WYNIKI PUCHARU LIGI!!

More
16 years 4 months ago #32380 by Patryksl
Replied by Patryksl on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
wczoraj mimo przypominania i proszenia Ola003 o rozegranie PL nie znalazla ona 10 minut czasu na zagranie 2 meczy pomimo jej dostepnosci na gg. Dopiero dzis o tym pisze poniewaz wczoraj poznym wieczorem padlo forum
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32402 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
Ludzie...Wczoraj późnym wieczorem na ircu był Foka, byłem ja - poza tym po raz kolejny wychodzi Wasze lenistwo, czyli odkładanie jakiejkolwiek sygnalizacji o problemach na ostatni dzień. Co szkodzi poinformowac nas wczesniej niz w ostatniej chwili, ze kogos nie mozecie dorwac?? Troszke to dziwne...
The topic has been locked.
  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #32448 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
moze ktos mi wytlumaczyc czemu przegralem z adfboy dwa mecze walkowerem ??? przy zapuisywaniu sie na nowy sezon pisalem ze bede mogl grac dopiero po 10 grudnia! Po przyjezdzie siedze na ircu wiekszosc dnia i adfa nie bylo :/ nie wspomnie o primo... Jesli wam chodzi o frekwencje w lidze to powinniscie brac pod uwage to ze zglaszalem ze nie bede mogl grac :/ pomimo tego ze jestem od 2 dni dostepny do grania gralem ile moglem i mam 14 meczow w lidze to tylko 3 meczze mniej od Adf... poza tym Adf widocznie nie mial zadnych szans z Root_Poland przegrywajac obydwa mecze 1:4 i 1:5 ja po walce z Rootem zdobylem 3 pkt i to chyba mi bardziej nalezy sie ten awans :/...mam nadzieje ze ktos to obiektywnie oceni...
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32458 by Foka
Replied by Foka on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
Mati Adf dwa razy skopiował mi jak pisał do Ciebie i nie odpowiedziałeś. Raz na priv, a drugim razem na kanale. Napisał czy gracie, a Ty bez odpowiedzi po 3 minutach wyszedłeś.
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32459 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
Spankin 2 - 1 Dindek
Dindek 4 - 2 Spankin
papa pucharze :
The topic has been locked.
  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #32461 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
to dziwne 2x do mnei pisal a do mnie nic nie dochodzilo :/ zawsze odpisuje jesli chodzi o lige albo puchary wiec nie wiem jak to sie stalo ze mu nie odpisalem... poza tym mogliscie mi dac dzien lub dwa dluzej na zagranie, ale oczywiscie nikt o takiej opcji nie pomyslal i wpakowaliscie mi jeszcze -10 pkt (wielkie dzieki) i tak na marginesie wystarczyl by mi remis w dwumeczu z adf zeby awansowac ...szkoda gadac
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32465 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
To mogłeś napisać, że skoro grasz po 10, to odpuszczasz sobie PL i nic by sie nie stalo - Dzem tak napisal i nie byl w pucharze uwzgledniany. Przedluzenia terminu byc nie moze, bo dodajac 1/8 finalu czas na rozegranie kolejnych faz jest naprawde krotki i nie da sie go rozciagnac...
Teraz haslo dla wszystkich, ktorzy wysuneli pretensje - od dluzszego czasu Foka, Lobo, Cinek, Pablo, ja i kazdy komu zalezy zeby nasza wspolna zabawa trzymala sie kupy, apelujemy, zebyscie zglaszali ewentualne problemy z czymkolwiek. Tylko nie zglaszajcie ich na ostatnia chwile, bo potem sa rozne cuda na kiju... Jesli np ktos oddaje walkowery drugiej osobie (bo wie, ze nie da rady zagrac), to niech ta druga osoba o tym napisze, a nie czeka do ostatniej godziny terminu (a wlasnie wyjatkowo wtedy forum sie zepsulo... co z tego ze na ircu byl Foka czy ja - przeciez mozna to nam zglosic) Generalnie jest multum opcji - forum, irc, ostatecznie gadu, zeby cos zasygnalizowac...szkoda, ze wiele osob totalnie to zlewa i nagle jest potem bol i zgrzytanie zebow, ze jakies kary...Pewnie Dior powie, ze to nazistowskie metody :) ale coz tego sie bedziemy trzymac.
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32467 by lobo
Replied by lobo on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
Lobo - Krzysiek_bb 8-2 5-1
The topic has been locked.
  • MATEUSZEK
  • MATEUSZEK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #32480 by MATEUSZEK
Replied by MATEUSZEK on topic Re: WYNIKI PUCHARU LIGI!!
w dalszym ciagu nie widze rozwiazania...to ze ktos wybral taka opcje nie znaczy ze jam mam tak samo postapic :/ mi akurat zalezy na pucharze ligi!!
The topic has been locked.
More
16 years 4 months ago #32501 by bobbiebobras
bobbiebobras 2-2 2-0 noel
The topic has been locked.
Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum