Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115273 by Foka
Kto chce koszulki:

1. Foka
2. Bobbie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115275 by sanek
nocleg chce tez sanek, tak jak olesio pt-sob-sob-niedz
też chce koszulke :P nr 23

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115276 by paczek
koszulka - 92:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115277 by _barto_
wyjazd w piątek po pracy jak najbardziej mi pasuje. po ile koszulki? ile wynosi wpisowe? wpisowe komuś na konto czy w dzień turnieju?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115279 by yoda
Ok widzę, że bez taktyk. Pytałem, bo 3 lata temu taktyki we Wrocku były obowiązkowe...ale może to przez gości z zagranicy:) ile wpisowe? dobre pytanie. Co do koszulki to ja podziekuje, mam jeszcze koszulke z Fuldy i to mi wystarczy:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115280 by Foka
Wpisowe coś Dior mówił o 10 zł. Pewnie nie zakładał, że tyle osób będzie więc jeśli coś się ostanie to na jedzenie będzie :D Wpisowe miało z tego, co mi wiadomo pokryć tylko koszt medali ... Dobrze mówię Diorze?

Koszulki to pewnie tyle, co teraz do Almeo. Tam było maks 40 zł, ale dokładnie nie pamiętam. Bobbie będzie lepiej zorientowany.


Kto chce koszulki:

1. Foka - 10
2. Bobbie - ?
3. Sanek - 23
4. Paczek - 92

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115281 by Foka
Swoją drogą widze na stronie, że zgłaszają się ludzie z Wrocławia, którzy tu nic nie pisali, jak marcin20 czy tragbir. Zaraz się okaże, że będzie nas 30 :D

Dobra czyli postanowione, gramy bez taktyk.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115282 by gregor666
Witajcie panowie.dawno mnie tu nie bylo,ale jak otrzymalem maila z info o turnieju,to bardzo chetnie sie przylacze i jesli moge to jestem pewien na 100%.Jesli chodzi o sprzet,ktory moglbym zabrac ze soba,to mam 2 joystkicki do amigi,telewizor i moge tez spytac kumpla czy pozyczy amige 1200.Do tego lutownica kolba :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115283 by xflea
- Yoda, taktyki były jak graliśmy Wrocław Open, a teraz z założenia ma być turniej na luzie jak w zeszłym roku.

Co nie przeszkadza, że możemy przebić liczebnością tegoroczne SensiDays :). Może będzie tyle luda co na WO:
xflea.republika.pl/swos/wroclaw_open_2009.jpg

Ja będę chciał jechać w piątek ok. 15.00, powrót w niedzielę do południa, ale jest jeszcze opcja, że będę wracał dopiero wieczorem. Spanie mam u kumpla.

Koszulkę poproszę - nr 25 (XL).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115285 by gomi
xflea: jak możesz to określ się konkretniej, bo z Twojego posta można wywnioskować, że jedziesz sam, a chyba już czas pomału przechodzić do konkretów.

No i kolejna osoba do grania - gregor666....jakby to powiedział Dariusz Szpakowski...MASAKRACJA!!!!HAHAHA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum