Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 7 months ago #114351 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Turniej we Wrocławiu
jak ja mówię, że będę to będę Dior z 2 PCtami :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114353 by dior
Replied by dior on topic Re: Turniej we Wrocławiu
No Panowie, a ja śmiałem przypuścić, że klimacik siadł i sę nikomu nie chce... Ech głupi dior, głupi.
Aktualizacja wątku. Oczekiwana lista uczestników (po przejrzeniu wszystkich wpisów na forum, rozmowach na gg itd).:

dior
primo
xflea
ibenolos
yoda
tom+
foka
blazej
olesio
romaneq
dżem
sanek
nepus
filippousis
pączek
gomi

Nie wszyscy deklarują na 100%, ale liczmy maksimum, żeby nic nas nie zaskoczyło.

Sprzęt:

3x amiga 1200, 2x TV, 2x PC + 2 x monitor do PC (jakieś tam pady przejściówki).

Czyli w takim wariancie byłoby optymalnie 2x po 8 graczy i cały dzień przyjemnych zawodów. Czekamy na deklarację kolejnych graczy. Chciałem jeszcze zapytać o sprawy noclegu. Macie jakieś pomysły?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114356 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Turniej we Wrocławiu
to ja tak logistycznie zapytam:
Ibenolos, Sanek - interesuje Was wspolny transport samochodem? Tak patrzac na mape to jeszcze Xflea i slask wzdluz A4, ale wszyscy inni chetni tez dawac znac.
goscie remontuja tory i pociag Rzeszów - Wrocław to jest 9(!!) godzin (+ czeste opoznienia) i to chyba jedyne co mogloby mnie powstrzymac przed przyjazdem.. poza tym jadac samochodem moglbym wziac Amige i PC (bez przejsciowek)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #114358 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Turniej we Wrocławiu
2 x PC komplet przywiozę czyli kompy monitory przejściówki i jakieś tam wyedytowane składy mam nawet :)

mógłby ktoś zmienić temat i dopisać do niego datę już ustaloną ? mi pomaga bo się gubię z datami ::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #114359 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Turniej we Wrocławiu
Co do turnieju to mogę już potwierdzić, że będę już na 100 % - jak będziecie trzeba coś Foka pomóc to daj znać :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114360 by olesio
Jak dior napisał ja postaram się być. Skoro termin ustalony to wezme sobie urlop w robocie a zmiennicy te 5 dni popracują za mnie, bo wolę skończyć nockę w czwartek, odespać, pojechać w piątek, później wrócić w niedzielę, odespać i we wtorek znowu na nockę. Do turnieju jeszcze sporo czasu. Ja już diorowi pisałem na GG, że mogę góra 2-3 komplety dyskietek SWOSa przygotować z adfów w wersji, która nie wymaga dodatkowej dyskietki. Muszę tylko ogarnąc sprawę jak działa moja prawdziwa Amiga, bo dawno jej nie uruchamiałęm. A że jadę pkp odpada transport jej na turniej. Jednak jak widzę kompów nam raczej nie zabraknie. Fajnie też jakby właśnie pączek czy ktoś bliżej Wrocka pomógł ogarnąc noclegi, chyba że pączek masz duże mieszkanie i możesz kogoś przekimać w zamian za opłacenie trunków Tobie ;) Ale oczywiście się nie wpraszam, bo pewnie nie mieszkasz sam i potencjalna partnerka może krzywo patrzeć na gości ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114361 by lobo
ja niestety odpadam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114362 by Blazej_Bdg
- magiczny, prosto z Bułgarii - bójcie się

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114363 by dior

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 7 months ago #114364 by gomi
Jeśli trzeba to wezmę ten tv od xflea ;) no problema!
Kto chętny ze śląska??? trzeba jakieś auto zapełnić przynajmniej w 4 osoby! ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum