UDZIAŁ WĘGRA W PUCHARZE POLSKI....

More
15 years 6 months ago #53289 by PIOOTREK86
No nie za duzo bo udzial bylby dobrowolny :P PP dla nas - polakow, IPC na tej samej zasadzie w innym terminie dla nas i dla kazdego obcokrajowca co by chcial zagrac w naszym pucharze, Jesli by sie sprawdzilo to fajnie, jesli nie (np po dwoch edycjach jedynym cudzoziemcem bylby wegier tylko :) ) to by sie zostawilo tak jak jest czyli tylko PP i wegier jako gosc:P (i nikt wiecej)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53318 by Root
Wg mnie jakieś IPC to zły pomysł...nie da się zbudować takiego klimatu jak w PP w innym robionym na potrzeby póki co JEDNEJ osoby cupie...praktycznie nikomu nie przeszkadza udział Węgra w PP także nie rozumiem czemu nadal Piootrek86 jest ci on solą w oku...tak jakby jego udział kalał nasz Puchar Polski...naprawdę ja tego nie rozumiem...
Zastanów się czy jakbyś był na miejscu Szeszeska czy nie chciałbyś zagrać w Pucharze Polski./..jakbyś był sam z jakiejś Islandii i jedyne gry jakie możesz grać to Euroleague gdzie złapanie ludzi to nie lada sztuka lub rozgrywki ASL (nie wspominam ooo czy fr) to pewnie byś chciał zagrać z grupą która jest dobrze zorganizowana i walczy o w sumie dość ważne trofeum...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53324 by PIOOTREK86

...praktycznie nikomu nie przeszkadza udział Węgra w PP także nie rozumiem czemu nadal Piootrek86 jest ci on solą w oku...tak jakby jego udział kalał nasz Puchar Polski...naprawdę ja tego nie rozumiem...

Root no smieszny jestes :) Nie wiem czy nie czytales wszystkich moich wypowiedzi , czy co z Toba nie tak, ale powinienes wiedziec ze napisalem w poprzednich postach ze uwazam (To sie nazywa wyrazenie wlasnego zdania) nie powinien grac, ale skoro wiekszosc tak chce to spoko:


to nie skoki tylko pilka nozna ;p a w pucharze polski graja polskie kluby wiec uwazam ze nie powinien on grac. no ale skoro wiekszosc chce to spoko. chociaz zaproponowalbym stworzenie cos na zasadzie PP - IPC (International Polish Cup) albo sami wymyslcie nazwe :) raz w mieisacu. wtedy mogliby sie zglaszac wszyscy co by chcieli :):):)

Jak sam widzisz dalej napisalem ze ZAPROPONOWALBYM... chyba nie musze Ci tego zdania tlumaczyc :)
Tak wiec zaproponowalem co moznaby bylo zrobic, udzial cudzoziemcow w PP przeszkadza mi ... juz napisalem dlaczego :)
Ale z mysla o Szeszesku wymyslilem IPC co bylo tylko propozycja :) do goscia osobiscie nic nie mam :) Co juz tez chyba pisalem :) Tak wiec Root czytaj :) a potem pisz :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53331 by damic`uene

to nie skoki tylko pilka nozna ;p a w pucharze polski graja polskie kluby wiec uwazam ze nie powinien on grac. no ale skoro wiekszosc chce to spoko. chociaz zaproponowalbym stworzenie cos na zasadzie PP - IPC (International Polish Cup) albo sami wymyslcie nazwe :) raz w mieisacu. wtedy mogliby sie zglaszac wszyscy co by chcieli :):):)


Lol, chlopie przede wszystkim to nie pilka nozna, ale GRA, z ktorej mamy czerpac jak najwieksza ilosc satysfakcji, ma nas jednac, a nie dzielic... no ale skoro niektorzy zbyt powaznie traktuja - jeszcze raz powtorze - ZABAWE to przepraszam, ale naprawde powinni dac sobie spokoj z graniem w swosa...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53370 by PIOOTREK86
Damic a byles tutaj juz jak byla sprawa z flagami? :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53406 by Root
Piotrek czy to że zgadzasz się na jego udział wyklucza to że jest ci on solą w oku?? Chyba nie, więc daruj sobie swoje wywody i nazywanie mnie śmiesznym bo ja czegoś takiego w stosunku do ciebie nie pisałem...Wg mnie musi on ciebie drażnić skoro PROPONUJESZ rozwiązania jak IPC...
To że osiągnięty został kompromis nie oznacza z pewnością iż strony zmieniły swój punkt widzenia...tyle...

RUICHI TEN TEMAT JEST DO ZAMKNIĘCIA WG MNIE (ARCHIWUM).
Obecnie wszystko ogranicza się do polemiki z jedynym oficjalnie niezadowolonym która niczego nowego raczej nie wniesie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53415 by ruichi
mialem wczoraj zamknac, ale net mi padl:P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.184 seconds
Powered by Kunena Forum