Rzeszow Offline [INFO]

More
12 years 4 months ago #108541 by _barto_
Replied by _barto_ on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
dokładnie okolice Bochni, ja póki co to będę mógł wyjechać po pracy tj. po 16.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108566 by bobbiebobras
ja szybciej niz 18 nie dam rady :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #108730 by sanek
Replied by sanek on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
postaram się przyjechać, nie wiem czy dzień wcześniej, czy w dniu turnieju, ale postaram sie być ;-)
szanse 85-15
może użyje małego podstępu i przyjedzie ze mną jeszcze jeden grajek, ba a może 2, zobaczymy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108798 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
chcialbym podsumowac troche:
1. Bobbie, Barto, Gomi, Xflea - zgodnosc co do wyjazdu w piatek, godzina do ustalenia.
2. Foka, Blazej, Romaneq + byc moze Paczek - sobota rano wyjazd (5-6)? Paczek
Sanek / Sanki - piatek / niedziela
Ibenolos - wlasny nocleg

czyli na sobote/niedziele: rezerwuje 5os, 4os, na ktorych oplacenie (zaliczki) umowie sie na koniec roku / poczatek stycznia (do tego czasu chcialbym zeby ekipy 1. i 2. potwierdzily powyzsze ustalenia).
Wstepna rezerwacja (czyli moze przepasc) zostawie na kolejny pokoj 4os. (dla Sankow / innych osob).

Nocleg piatkowy bedziemy rezerwowac, jak bedzie decyzja, kto / o ktorej wtedy przyjedzie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108972 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Dżem ja jednak rezygnuje z przyjazdu nie chodzi o termin tylko hmmm o logistykę. Bez zbędnej ściemy to jest dla mnie jednak za daleko. 7-8 godzin samej drogi i po turnieju powrót. Gdzie jakiś sen czy alkohol, zaraz pewnie problemy z kompami wyjdą, które są zawsze...

Decyzja ostateczna, właśnie wróciłem z delegacji z tamtych rejonów Polski droga za Krakowem to nadal tragedia. Wiem, że w weekend jest luźniej ale mimo wszystko.
Jak ktoś z dolnośląskiego będzie jechał PCty dwie sztuki mogę na turniej użyczyć.

Zmieniłbym zdanie gdybyśmy mogli spokojnie pojechać w piątek ale wiadomo 3 osoby do auta musiałyby także wziąć wolne więc problem. Drugie rozwiązanie jakie mi przychodzi na myśl to turniej po środku czyli w Krakowie no ale to raczej na przyszłość.

Przepraszam Dżem za problem ale jak się zastanowić wypad na Rzeszów + turniej + powrót w 2 dni to mega problem... :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108979 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Roman, ale jeśli to miałoby zmienić Twoje zdanie to ja mogę jechać w piątek ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108989 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
W piątek pojadę tylko potrzeba jeszcze 2 osoby do auta. Moja fura pali średnio 9l/100 km. Błażej Pączek dajcie znać czy dacie radę w piątek ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #108990 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Bo nie ukrywam, że przy jeździe samemu liczyć trzeba 300 zł na samo paliwo. Roman jest jeszcze inna opcja ... w dwójkę jechali byśmy na Śląsk i tam by się ktoś do nas dosiadł ... więc niekoniecznie musi to być Pączek i Błażej ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago - 12 years 3 months ago #108992 by Blazej_Bdg
no ja oczywiście mogę w piątek jechać. Tylko o której chcecie wyjeżdżać?

I nawet pierwszy raz taki fajny pociąg jedzie (4:34), we Wrocławiu bym był o 12:15

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109002 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
u mnie tak jak pisałem wcześniej ciężko się określić, jeśli pozaliczam kolokwia do tego czasu to nie będzie problemu i pojadę - jednak możliwe jest, że wtedy będę miał jakiś drugi termin dlatego na 100 % nie mogę powiedzieć

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.239 seconds
Powered by Kunena Forum