Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115500 by xflea
dior, jak w aucie? auto będę mieć odstawione u kumpla, nie będę przecież po pijaku jeździć

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115502 by paczek

dior, jak w aucie? auto będę mieć odstawione u kumpla, nie będę przecież po pijaku jeździć


Tomasz82 się tym zajmie :D :D :D

a tak serio, to może któraś z osób, która będzie autem do kumpla xflea przewiezie sprzęt?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115503 by romaneq

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115504 by dzem

a tak serio, to może któraś z osób, która będzie autem do kumpla xflea przewiezie sprzęt?

czytalem wczesniej, ze czesc osob wraca po turnieju do domu, moze sie ktos zmotoryzowany znajdzie?;)

ja przywioze ze 2 przedluzacze, 2 myszki amigowe, zapas kabli monitorowych.

jak do piatku wylamie sie ktos ze sprzetem czy cos, to jeszcze moge amige lub/i PC (bez przejsciowek) wziac. Ze wzgledow logistycznych jak da sie tego uniknac to wole nie brac;P


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115507 by paczek
Grzegorz Pomersbach
Panowie, postaram sie byc. Chocby na chwile;)
Lubię to! · · Obserwuj post · kilka sekund temu przez: telefon komórkowy:d

Bumer! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115511 by bobbiebobras
Koszulki zamowione w kolorze black :) Teraz musze w poniedzialek doniesc projekt i w piatek odbior:) Bede mia chwile to usiade ale nie obiecuje ;) Jak ktos ma propozycje to jak najbardziej mile widziane ;)

Ja biore Amige 1200 + Tv + przedluzacze + kable itd

Mam monitor jeden wolny stojacy plaski tez moge wziasc jakby co ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115512 by Foka
To, kto zrobi projekt?????? Co by Bobbie nie został z koszulkami.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115515 by olesio
Ja chciałem tylko wtrącić, że w chwili czasu pograłem trochę z kompem, no i forma słaba, ale wiadomo że i tak jadę na turniej dla spotkania Tych Ludzi, a nie dla wyników. Przy okazji nagrałem co trzeba dla sanka oraz romaneq a, wieć jeżeli dyskietki nie padną w transporcie to będziecie mieć gry dla siebie. A w razie czego Dior ma na swoją Amigę wrzucić przesłane mu przeze mnie pliki i będzie w razie potrzeb mógł nagrać co trzeba z adfów zainteresowanym. Gdyż Jego Amiga dysponuje dyskiem twardym oraz - z tego co wiem - postawionym porządnie systemem WB.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115519 by Blazej_Bdg
Oo właśnie. Ja jestem za tym, żeby od 1/8 może nawet 1/16 jak się uda nagrywać replaye z meczów :)

Zawsze fajne pamiątki z sensi days są :) a na luźnym turnieju wychodzi dużo więcej fajnych rzeczy w meczach i nowi mogą się pouczyć :]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115525 by Filippousis
Przywioze monitor do PC i kable, które do niego mam. Wezme też przedłużacz.
Prawdopodobnie w piątek bede w Lubinie - 4 miejsca bede miał wolne w aucie jak coś ... ale to jeszcze potwierdze w tygodniu ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.260 seconds
Powered by Kunena Forum