UDZIAŁ WĘGRA W PUCHARZE POLSKI....

More
15 years 6 months ago - 15 years 6 months ago #53113 by Root
Chciałbym się zapoznać z Waszymi opiniami na temat udziału Szeszeska (Węgry) w Pucharze Polski. Proszę tylko o wyważone i RZECZOWE wnioski. Oczywiście ja jestem za ponieważ po pierwsze jest to zabawa a oprócz Euroleague (wiecie dobrze jak tam wygląda frekwencja) i ewentualnie pucharami pod szyldem ISSF-u Szeszesek nie ma gdzie pograć o coś (friendly czy ooo to nic w porównaniu ze spotkaniami Pucharu Polski czy meczami ligowymi i dobrze to wiecie), drugim argumentem (nieco romantyczno-nostalgicznym hehe) jest historyczny związek naszych państw.
Proszę Was, nie zamykajmy się tylko na nasz kraj...mamy fajną i silną grupę polskich graczy, ale pomyślmy trochę z perspektywy innych...gra Szeszeska być może jest trochę naciągana ale w końcu pamiętajmy że gra w Sensible Soccer to ZABAWA a nie gra o Order Orła Białego przyznawany przez Prezydenta RP...

Lengyel Magyar két jó barát, eggyütt harcol s issza borát (,,Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki ) !!!

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53114 by lobo
Czemu nie. Jest jedynym Wegrem aktywnym na ss.de, mozna by przygarnac sierotke .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53115 by Skott78
Ja jestem na tak mysle ze to swietny pomysl bo jak to okresliles Root to tylko zabawa :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53116 by lukaszpogon
JA jestem ZA :D NIECH GRA TO tylko zabawa :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53117 by Spankin
jestem na tak ;] poza tym to nawet nie koliduje z regulaminem :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53118 by Lord Pablo
wiecie mi przeszkadzało jak Polak grał pod flagą nie polską ale Seszenek jest węgrem i niema co od niego oczekiwać obywatelstwa polskiego - na Puchar sie zgadzam :) bo lubie Szeszeseka i chętnie zagram z nim w PP tak jak kiedyś zapraszany był ADF.

Masz u mnie błogosławieństwo - niech gra jako Gość :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53119 by sanek
im więcej ludzi tym lepiej, jestem na tak

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53122 by _barto_
jestem tu nowy, ale to nie ma znaczenia kto jest z jakiego kraju i moze grac jak chce bo to przecież tylko gra

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago - 15 years 6 months ago #53124 by ruichi
cFaniak:D tyle bylo walki o polskie flagi w lidze, a tu hop ;) ja tam akurat jego nie znam za dobrze, ale jak wiekszosc nie ma nic przeciwko to jedna sierotke mozemy przygarnac.. dla ADFa kiedys tez zrobilismy wyjatek - tylko teraz nie moglby grac w lidze.. no puchar to w sumie co innego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 6 months ago #53125 by Spankin
no właśnie specjalnie się wczytałem ;] odnośnie fal jest tylko w części ligowej ;] przy pucharze o fladze, a nawet o narodowości nic nie ma :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum