Re: Tylko dla Elit - Wrocław Offline

More
12 years 5 months ago #107720 by romaneq
bueheuheu genialnie :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107725 by dior
I jeszcze jedno...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107726 by bobbiebobras
Foka jaki zaroscik :D hehe gangsta masta :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107727 by Foka
Już dziś nie :) ogoliłem się na urodziny córki hehe .....


Moje wrażenia jutro opiszę :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #107729 by romaneq
BUAHUAHAUHAUHA qrwa pizza przy oknie :D


akcja imprezy jak dla mnie to STÓJ Diora do gościa co by zdjęcie ogarnął :)


Dobra parę słÃ³w
To był jeden z tych turniejów gdzie tak naprawdę wynik był dla mnie rzeczą drugorzędną czyli bez większej napinki. Było straaaasznie wesoło i obyło się praktycznie bez problemów sprzętowych czyli mieliśmy w tym temacie spokój :)
Offline to jest to co w SWOSie najlepsze. Świetne mecze na Amidze z Foką, z Gomim, z Błażejem i PC z Gomim zapamiętam na długo ;)
Wyrobiliśmy się praktycznie w ostatniej chwili no czasu na rozdanie pucharów nam brakło ale czy ktoś żałuje ?! Nie sądze :)
Jak dobrze pamiętam Primo albo Xflea pyknął Loba 9-1 na Amidze :D
Ogólnie bardzo grubo !!!
Lokalizacja wypas także czekamy na powtórkę ! ;D

File Attachment:


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107732 by Blazej_Bdg
Fajne spotkanie, tylko za szybko się skończyło :)

Lobo do kolesia od pizzy Dawaj co masz tej torbie! :D

Oby więcej takich turniejów

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107733 by romaneq
he he he no faktycznie Lobo tym rozjebał akurat grałem mecz jak tym dojebał :D
ciekawe czy pamięta :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107748 by lobo
Cos tam pamieta ale jak przez mgle. Syndrom Kreciny sie wlaczyl z tym ze dopiero po ladowaniu :D, w sumie lepiej niz przed startem. Dzieki Foka za organizacje, Roman za logistyke. Fajnie bylo wszystkich znowu spotkac. Do nastepnego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107750 by Foka
Dobra może coś i ja dodam od siebie.

Turniej zorganizowany spontanicznie i bez większego ciśnienia. Gdyby nie Paczek i Blazej to by nawet pucharów nie było :) Ale dzięki temu, że był skromny to przypominał ten pierwszy turniej sensible we Wrocławiu, który do tej pory przez wielu stawiany jest za wzór.
Romanek już wspominał o grze .... i miałem podobne odczucia. Nie pamiętam już, kiedy grałem na takim lajcie ... może właśnie dla tego grało mi się świetnie. Bo przy Blazeju to trochę, jak z Małyszem gra toczy się tylko o drugie miejsce. Najlepiej wspominać będę mecze z Paczkiem na PC ... mimo słabego poziomu niezwykle emocjonujące te w grupie i już na nieco wyższym levelu te z 1/2 i jak zwykle z Romanem ... na Amidze i PC oraz finał z Blazej na PC ... gdzie z pewnością trochę Go postraszyłem, co nawet dla mnie było szokiem. Aaaaaaa dobre były też mecze z Xflea ... bardzo ciężkie .... no i wymęczone 1:0 z bramką w 89 min z ledwo widzącym na oczy Lobo.

Miałem już więcej nic nie organizować ... tak kiedyś pisałem, ale w sumie takie turnieje ... jeśli będą chętni mogę raz na pół robić ... w sensie zapewnić sale. Właśnie musze przyznać miejscówka była rewelacyjna .... chyba najlepsza? Idealnie odpowiadała do grania w 10/15 osób.

Z pewnością na długo w pamięci pozostanie wszystkim ceremonia wręczenia pucharów :D Każdy wziął, co Jego ... hehe bez zbędnych oficjalek .

Jedyne, co mi sie nie podobało to to, że mimo luźnej konwencji turnieju musiałem Was tak pośpieszać. W sensie nie podobało mi się, że to robiłem i za to Was przepraszam, ale wszystko przez mecz Polski. Jeszcze, gdybym szedł na Niego sam to mógłbnym się spóźnić, ale musiałem wziąć dzieciaka kolegi ... i nie chciałem mu przykrości sprawić spóźniając się. Także obiecuje następnym razem już takiego wyścigu z czasem nie będzie.

To chyba wszystko ... wielkie dzięki za przybycie! Dzięki za pomoc w rozkładaniu sprzętu i sprzątaniu. Mogę tylko na koniec dodać: TO TRZEBA POWTÓRZYĆ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 months ago #107751 by romaneq
A właśnie komu kasę za puchary przelewamy ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.233 seconds
Powered by Kunena Forum