Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 6 months ago #114957 by bobbiebobras
Dior :) wlasnie dobrze mowisz prawie kazdy gra na klawiszach :P Joy rulezzzz :)

Mam nadzieje ze zagramy razem w grupie ogorze ;) dawno Cie nie bylo wiec chyba oznacza ze dobrze zakiszony ;) hehe

Romaneq brachu ;) no tez mi nie w kolorki te 3 gr ale jesli najlepiej bedzie sie tak gralo to niech pozniej glowkuja nad k.o.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114959 by dior
Dobra, listę jutro zaktualizujemy. Na oko coś około 20 ludzi, więc tak około 7 w grupie by wypadało. Z doświadczenia wiemy, że 7-8 osób w grupie to chyba gwarancja dobrej zabawy, odpowiedniej ilości gier, nie? Na wszelki wypadek można ogarniać po 4 kompy z danej platformy, ale może jednak wpasujemy się jakoś z trzema.

Bobbie, z przyjemnością zaprezentuję Ci moją aktualną formę ;D Będzie Pan zadowolony, hjehehe

Ibenolos - zdajesz sobie oczywiście sprawę z tego, że na Amidze nie da się grać na klawiaturze. Albo pad albo joy ;) ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114960 by xflea

Ibenolos - zdajesz sobie oczywiście sprawę z tego, że na Amidze nie da się grać na klawiaturze. Albo pad albo joy ;) ?


co Ty, dior nie widziałeś Marina starego pada zrobionego z klawiatury? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114962 by romaneq
możemy zrobić i 5 grup ja tylko się zastanawiam nad sprzętem o ile z amigami problemu nie będzie to kto może dostarczyć PCta do gry w SWOSa ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114964 by Foka
Szymsa do listy nie dopisuj. Bo On będzie, ale nie chce grać ... :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114965 by Blazej_Bdg
A Szyms samochodem jedzie? Chętnie bym się zabrał z nim, ale ja chce być w piątek koło 12-13 we Wrocławiu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114966 by Foka
No On na bank tak wcześnie jechać nie będzie bo w piątek pracuje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #114996 by Blazej_Bdg
A co z noclegami? Może ktoś udostępnić kanapę/podłogę w swoim domu?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #114998 by olesio
A ja się zapytam jak jesteśmy przy temacie noclegów. Pączkek lub Foka: Panowie, kto z Was ogarnia temat noclegów? Kwestia taka czy po znalezieniu lokum: płacenie i rezerwacją. Określacie ile osób i możemy po przybyciu w recepcji opłacić. Czy musimy z góry przelewem na konto hotelu/domu studenckiego czy co to tam ma być opłacić? I jaki to będzie koszt za noce piątek/sobota, sobotą/niedziela na osobę. I czy ktoś jeżeli będą pokoje wieloosobowe zechce lamera olesia do ekipy przygarnąć żeby możliwe koszty noclegu na głowę były przystępne. Jak coś to ja raczej nie chrapie ;) Bo na GG pączek mi pisał swego czasu, że noclegu postara się poszukać w pobliżu naszego boiska (ja na to mawiałem zwyczajem z wypadów na imprezy demoscenowe party place czym robawiłem Niemców we Wrocku :)). I mam nadzieję, że od osób bardziej obeznanych w topografii Wrocławia będzie mozna liczyć na pomoc w odbiorze z dworca głownego. Fajnie jak te wszystkie kwestie tutaj wyjasnimy, bo łatwiej wejść na forum i przeczytać jeden temat niż szukać się i uzgadniać tylko na GG.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115005 by Filippousis
Zawsze mozecie skorzystac z niegdyś polecanego Hostelu Świętego Angelusa Silesiusa :):) heh

silesiushostel.pl/pl,cennik.html

lub


www.dwpiast.pl/

Polecam pok.wieloosobowe.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum