Re: Polska (Liga) dla Polaków ?

More
15 years 1 week ago #65776 by Miros_PL
Ja tez jestem za. Tylko trzeba się zastanowic co będzie jak więcej osób bedzie chciało do nas się przyłączyc innych narodowości. Mysle ze odpowiedni wpis w regulaminie ligi rozwiązałby sprawę. No chyba ze bedziemy przyjmowac wszystkich jak leci.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65787 by Foka
Myślę, że każdy przypadek należy rozpatrywać osobno. Zacznijmy jednak od tego, że chodzi przede wszystkim o graczy, którzy NIE MAJĄ swojej narodowej ligi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65790 by gomi
Witam
Mimo, że nie gram w lidze jestem jak najbardziej za przyjęciem tej dwójki graczy. Trzy szybkie argumenty:
1. Gracze o nieprzeciętnych umiejętnościach,
2. Bardzo miłe osobowości (szczególnie lubię Abelxavier`a, naprawdę w porządku chłopak i myślę, że nie będzie z Nimi problemu jeśli chodzi polskie rozgrywki)
3. Mimo, że piszę to na końcu to chyba jest to najważniejszy argument, a mianowicie BRAK SWOJEJ LIGI( chyba każdy z nas nie chciałbym się znależć na ich miejscu)

To tyle...pozdrawiam!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65796 by stellozza

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65797 by noel
W tym przypadku jestem za. Ale proponuję, żeby wprowadzić jakieś ograniczenie co do liczby zagranicznych w naszej lidze np do 4-5 żeby z góry było jasne, że wszystkich chetnych w przyszłości nie przyjmiemy. Jak się zwolni miejsce to po rozpatrzeniu danego przypadku można kogoś przyjąć.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65800 by cinek
ZałÃ³żmy, że się zgodzimy...

Po dodaniu Szeszesek, Abelxavier zgłoszą sie kolejni być może ktoś z nich Mikuel, Sheriff, Jimmy Jump, Alexandr, Zarathustra.
Tym samym posypie się Euroliga. Bo nie widzę czemu mielibysmy tylko faworyzowac Węgrów?

na plus

+zwiekszy się prestiż naszej Euro-Polskiejl ligi
+być może dodatkowe miejsce w CL i ISSF

na minus

- straci na tym Euroliga
- może z tym trochę przesadnie, ale trzeba będzie się zastanowić nad zmianą nazwy ligi na jakąś z przedrostkiem euro-
- problemy w komunikacji (bariera językowa) co może prowadzić do konfliktów

Klika moich przemysleń, nie mam nic przeciwko temu pomysłowi, ale jeśli już coś robić to dać innym równe szanse.

ps. Założą też gadu? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65801 by Foka
Spoko Francuz to nie jest nawet nasz graniczny sąsiad, a możemy ustalić, że posługujemy się współczynnikiem geograficznym przy dodawaniu graczy do ligi. A co mnie obchodzi Euroliga?

Reprezentacja Polski z Rogerem to dalej Polska a nie BraPolska... W realu można tak nagiąć przepisy więc nie ma co się czaić w grze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65802 by yesiu
Mi się nawet podoba ten pomysł. Może odrobinę dziwny i kontrowersyjny, ale skoro nie mają własnej ligi to czemu ich nie zaprosić do naszej? Poza tym Szeszesek jest jednym z moich ulubionych zagranicznych graczy i zawsze fajnie mi się z nim grało ;].

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #65803 by cinek

Spoko Francuz to nie jest nawet nasz graniczny sąsiad, a możemy ustalić, że posługujemy się współczynnikiem geograficznym przy dodawaniu graczy do ligi. A co mnie obchodzi Euroliga?

Reprezentacja Polski z Rogerem to dalej Polska a nie BraPolska... W realu można tak nagiąć przepisy więc nie ma co się czaić w grze.

A odkąd Węgier jest? może jakaś wspólna przeszłość historyczna coś łączyła nas.

Jeśli kierować sie geografią najlepiej przy tym wypada Alexandr.

A może chodzilo Ci o granicę z szengen? tzn taki francuz tez moze :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago - 15 years 1 week ago #65814 by ruichi



na plus

+zwiekszy się prestiż naszej Euro-Polskiejl ligi
+być może dodatkowe miejsce w CL i ISSF


miejsca na 10000% nie dostaniemy, bo to nie sa Polacy i nie moga nas reprezentowac w ISSF. Temat podobny byl juz wczesniej na forum, wiec wiem.

Ja nie mam nic przeciwko tej dwójce akurat, bo fajni sa itp, ale sprowadzanie innych narodowosci do naszej ligi uwazam za zbyteczne, bo to Liga Polska a nie Euroliga. Chyba, ze naprawde 1-2 nie ma gdzie grac. Mozna sie wtedy zastanowic, tylko organizacyjnie dociagnac pare faktow. Jak np gg ;P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum