UDZIAŁ WĘGRA W PUCHARZE POLSKI....

More
15 years 6 months ago - 15 years 6 months ago #53145 by paczek
W sumie z jednej strony jeżeli to Puchar Polski to powinni grać Polacy, przynajmniej takie mam zdanie ;]
bo to śmiesznie będzie wyglądać jak w statach PP będzie pisało że wygrał Węgier... ale to przecież tylko gra ;)

Więc można by go przygarnąć

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53146 by PEJCU
Polak, Węgier dwa bratanki. Dać chłopakowi możliwość gry, nawet w polskiej lidze. W sytuacji, gdyby wygrał za mistrza Polski bądź zdobywcę pucharu można przyjąć najwyżej sklasyfikowanego Polaka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53147 by dior
Nie mam może kosmopolitycznej natury, ale w tym przypadku nie widzę przeciwwskazań. Serdecznie zapraszamy!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53150 by ruichi
wiec postanowione...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53154 by olesio
Skoro postanowione to ok, ja teraz dopiero zobaczylem ten temat i takze jestem za.
W sumie to zabawa, na klopoty jezykowe jest angielski a na ewentualne łącza gra p2p.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53156 by Root
Dzięki Ruichi !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53167 by EMPI
Jestem za!

ADF-Boy był kiedyś jedeyn graczem z importu i nawet w lidze wymiatał. Moim skromnym zdaniem, można by nawet Szeszeseka do ligi wpuścić, przecież kluby z San Marino grają we włoskiej lidze, Andora w hiszpańskiej, Liechtenstein w szwajcarskiej, nie wiem czy przez moment Czarnogórcy nie grali w serbskiej po ogłoszeniu niepodległości... Warto to przemyśleć... :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago - 15 years 6 months ago #53177 by Root
Do EMPIego: No ja się pytam tylko o PP a i tak jestem zdziwiony że nie ma ani jednego ,,negatywu , bo gdy sondowałem na mircu tą kwestię to czułem zimny powiew na twarzy ze strony opów i wtedy nawet nie przyszło mi do głowy żeby pytać się o ligę hehe ;) Ale jak widać głosy kilku ważnych ludzi na początku spowodowały lawinę ,,pozytywów (oczywiście każdy wypowiadał się zgodnie ze swoim zdaniem ale wydaje mi się że niektórzy mają/mieli malutkie ,,ale które przy tej początkowej aprobacie gdzieś uleciało) i przeszło ;) Podoba mi się to że każdy z nas ma na coś wpływ i może coś zaproponować a inni mogą to swoimi głosami wprowadzić w życie lub odrzucić...mamy tu niezłą demokrację ;) Brawo Ruichi (jeszcze raz)!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53180 by Geese
Dość ciekawy pomysł muszę przyznać.
Ja jak zaczynałem swoją przygodę z grą online to miałem zagrać w pucharze wielkiej brytanii. Angole też nie robili problemów, przecież to w końcu zabawa. Z tym, że puchar się nie odbył bo organizator się nie pojawił i tyle sobie pograłem :(

Jeśli chodzi o Szeszeszka to czemu nie. Tak jak pisze Root oprócz ASL to praktycznie nic mu nie zostaje, jedynie ooo i czasami fr cupy może sobie pograć.
Z przyjęciem go do ligi to trudna sprawa. Musieliby się wypowiedzieć praktycznie wszyscy grający obecnie w Lidze polskiej i raczej to nie przejdzie bo już przerabialiśmy temat o flagach w profilu.
Decyzję z PP już podjeliśmy a jeśli chodzi i temat Ligi to temat do dyskusji.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53181 by Miros_PL
Ja jestem na NIE dla Szeszeszka, jezeli miałby to byc wyjątek tylko dla jednej osoby. Uważam ze wszyscy obojętnie z jakiego kraju mogą wziązc udział w PP czy jest to Węgier czy Rusek. Więc moze jakis wpisik poczynimy w regulaminie ze wszyscy mogą brac udział w PP obojętnie na narodowość. Czyli Open Puchar Polski od listopada!!!. A odnosnie ligi tez jetem za. Panowie postawmy się w jego sytuacji, a kto Węgrowi pomoże jak nie My Polacy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.246 seconds
Powered by Kunena Forum