Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 6 months ago #114368 by xflea
Poczekaj Błażej, jeszcze się okaże, że Twój narożnik będzie musiał go rzucić :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114369 by bobbiebobras
tez bede na 100% :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114374 by dior
Lobo ssie, dobrze słyszeć, że Bobbie się nie wyłamał ;D
czyli tak tyo teraz wygląda:

dior
primo
xflea
ibenolos
yoda
tom+
foka
blazej
olesio
romaneq
dżem
sanek
nepus
filippousis
pączek
gomi
bobbie

17. graczy. Sprzęt chyba też mamy ogarnięty: 2x PC od Romanqa (komplety)3x Amiga i 2x TV (zakładam, że w razie czego się dodatkowy TV na miejscu ogarnie). Przy takiej ilości graczy chyba damy radę z czterema stanowiskami (czyli 2 grupy PC i 2 grupy Amiga).
Zajebiście Panowie, będzie znowu fajny event. Wspominałem już, że mam zamiar wygrać tym razem? :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114379 by paczek

Jak dior napisał ja postaram się być. Skoro termin ustalony to wezme sobie urlop w robocie a zmiennicy te 5 dni popracują za mnie, bo wolę skończyć nockę w czwartek, odespać, pojechać w piątek, później wrócić w niedzielę, odespać i we wtorek znowu na nockę. Do turnieju jeszcze sporo czasu. Ja już diorowi pisałem na GG, że mogę góra 2-3 komplety dyskietek SWOSa przygotować z adfów w wersji, która nie wymaga dodatkowej dyskietki. Muszę tylko ogarnąc sprawę jak działa moja prawdziwa Amiga, bo dawno jej nie uruchamiałęm. A że jadę pkp odpada transport jej na turniej. Jednak jak widzę kompów nam raczej nie zabraknie. Fajnie też jakby właśnie pączek czy ktoś bliżej Wrocka pomógł ogarnąc noclegi, chyba że pączek masz duże mieszkanie i możesz kogoś przekimać w zamian za opłacenie trunków Tobie ;) Ale oczywiście się nie wpraszam, bo pewnie nie mieszkasz sam i potencjalna partnerka może krzywo patrzeć na gości ;)


1. Kluczową sprawą jest liczba osób potrzebujących nocleg, bo wtedy można szukać w okolicy Olimpijskiego (bo tam będzie rozgrywany turniej?)
2. Co do mojego mieszkania to będę je zmieniał niedługo, dlatego wolałbym się wstrzymać z deklaracjami że będę mógł kogoś przekimać etc.

Z tego co rozmawiałem z Soją to bardzo realne, że także się zjawi :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #114384 by romaneq
Lapka potrzeba na ogarnięcie wyników jeszcze

Gramy raczej systemem kto jest wolny to gra od razu 2 mecze przynajmniej na PC bo szybciej czy jak wolicie ?

Bobbie będzie ? ja jebie znowu będą problemy z dżojem ;D

do listy można dopisać także ZienioR a :o

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114386 by paczek
Lapka mogę wziąć swojego.

Zasady gry ustalimy raczej dopiero jak będziemy znali ilość osób, które przyjadą ale także bym był skłonny za tym, żeby grać kto wolny .

KATEGORYCZNY ZAKAZ GRY NA DŻOJU! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #114401 by dior
Ja bym jednak wolał DIY COMPETITION. Wg mnie klimacik jest znacznie lepszy, można na bieżąco śledzić tabelę, gra się po jednym meczu... Jakoś tak bardziej turniejowo jest. Ale oczywiście wymaga to większej dyscypliny. Kłócić się o to nie będę, ale skłaniałbym się ku DIY...

Aha i nie powinno być wielkich problemów z joyem na PC. Wezmę dwie przejściówki, które miałem w Almelo - obie działały super, każdy mecz zagrałem joystickiem. Kłopot może być tylko przy meczach joy - joy. Ma ktoś podwójny game port? Albo jakiś rozgałęziać?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114409 by Ibenolos
ZDECYDOWANIE DIY ... nie będzie chyba mnogo nas, więc do ogarnięcia jest taki turniej na DIY

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114437 by Wodiczko
Long time no seen :)
Również będę - w końcu tych dwóch ogórów (Diora i Prima) nie wolno za często puszczać samopas po świecie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114438 by dior
Nic tak nie smakuje, jak Mistrzostwo Warszawy zdobyte we Wrocławiu. ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.230 seconds
Powered by Kunena Forum