ICQ vs. IRC

  • Kylee
  • Kylee's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27828 by Kylee
ICQ vs. IRC was created by Kylee
Rád bych vyvolal diskuzi o způsobu domluvání zápasů.
Jak už jste si asi vÅ¡imli, na IRC je to celkem problém. Z mého pohledu to vypadá asi takto: IRC sice můžu mít zapnuté v podstatě furt (teda od té doby co dojdu z práce), ale pokud u něj zrovna permanentně nesedím, vzkaz si vyberu s několikaminutovým nebo několikahodinovým zpožděním. A samozřejmě ten člověk co mi psal tam už není a vzkaz mu nechat nemůžu.
VětÅ¡ina lidí IRC používá přesně opačně - je na něm jen ve chvíli, kdy chce hrát. Nemám tuÅ¡ení jak to kdo má s připojením na net, ale pokud tam není napíchlý permanentně, tak se mu ani nedivím.
Proto si myslím, že by [glow=red,2,300]vÅ¡ichni[/glow] hráči měli [glow=red,2,300]používat i ICQ[/glow], ať se, když už nic jiného, můžem domluvit, kdy se sejdem na IRC. A když ne vÅ¡ichni, tak aspoň ti, kteří ho mají v profilech uvedené.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Kylee
  • Kylee's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 7 months ago #27844 by Kylee
Replied by Kylee on topic Re: ICQ vs. IRC
..a hele, koukam, ze jsem to moh prihodit k Hleda se clovek, ktery... a ne zakladat nove vlakno..no neva, priste

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27873 by Red1985
Replied by Red1985 on topic Re: ICQ vs. IRC
Problém je že když si zapnu ICQ tak mě otravuje najednou asi 20 lidí ať už oprávněně nebo zbytečně:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27874 by AdfBoy
Replied by AdfBoy on topic Re: ICQ vs. IRC
ICQ by mělo sloužit až jako druhotný prostředek ke komunikaci mezi hráči.Problém je že de facto neexistuje česká komunita hráčů.A to pokládám za největší problém.... co do počtu lidí přihlášených do ligy se skoro vyrovnáme polákům.....podívejte se kolik jich je na jejich kanále a kolik u nás..... :-\

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Kylee
  • Kylee's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 6 months ago #27902 by Kylee
Replied by Kylee on topic Re: ICQ vs. IRC
ICQ by mělo sloužit až jako druhotný prostředek ke komunikaci mezi hráči
A to mi právě přijde jako blbost. Ano IRC je fajn na pokec a na aktuální řeÅ¡ení - který server, seklo se mi to, počkej než resetnu a tak. Ale na domluvení zápasu je nepraktické. V pravidlech je uvedený čas 14-24h a já (a asi ani nikdo jiný) nejsem schopný být na IRC 10 hodin denně. Nemusí to být ICQ, ale třeba poÅ¡ta tady na stránkách. To co mě opravdu Å¡tve je, že hráči uvádějí kontakní ICQ na kterém je není možné kontaktovat (viz RED). Proč ho tam teda sakra mají?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28187 by Jango_
Replied by Jango_ on topic Re: ICQ vs. IRC
Jedině IRC !!! icq je na hovno : (

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.214 seconds
Powered by Kunena Forum