Közös PC-s karrier II.

More
11 years 10 months ago #111711 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Azta PL-ben vagyunk és fantasztikusan kezdjük a szezont, elképesztő!

HAJRÁ TOVÁBB!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111716 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Sziasztok!
Unatkoztam és csak úgy magamnak továbbvittem a karriert. Kár hogy nem élesbe ment mert nyomtam az Arsenalnak, Amigán is írigylésreméltó gólt. Elmentettem Hereford- Highlights könyvtárba Arsenal néven :)
Aki kíváncsi lesse meg.

Továbbra is hajrá Herék!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #111717 by dimetrodon
Bevallom ezt ellenzem, én is unatkoztam, indítottam magamnak másik karriert, és azt viszem egyedül, ha épp foglalt a közös.

Egyébként elvileg volt olyan szabály, hogy a szezon végén a rájátszást mindig más játsza, nem neheztelek, hogy eddig mindkettőt te vitted, de a lelkesedésedet terelném abba az irányba, hogy ez legyen közös, váltsuk egymást, ne vigyük tovább egyedül, és ha játszanál, akkor vidd a sajátot.

Lehet, hogy önző vagyok, de nem akarom úgy megnyerni a Bajnokok Ligáját és a PL-t, hogy egyrészt Szesz leírja, hogy ő ezt már megnyerte mert továbbvitte, de egyébként is Szesz jut föl, Szesz nyer BL-t, a szezont stb. te nyered meg mindig a végét. Tudom, hogy sokkal jobb vagy, mint mi és ha én játszom a rájátszást, akkor valszeg nem vagyunk a PL-be, de pont ettől közös. :)

Meg másik oldalról az sem olyan jó érzés nekem, ha mondjuk én 0-4-re kikapok az Arsenaltól, nem lesz velük jó úgy játszani, hogy te már lenyomtad, és még szép gólt is lőttél nekik.

Szóval Közösen Mester, még ha csak visszahúzó erő is vagyunk, mert egyrészt jobban, másrészt hamarabb, több meccset játszva haladnál a ballaszt nélkül :) És ha nagyon mennél, akkor indítsd el és nyerd meg egy skót 4-es csapattal úgy a BL-t, hogy csak Other nemeztiségüt igazolsz és LOANokat játszatsz. :) (Sajnos menne :D)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111720 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
Csáó! Ok értelek. Igen kétszer én fejeztem be ez ok. Igazad van. Bár egyszer nem jutottam fel. Ami a továbbjátszást illeti nem mentem el és folytatom a végéig és írom hogy megnyertem. Elmentettem ami közös és felraktam a dropbboxba. Aztán még lendületbe voltam mondom még kenek pár meccset. Ez lett.Leírtam de nem veszem fel és fejezem be.
Ha hibáztam elnézést. A gólall épp a fordítottját szerettem volna elérni. Lelkesítés hogy ilyet is lehet. :)
Bocsi. Jobban figyelek. Jaaa és a visszahúzó erő: Kik?

Tehát Hajrá Herék!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111721 by dimetrodon
Hibáztál. Velem kezdtél. Nem értetted meg, hogy én valójában szeretek Sensizni, de még ennél is jobban szabályokat kiatlálni :D Szabályok, pina sör, ebben a sorrenben, ez vagyok én. (Sörből és pinából 1 az adagom, így a szabály végtelen mértékben nyer.)

Abszolút semmi probléma, a Div One-ba visszahúzó erő én leszek, győzed javítani :) Magyarul lesz még itt sok rájátszás a feljutásért! :)

Megbocsájtásom jelenként megnézem a gólt. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111722 by dimetrodon
Szép gól volt, baszhatom a PC-s ezüstömet jövőre :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 10 months ago #111726 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Közös PC-s karrier II.
:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111747 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
visszahúzó erő vagyunk

én nem húzok vissza semmit, max nem tolom annyira :D

vittem, csöcs

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111748 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
ja és az aresnalos gól baszó volt :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111752 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier II.
up!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.324 seconds
Powered by Kunena Forum