Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115634 by paczek

Mi się wydaje, że to raczej kwestia kompa bo to ten najmocniejszy dwurdzeniowy itp. W ostateczności jedna grupa gra na klawie przykro mi
i na pewno to nie będzie moja grupa :)
Ale może coś ogarnę trza być dobrej myśli.

Fajnie gdyby ktoś zabrał jakiegoś starszego kompa ja bym na nim system postawił w 15 minut a swosa w 2 minuty ale wiem, że to marzenie ściętej głowy


Mam kilkulatka w mieszkaniu we wrocławiu, jednak... dawno go nie używałem - można spróbować.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115635 by romaneq
możesz zabrać ;)
idę do pracy i coś będę jeszcze kombinował :-\

do zobaczenia jutro, postaram się być na miejscu o 9, dziś może dołączę do Was gdzieś na mieście ale to będę ewentualnie dzwonił

Miłej zabawy i do jutra ! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115636 by Foka
Jeśli miał być turniej bez spinki to chyba nic tu nie zmieni, że ElMichaj napisał, że każdy ze zwycięzców (PC i Amiga) dostanie rabat na 20 euro na Sensi Days w Berlinie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115645 by sanek
Po 17 będę we Wrocku, szukajcie mnie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115655 by romaneq

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115656 by Foka
Pozdro Lobo!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115657 by lobo
widac ze to nie Dior organizowal fotografa ;), pozdro Ogory

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115658 by romaneq
gramy gramy :)
zara rozjebie bobiego w finale w giane sisters

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115661 by paczek
after party w składzie : Gomi, Barto, Sanek, Olesio, Błażej i Pączek :)

pierwszy mecz :

Sanek - Błażej : mamy pierwszą niespodziankę, Sanek przegrywa 1:2.
Pączek - Olesio : do wywiezienia chociaż punktu było bardzo blisko, jednak ostatecznie Olesio minimalnie przegrywa 0:7
Barto - Gomi : bardzo szybko wyłoniliśmy króla wrocławskich CHLEJ_OFF. Barto po dramatycznej walce z własnym chrapaniem wygrywa 3:1.

Sanek - Pączek : kapitalne widowisko w jednym z wrocławskim mieszkań. Sanek ostatecznie wygrywa 4:3
Blazej - Barto : niech żyje nowy król! Tym razem na jego drodze stanął niekwestionowany Mistrz Wrocław Open 2012 i nie dał mu rady. Barto wygrywa 2:1!
Olesio - Gomi : waleczny Olesio nie dał rady Gomiemu, który po porażce z Barto zwycięża 5:2 nad Olesiem

Sanek - Olesio : niespodzianka wisiała na włosku, człowiek na saneczkach pokonuje Olesia 2:1
Błażej - Gomi : Kolejna porażka mistrza, tym razem lepszy od Błażej okazał się Gomi (1:0)
Pączek - Barto : fantastyczny mecz w wykonaniu bramkarzy obu drużyn, bez bramek i podział punktów (0:0)

Barto - Sanek : Pierwsza porażka Barto, dzięki strzałowi po krótkim Sanek ogrywa rewelację turnieju 1:0 :)
Olesio - Błażej : Zapowiadało się na pogrom, jednak Olesio postawił bardzo wysokie warunki i spotkanie kończy się wynikiem 4:0 dla Błażeja
Gomi - Pączek : gospodarz zawodów nie ma łatwego życia, tym razem pokonuje go Gomi 2:1

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115662 by andib
Who won the tournament?

DjowGer won in Denmark after beating ElMichaJ in the final. andib was third.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.252 seconds
Powered by Kunena Forum