Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115527 by paczek

Przywioze monitor do PC i kable, które do niego mam. Wezme też przedłużacz.
Prawdopodobnie w piątek bede w Lubinie - 4 miejsca bede miał wolne w aucie jak coś ... ale to jeszcze potwierdze w tygodniu ...


To opcja chyba dla Lemana :) bo ja będę w czwartek zjeżdżam z Wrocka do Lubina, ale w piątek z samego rana atakuje z Soją Poznań po czym prosto autem z powrotem do Wro :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115541 by dior
Sprzęt - przeklikałem nasz wątek i przedstawia się to nieźle:

PC
komputery:
romaneq x4 (+ przejściówki romanqa i moje)
monitory:
Foka x2
Pączek x1
Filipp x1
xflea x1


Amiga:

dior x1
Bobbie x1
foka x1
xflea x1
barto x1


TV:
bobbie x1
xflea x2
barto x1


BARTO - koniecznie weź tę amigę i TV. Musimy mieć zapas! :) Generalnie dobrze byłoby zabezpieczyć się piątym TV do Amisi, ale i tak dajemy radę Ogóry! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115544 by yoda
Chciałem sobie potrenować troszkę przed turniejem a tu SWOS mi tnie...wytłumaczcie mi, dlaczego na nowym kompie, przy 4 GB ramu swos++ tnie? Mam włączoną zgodność z XP service pack 3, administratora itd i działa ale tnie;/ poradzicie mi coś?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115545 by sanek
mi też cieło, dlatego zainstalowałem xp ;d

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115546 by yoda
Ale grałem już u kumpla na win 7 i chodziło. Od biedy da się grać ale bez sensu jak tnie;/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115547 by olesio
@Yoda: rozumiem, że PCtowy? Bo jeżeli tak to pod najnowszym DosBoxem nie powinno być problemów. Natomiast dla Amigi można grać pod kaillerą offline. Wiem, że dużo ludzi nawet z porządnym sprzętem zgłasza problemy z zacinaniem pod windows 7. Ja nigdy takich problemów nie miałem, a jeżeli one wystepują to ponoć pomaga zaktualizować wszystko co dostepne na Windows Update. Jeśli ktoś chce grać w wygodną amigową wersję, która działa szybko i sprawnie offline, bez potrzeby instalacji to polecam odwiedzić stronę z grą w projekcie, który współtworzę: thecompany.pl/gra/Sensible+World+Of+Soccer+ 96- 97 - nawet jeśli coś zacina to po ustawieniu pod F12 null filtra dla grafiki, nawet na słabym kompie z XP działa ok. Od razu zaznaczam, że pracujemy nad tym aby wykluczyć większośc przypadków fałszywych alarmów zgłaszanych przez programy antywirusowe (tak zwane false positive). Mogę zaręczyć, że exeki pobrane z tej strony są zawsze aktualne i wolne od jakiegokolwiek złośliwego oprogramowania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115548 by bobbiebobras
Wlasnie skonczylem projekt koszulki troche sie pobawilem mialem dwie opcje ta co tutaj wkleje i w odcieniach szarosci o ile na kompie fajnie sie prezentuja to uwazam ze w kolorowych bedzie Nam lepiej :)

w463.wrzuta.pl/obraz/9SIPaP0Vynh/koszulka1


mam nadzieje ze sie spodoba choc troche;) nie chcialem zabardzo upchac i czarowac :) myslalem jedynie zeby usunac godlo a ludzika dac z boku na rekawie :) wiec dajcie znac co i jak :) czy przejdzie takie cos to odrazu przekaze projekt i oby zdazyli do piatku hehe

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115549 by romaneq
Bobbie Ty ogórze mi się podoba :)

Yoda
Pamięć RAM nie ma nic do rzeczy, chodzi o sam system, tryb zgodności nic nie da niestety. Można się bawić DOSBoxem albo
... 2 systemy na kompie, albo dyskietka startowa WIN98SE i BOOTowanie z dyskietki odpalasz SWOSa z c:\ itp itd :)

Opcji trochę jest ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115550 by Foka
Boobie MISTRZ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115551 by gregor666
Ja też mam tv w razie czego.
Dajcie znać czy go przytargac. Lcd 17 panoramczny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.233 seconds
Powered by Kunena Forum