Re: Tylko dla Elit - Wrocław Offline

More
12 years 4 months ago #107752 by paczek
Po tym weekendzie dopiero dochodzę do siebie. Od 14 w czwartek, gdy odebrałem Błażeja z PKP toczyła się walka z czasem... aby były puchary :D ostatecznie udało się i mimo kilku przebojów... z błądzeniem po Wrocku w drodze do Koniczynki dotarliśmy tam :) w końcu nie każdy musi wiedzieć gdzie co jest po wskazówce, że koło trójkąta bermudzkiego :D Myślę, że puchary wyszły nie najgorzej :) po załatwieniu tego, w końcu mogłem odstawić auto i spokojnie zacząć spożywać alkohol z Błażejem a następnie wyjść na miasto, gdzie... po zjedzeniu kebaba i wycieczki po sklepach w poszukiwaniu piwa (pierwszy raz w życiu byłem w Żabce, w której nie było alkoholu) udaliśmy się w drogę powrotną do akademika. Potem lekki chillout przy próbie wniesienia kraty piwa do niego, oczywiście nie udany i piwo zapakowane w aucie czekało już na piątek :D

Sam turniej bardzo fajny, klimat trochę inny niż na tych których byłem - ale taki spontaniczny i na luzie. Wyniki jak wyniki, dawno nie grałem w przeddzień u Soji lał mnie Leman jak chciał więc i nastawiałem się przede wszystkim na zabawę i to się udało :D

Chłopaki dzięki, za spotkanie i do następnego!

PS. Kasę na puchary możecie przelać mi na konto :

20 1020 3017 0000 2002 0250 3787

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107756 by Foka
Poza Romanem mną i piątką od Gomiego ... która mam ja .... masz już wszystko?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107761 by xflea
Dzięki wszystkim za turniej. U mnie wyjazd był na wariackich papierach bo w sobotę miałem dużą imprezę w Bielsku, więc a) musiałem szybko zawijać - sorki że nie było mnie na wręczaniu i sprzątaniu, b) dopiero teraz jestem w stanie coś napisać składnie, bo wczoraj to raczej nie... widocznie na turnieju pozazdrościłem lobo :)

Grało się super. Sala i atmosfera idealne. Jak dla mnie turniej ani za duży ani za mały. W grupach różne wyniki mniej i bardziej dziwne :) W pucharze szybki wylot - na amidze z Romanem gładko poszło, na pc z Pączkiem trochę mniej gładko.

Jedyny zgrzyt to jogger co nam nie chciał zrobić zdjęcia i uciekał przed Diorem...

Do następnego turnieju w Warszawie! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107762 by xflea
aaa - Foka, mam Pączkowi przelewać kasę, czy to co zbierałeś to było na puchary??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107765 by Foka
Tak ... od razu to przekazałem Paczkowi :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107766 by paczek

Poza Romanem mną i piątką od Gomiego ... która mam ja .... masz już wszystko?


Lobo nie był w stanie jak zbierałeś :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107768 by gomi
Tak, jak już pisaliście, fajnie było się znowu spotkać i pograć. Niestety online traci na jakości, więc należy doceniać takie turnieje jak ten i podtrzymywać tradycję chociażby w tak nielicznym gronie. Mam nadzieję, że Foka dotrzyma słowa i kolejny turniej we Wrocławiu na wiosnę ;)

Dzięki Foka za organizację(miejscówka elegancka), za bilecik na mecz no i całej reszcie za obecność!

Pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107770 by dior
Ja też wreszcie do siebie doszedłem, chociaż łatwo nie było. Jak wcześniej wspomniałem, kozacki turniej. Po prostu uwielbiam taki klimacik. Trochę nie ogarniałem tak mniej więcej od KO (a może i wcześniej) - za dużo ziołowej medycyny naturalnej, ale cóż. Potrzebny był mi mały resecik :) Ceremonii wręczenia nagród i ewakuacji w ogóle nie zapamiętałem...
Z dokonań sportowych t przede wszystkim odzyskane Mistrzostwo Warszawy ;P To był mój plan na ten turniej i udało się go w 100% zrealizować :)
Jeśli chodzi o samą organizację, to jedna rzecz mi się nasunęła. Warto chyba jednak grać grupy ustawione na jednym kompie (DIY COMP). Teraz to ze względów logistycznych nie było możliwe i jest to zupełnie zrozumiałe. Ale wtedy, kiedy się da, korzystałbvym z tego dobrodziejstwa gry. Jednak te emocje, liczenie punktów, następstwo meczów, ludzie z danej grupy zgromadzeni przy jednym kompie (scenariusz idealny, bo i tak zawsze połowa gdzieś wypier...) robią swoje. Ale nawet w systemie frend, jak nasze ostatnie spotkanie pokazało, możemy się wciąż w swoim gronie zajebiście bawić przy leciwej gierce. Oby do następnego :)

PS Czy ja się rozliczyłem za puchary? Za cholerę nie pamiętam. Nie jestem nawet pewien, czy za pizzę wszystko oddałem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107772 by paczek

PS Czy ja się rozliczyłem za puchary? Za cholerę nie pamiętam.


Tak - rozliczyłeś :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107807 by romaneq
daj ktoś linka do wyników bo nie ogarniam :]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum