Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115352 by Ibenolos
p.s.kurde ile razy użyłem słowo TAKTYKA poprzedniej wypowiedzi..hehe osiem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115353 by yoda
Mi jest wszystko jedno, w Lubinie grałem bez i wygrywałem a na turniejach z Czechami, Niemcami itd nauczyłem się grać na własnej taktyce. Wg mnie mało osób będzie preferowało taktyki więc opcja gospodarz decyduje mi pasuje:)
Iben jak nie pojedziesz to ja mam problem z dostaniem się na turniej...więc jedziesz!:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115354 by romaneq
Z taktykami na PC mogę nas bardzo szybko pogodzić.
Mamy 3 PC słownie TRZY SZTUKI !!! (znaczy chwilowo jeszcze 2 sztuki - 3go kompa załatwie) i około 30 graczy, jak Wy chcecie rozegrać na tym w ciągu doby turniej w tym w grupie mecz i rewanż ? Chyba każdy doświadczony gracz wie, że jest to niemożliwe. Rok temu było nas 10 i na rozdanie nagród czasu nie było bo ludzie śpieszyli się na mecz reprezentacji około 20-21 !!!
Więc reasumując jak przy jednym meczu decydować kto jest gospodarzem ? :)

Taksy we Wrocku były wcześniej obecne tylko ze względu na obcokrajowców bez tego by do nas po prostu nie przyjechali, szczególnie Czesi. Używałem taksy też tylko ze względu żeby podjąć z takim powiedzmy Karlosem równą walkę bo bez tego walił gola za golem ze spalonego. Przy dobrej taktyce już nie był kozakiem i na Sensidays Wrocław poległ z Zieniorem :)


Dobra teraz na poważnie. Mamy jak dotąd 1 monitor z tego co wyczytałem od Filipa. Chętnych 30 więc kto przywiezie dodatkowe 2 a najlepiej 3 bo zawsze może coś się spalić. Kto weźmie przedłużacze, których zawsze brakuje, do podłączenia tego sprzętu i czy ktoś może zabrać ze sobą chociaż 1 PCta z Windą98 gotowego do gry w SWOSa ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115355 by paczek
Tak jak mówiłem, jak Foka się zgodzi żeby monitor przywieźć w piątek i leżał najlepiej do poniedziałku to zabiorę swój :) no chyba, że ktoś mi go po turnieju podrzuci do domu we wrocku, bo ja mogę nie być w stanie :P

Na weekend będę w Lubinie, postaram się ogarnąć swojego kompa i zainstalować na nim Win98, bo tak do do niedzielnego wieczora nie skończymy. Jednak wtedy ta sama bajka co z monitorem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115356 by romaneq
Dobra ogóry
środę poświęcę na organizowanie sprzętu, mocno się postaram o 4 PCty ale zorganizujcie monitory z wyjściem VGA (takie niebieskie):) nie HDMI nie DVI :)
o nic więcej nie proszę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115359 by sanek
jak dla mnie taktyki psują grę właśnie na PC, na amidze boisko jest większe - piłkarze mniejsi - nie ma murowania własnej bramki bo jest więcej miejsca na boisku
na PC każdy wie jak wygląda gra na taktach, po prostu NIE JEST ŁADNA - tzw kopanina wychodzi, no ale Ci którzy wymyślili te przepisy na sensi i innych turniejach z ich używaniem mają to gdzieś, albo mają własne taktyki, które bądź co bądź dają ogromną przewagę przeciw standardowym taktykom
Na 4 PC wgrać 4 taktyki myślę że nie będzie stanowiło to większego problemu na turnieju
Jestem ogólnie przeciw graniu na taktykach, ALE jak ktoś lubi to niech gra

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115361 by _barto_
ja bym mógł wziąć PC ale mam na nim zainstalowanego linuxa. jakoś nie mogę trafić na XP, chyba że Romaneq masz jakiego XP to sie szybko zainstaluje i będzie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115373 by romaneq
Żadnego XP Barto :)

MS Windows 98 bądź DOS, zresztą nie ważne kompy ogarnę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115375 by Foka
Roman, ale ja mam w pracy monitory. Dwa bez problemu mogę załatwić. Rok temu na nich graliśmy więc chyba teraz też będa pasować?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115380 by dzem

A i proszę Was, jeżeli ktoś chce dołaczyć do mnie, Sanka i Błażeja w noclegowi DW Piast to dawajcie proszę znać. Ponieważ fajnie było by móc tam nocować po najniższych kosztach, co jak wywnioskowałem po wcześniejszym postcie Błażeja - ma znaczenie nie tylko dla mnie.

doliczcie mnie jesli aktualne - pt/sob i sob/nie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum