Nordic Open - Polski Ekipa na Wyjazd

More
13 years 1 month ago #97377 by bobbiebobras
My gadu gadu granie graniem a powoli sie zbliza impreza w Danii :) Trzeba by sie wkoncu zadeklarowac kto jedzie i czy wogole jest ekipa na wyjazd bo nie sadze aby ktos jechal sam czy w dwojke :) Szkoda ze Foka z problemow wiadomych musial zrezygnowac ale szybkiego powrotu do zdrowia i na arena swosa Foczus :) Tak wiec z pozostalej wczesniej zadeklarowanej wstepnie ekipy zostal Dzem Paczek Gomi i Ja :) Wiec ja jestem chetny na wyjazd jesli bedzie przynajmniej 4 osoby do wozu i w droge :) Turniej odbywa sie tylko w sobote wiec proponuje wziasc wolne na piatek i wyjechac z rana zeby w nocy zwiedzic dunskie miasteczko wrocic mala impreza i sie wyspac :) z wracac przez cala niedziele bo nie sadze aby turniej w Danni konczyl sie nad ranem jak to sie zdarza w polsce czy w niemczech ;) Tak wiec milo by bylo aby kazdy z wyzej wymienionych sie okreslil czy jedzie czy plany sie zmienily i wypada a moze ktos nowy ma ochote pojechac to byloby bardzo milo :) Wstepne koszta jak pamietam wyszly 300 zl +- za paliwo w dwie strony wiadomo tam nocleg ( nie wiem czy trzeba hotel czy mozna sie kimnac na karimatach i spiworach na sali) i wpisowe 80 zl +- wiec jak liczylismy wyjazd spokojnie zamknalbym sie w kwocie 500zl. Czasu coraz mnie wiec sie wpisujcie i miejmy nadzieje deklarujcie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97378 by xflea
chyba jeszcze raz rozważę wyjazd do Danii... Do Bułgarii już raczej na 100% nie jadę, więc trzeba jakiś inny turniej w tym roku zaliczyć :)

problem u mnie może być z tym terminem w weekend

i jeszcze się zastanawiam czy Nordic Open czy urodzinowy turniej u ElMichaJ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97406 by gomi
Tak jak piszesz Bobbie....4 osoby do samochodu muszą być, żeby za wyjazd 3 dniowy nie płacić kokosów.

Szczerze mówiąc zaczynam wątpić coraz bardziej, że pojedziemy. Foka odpadł(największy mój pewniak do tego wyjazdu), pączek to już w ogóle zapomniał, że był taki temat, więc pozostajemy we dwójkę co z góry jest spisane na straty.

Jeśli jednak jakimś cudem znalazłaby się ekipa to jestem za noclegiem na miejscu w hotelu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97424 by Foka
Powiem tak, jak pisałem na 90% nie dam rady pojechać, ale jeśli zdarzy się cud i w czwartkowych badaniach wszystko wyjdzie ok ... albo przynajmniej względnie ok to jeszcze może do Was dołączę. Bardzo, bardzo chce jechać .... zwłaszcza, że jak bobbie zauważył to jest tylko jeden dzień. No, ale wolalem napisać, że nie bo nie chce w ostatniej chwili rezygnować. Będę się w każdym razie odzywał. Zresztą Gomi, jak widzisz jest jeszcze Flea, a i Dzem mi mówił, że On chce jechać ... a On raczej nie wycofuje się z deklaracji.

Dzięki Bobbie za dobre słowo :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97426 by gomi
Foka: przecież ja do Ciebie nie mam pretensji o to, że zrezygnowałeś. Gdybym miał taką samą sytuację jak Ty to pewnie moja decyzja byłaby taka sama jak Twoja.

Zobaczymy...jeśli uzbierają się 4 osoby to jedziemy, jeśli nie to odpuszczamy, proste. My na Śląsku jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że mamy offline w Bielsku haha :DDD


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97431 by Foka
Ale Gomi ja absolutnie nie pomyślałem, że Ty masz do mnie pretensje ... i nawet czytałem teraz jeszcze raz swój wpis i zastanawiałem sobie w którym miejscu tak mogło to zabrzmieć :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97467 by xflea
już się zastanowiłem :)

Nordic Open nie, turniej w maju w Berlinie tak

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97889 by bobbiebobras
No to jedziemy Panowie :)

Gomi Dzem Paczek Bobbie :)

Bedzie do przejechanie ~2600 km w dwie strony :) Taki maly eurotrip ;) Mysle ze trzeba wyjechac z samego rana w piatek w granicach godziny 5-6. Szacowany czas ktory sprawdzalem to mniej wiecej 12 godzin wiadomo liczony jest wedle przepisow i ograniczen predkosci ;) Dojedziemy w godzinach wieczornych i zostanie Nam troche czasu na rozpoznanie terenu pare piw i dobra drzemka przed turniejem :) Jesli chodzi o spanie to trzeba wziasc karimaty i spiwory albo materace takie pompowane bo tak bylo w zeszlym roku jak rozmawialem z Lobo :) Czyli identycznie jak na turnieju u Pallistera tragedii nie bylo i mozna bylo sie wyspac naprawde:) Jesli chodzi o wyjazd to jeszcze ustalimy bo bedziemy mniej wiecej wiedziec ile sie pojedzie w jedna strone :) a musimy zdazec do 21 do katowic bo Dzem bedzie mial ostatni pociag do Rzeszowa :)

Jesli chodzi o transport to narazie moja Omega odpada bo sa do zrobienia zawory ale moze uda sie zdazyc to zrobic przed turniejem. Probuje jeszcze cos zalatwic na gaz zeby obnizyc Nasze koszta :) ktore napewna nie przekrocza 500 zl wpisowe 25E ( ~100zl) i paliwo ~300 zl liczac benzyne..

Jak macie jakies sugestie pomysly etc to piszcie czasu coraz mniej ;)

Ps. Dzemik nocleg u mnie jak najbardziej aktualny wiec zapraszam :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97894 by paczek
Przejedziecie przez Lubin? :) bo względnie po drodze jest ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #97895 by bobbiebobras
Paczek no bedziemy gadac jeszcze :) ale nie wiem czy nie byloby lepiej zabrac Cie z wro bo ta autostrada przez wroclaw odrazu sie wlatuje na niemcy do berlina :) nie trzeba jechac po polskich zawijasach :) ale jeszcze temat do obgadania takze spokojnie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.239 seconds
Powered by Kunena Forum