubiński Turniej Sensible Soccer - 13 Czerwca 2009

More
14 years 10 months ago - 14 years 10 months ago #68556 by LeMaN
Jak dla mnie, żeby takich sytuacji nie było..

Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się. :))

Nie ma co płakać nad rozlaną kawą.. mi tam piwa szkoda - sam jeden kufel z 3/4 piwa w środku stłukłem :/ no ale za tych co nie mogli... choć takich nie było:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68558 by dior
Spoko, Leman. Ja narozlewalem u Romana w domu. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68561 by LeMaN

Nie mówiąc już ile się rozlało w warszawskim salonie hahaha i to nie tylko piwa ;D

W te 2 h co u Was byłem to ze trzy rodzaje browara się rozlały, wino i popiół z puszki po piwie się wylał no i pepsi:))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68562 by LeMaN

www.wirtualnemedia.pl/article/2707789_St...onic_Lumix_wideo.htm

Buahahahahaahahahahahahahahha popłakałem się ze śmiechu :):):):) musze jeszcze potrenować, żeby za rok dorównać Pani Statule :)))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago - 14 years 10 months ago #68574 by romaneq
File Attachment:


DALIŚMY RADĘ !!!

Leman był tu trochę poskładany
:o

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68582 by sanek
Panowie, co tu gadać ? :)
M A S A K R A
turniej bezsprzecznie najlepszy na jakim mialem okazje się pojawić !!
może nei ze względu na forme ani wyniki;p
ale ze względu na Was !
super było was znowu spotkać ! zajebiscie sie bawiłem, niesamowita atmosfera turnieju, ja chce jeszcze !
tak jak mówiłem w trakcie, największy minus tego turnieju był taki że czas szybko leciał, ta impreza powinna trwać ze 4 dni !!!
organizacja - nawet nie wspomne ;p
wszystko zapięte na ostatni guzik, jedynie gracze zawiedli bo powinniśmy jednak wcześniej się zjawić aby juz około 10 rano zacząć :)
co do meczy to wiadomo - wszystkie cięzkie :)
co do wyników też wiadomo - mogło być lepiej :P
Wielkie dzięki dla Filipa który znowu uratował nas z opresji, zamówił, taxi kiedy spóznilismy sie na busa/po bibie w hotelu/, dowiedział się kiedy nastepny pociąg - respekt stary, jesteś wielki :)
Turnieje, chleje itp w hotelu masakra:D ciekawe czy ciągle to sprzątają :D
Jedyny minus to postawa co niektórych PC ów jak pisał Cinek, Geese no niestety ale na nich grać się nie dało na jednej klawiaturze, faze grupową można powiedzieć że przebrneliśmy, nie wiem czy na przyszłość nie lepiej postawić tylko na te kompy które działaja sprawnie, nawet jeśli by miały być większe o troszke grupy,
myślę że sprawa jest rozwojowa i da się jakoś wyjaśnić czemu niektóre działają dobrze a niektóre nie ...
ale to nie sprawa na dziś ani jutro, myśle że na następnym turnieju będzie wszystko grało ;)
na tym kończe pozdrawiając organizatorów, uczestników i barmanki z muzy :D
and may the swos be with u :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68594 by Foka
Właśnie dla tego obliczyliśmy już, jakie są koszta zainwestowania w sprzęt, tak by doprowadzić go do najlepszego z możliwych stanów. Ale o tym w innym temacie napisze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68596 by Bumer
Panowie, czytając każdy z tych postów coraz bardziej żałuje, że ta uczelnia niepozwoliła mi w pełni rozkoszować się tym turniejem. Powinienem być z Wami przez te 4 dni. Mam nadzieje, że w przyszłym roku to będzie możliwe.
Ogóry wy moje:D:D:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68608 by romaneq
Z tymi PC to żeby zawsze było dobrze to potrzebujemy do każdej grupy 2 kontrolery i 2 przejściówki i najlepiej żeby ich przez cały turniej nie odłączać. Inaczej Panowie zawsze będzie coś nie tak.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68610 by Kloze

Następny przeciwnik Kloze. Chyba trochę odpuścił bo parę bramek dostał.


Ten dwumecz to dowód na to, że przedwcześnie zacząłem się skupiać na końcowych fazach chlej-offów ;-)

A tak całkiem poważnie to faktycznie średnio zagrałem ten dwumecz. Po świetnych meczach z Magistrem niestety 1/8 finału zagrana nie tak, jak winna być. Obiecuję, że poprawię się następnym razem :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.250 seconds
Powered by Kunena Forum