Re: Twój ,,pierwszy raz" z Sensible Soccer....

More
14 years 11 months ago #66891 by Root
Podejrzewam że ten temat był już gdzieś na forum ale może warto zrobić to na nowo...opiszcie swój pierwszy kontakt z Sensible Soccer i wrażenie jakie to na was wywarło...


Może ja zacznę....pierwszy raz Sensible Soccer widziałem i grałem u mojego kuzyna...było to jeszcze w szkole podstawowej (miałem zapewne z 11-12 lat) i od początku ta gra mnie zauroczyła...pierwszy mecz...ja biorę Polaków a mój kuzyn...Włochy (cwaniak hehe)...przegrałem chyba 4:2 lub 5:2 ale to było nieważne...ta gra po prostu mną zawładnęła! Miałem wtedy nadal moje stare Commodore 64 i samo to że mogłem grać Polską było extra....od wtedy zacząłem zbierać na amigę i wkrótce kupiłem sobie Amigę 500 z rozszerzeniem i grałem tylko w Sensible Soccer...różne ligi, różne drużyny czy w końcu reprezentacje... (najlepsza wersja na granie samemu to wybranie drużyny z 4 dywizji szkockiej czy angielskiej i wprowadzanie jej coraz wyżej grając graczami z młodej drużyny (TRIAL), wypożyczonymi (LOAN) lub kupowanymi z ligi północnoirlandzkiej, maltańskiej czy islandzkiej)....
Tego pozytywnego kopa na punkcie SWOS-a mam do dziś i naprawdę możliwość grania online to spełnienie moich marzeń :) (Zastanawiałem się zawsze który bym był np w Polsce czy na Świecie hehe)...

TERAZ WASZA KOLEJ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66893 by Geese
Ja pierwszy raz zetknąłem się z Sensible Soccer mając już Amigę 500 (co za wypas był na tamte czasy). Ogólnie gra mi się nie podobała, nie umiałem w nią grać. Nawet grając Italy przeciwko San Marino przegrywałem :(. Dziwiłem się trochę bo we wszystkich ówczesnych magazynach gra była na pierwszym miejscu jeśli chodzi o piłki nożne na Amigę. Po jakimś czasie zrozumiałem, że problemem było to iż dopiero co przerzuciłem się z C-64 a tam bardzo dużo grałem w Microproce Soccer i jakoś nie mogłem się dostosować do Sensible.

Po jakimś czasie nie mając co robić w domu włączyłem ponownie Sensible Soccer i było już zupełnie inaczej, już wiedziałem o co kaman.
Potem przyszło Sensible World of Soccer i praktycznie już tylko w tą gierkę czy to z kumplami czy z kuzynem cały dzień graliśmy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66894 by paczek
Ja pierwszy raz w sensible zagrałem dokładnie 22 Września 2006 roku podczas I Lubińskiego Turnieju Sensible Soccer i ... o dziwo swój pierwszy mecz w życiu wygrałem (była to jedyna moja wygrana w tym turnieju). Od tamtego czasu w sensible gram praktycznie codziennie - ostatnio mniej online, ale za to więcej w PeCetową wersję ;)

Przez pierwsze 3 miesiące słabo mi wychodziło strzelanie bramek, a jak już strzelałem to myślałem, że to fart że taka bramka padła :) Teraz już wiem, że w sensible nie ma bramek przypadkowych :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66906 by stellozza
To są tacy ludzie, którzy pierwszy raz grali w swosa w erze pc?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66908 by cinek

To są tacy ludzie, którzy pierwszy raz grali w swosa w erze pc?

Chciał być trendy :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66914 by Foka
No jak ma sie tyle lat co Pączek, to raczej nie miało się w domu na stanie Amigi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66916 by paczek

To są tacy ludzie, którzy pierwszy raz grali w swosa w erze pc?


To chyba dobrze ;]

świeża krew się przyda zawsze :P w Lubinie sporo takich osób jest :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66919 by szczepan
ja podobnie jak paczek w sensible soccer gralem wylacznie na pececie, choc akurat dzialo sie to w starych czasach(prosto z atari 65xe przesiadlem sie na pc 386dx - obie maszyny kapitalne ;D). zaczelo sie od... deszczu. lalo jak cholera, co uniemozliwilo podworkowy futbol, a wtedy kumpel dumnie oswiadczyl, ze pokaze mi najlepsza komputerowa pile na swiecie. jakos nie bardzo wierzylem mu na slowo, zwlaszcza, ze regularnie meczylem wtedy manchester united the double, ale to co zobaczylem przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. pozniej przyszla era sensible world of soccer i genialna, calkowicie wyjatkowa opcja kariery, a razem z nia smutki i radosci;) - liga mistrzow wygrana elksa i spacja zlamana wscieklym ciosem ktorego nie powstydzilby sie bruce lee, po tym jak psg wyeliminowalo z pucharu francji moje ales, a w koncu gra od najnizszych lig angielskich druzynami zbudowanymi z mozliwie najslabszych pilkarzy, o czym wspominal juz root. byly czasy , kiedy uwazalem sie za sensiblowego boga, jednak trafienie tutaj i gra online mocno zweryfikowaly te opinie ;)
w kazdym razie stara milosc pozostala

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66923 by Lord Pablo
hehe z racji wieku swego miałem inną styczność z Sensible. Miałem już wówczas swą Amigę i po pierwszą wersję jeszcze wtedy zwanej Sensible Soccer 92 poszedłem do pewnego pana który odpłatnie kopiował nam gry które miał nagrane na kasecie VHS. Miałem wtedy jakieś 16 lat. Pamiętam tą wersje do dziś która miała tylko reprezentacje, nie było tam żadnych klubów. Grałem tam głownie Belgią z jedynego powodu Michael Preud Homme na bramce z Gwiazdką był nie do przejścia. Ale najwięcej grałem dopiero w pierwszą część Sensible World Of Soccer gdzie jeszcze zamiast obecnych gwiazdek były ceny gdzie granie Lazio sprawiało mi mega frajdę - Marchegiani na bramce, Chamot Nesta w obronie, Gascoigne w pomocy i mój ulubiony napadzior Signori. W roku 1999 amiga mi umarła i przez 8 lat nie grałem w Sensible aż trafiłęm tu...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66941 by yesiu

To są tacy ludzie, którzy pierwszy raz grali w swosa w erze pc?


Ja zacząłem grać w 2002 roku właśnie na PC ;].

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum