Re: Wrocław Open 2009 - Edycja 2 - 17 Październik 2009 !

More
More
14 years 6 months ago #74576 by olesio
Ja również wszystkim dziękuję. Bawiłem się świetnie i teraz już wiem, że aby przejść dalej trzeba zdobyć mniej niż jedną bramkę ;)
W ogóle cieszę się że Was poznałem. A i jak w przyszłym roku nowy Mistrz ChlejOff będzie jechał to też postaram się przybyć na turniej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74582 by szymek
olesio - nie zdobyć mniej niż jedną, tylko żeby przejść ktoś musiał wygrać swój ostatni mecz mniej niż jedną bramką :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74584 by Wänä81

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74589 by szymek
Sorry za offtop, ale jest ktoś chętny na kilka sparów przez neta? :-) Albo gdzie tu można sie zgadywać na spary? :) Zagrałbym sobie z kimś, bo z kompem to nie to samo :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74590 by Foka
szymek wejdź na sensiblesoccer.pl - tam masz do ściągnięcia Mirca - czyli czata ustawionego na kanały sensible i tam spotkasz nass wszystkich.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74598 by paczek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74610 by LeMaN

Doszedłem do siebie po ostatnim weekendzie, więc naskrobię co nieco ;)

Wielkie brawa dla organizatorów, bo trzeba przyznać, że organizacja turnieju to naprawdę był international level! Podziękowania dla wszystkich razem i każdego z osobna:) Przede wszystkim dla Foki, Romanka, Dżema, Filipa, no każdego kto dołożył jakaś cegiełkę.

@ Foka : Koszulka z napisem Król jest tylko 1 - wypas - szczególna ta na PC;) jak zobaczyłem zestaw zwycięzców to od razu banan mi się pojawił na twarzy ;D raczej to se ne wrati, tym bardziej jest mi miło:)

Ogólnie miejscówka w pobliżu ciapogów super, biedronka z piwkiem pod nosem, kuchnia na miejscu, lodówka na miejscu, kibelek na miejscu - choć nie zawsze każdy z niego korzystał (w tym miejscu sorry, ale już nie mogłem wytrzymać, a akurat był zajęty). Pierwszy raz Foka mnie zrugał, ale to i tak było lepsze niż spisanie przez panów z kolejowej policji za drugim razem - coś czuje, że to Foka ich nasłał hehe:) przynajmniej zapamiętałem, że taka przyjemność to koszt do: 500 zł!! :o

Jedzenie pyyyyszne :) sam bym lepszego nie zrobił;) pierożki mmmm:))

No a co najważniejsze ekipa NIE DO PODROBIENIA!!! Tylu wariatów na tak małej powierzchni chyba jeszcze nie dało się zgromadzić ;D Mam nadzieję, Panowie, że spełnicie obietnice daną mi we Wrocku i przyjedziecie do Lubina na turniej! 8) Szwed, którego zaprosiłem w Fuldzie będzie na bank! ;D

Jeśli chodzi o moją grę, to chyba lepiej nie mówić. Na amidze bęcki za bęckami, na PC lepiej - przynajmniej w pierwszej trójce byłem w grupie. Na amidze odpadłem od razu po wyjściu z grupy i miałem się skupić na PC. I tutaj mecz z Defonem - godnym przeciwnikiem w Chlej-offach, podobnie jak Łukasz, Chesmar i kilku innych chlorów;) Dwie wygrane po 1:0, chociaż w dwóch meczach oddałem tylko 1 celny strzał na bramkę ;D Dofone zresztą podobnie - szachy na maksa, ale nie mogło być inaczej jak nawet nie wiem czy na dobry monitor patrzylismy;) później mecze z Lobem (!) miało być jak w Pradze, a było jak zawsze:) bęcki chociaż sędzia mnie wydymał bez mydła. Byłem lepszy, przegrałem dwa razy jedną bramką. 1:3 i 1:4 chyba i tyle:) X box krótka przygoda i powrót do Lubina. W busie z Chrisem jaja były przez dwie godziny ;D

Załuję tylko, że nie mogłem się zmierzyć z którymś ogórem z Wawy, bo bym im skopał dupska. Słabi są i tyle! No ale i tak Was kocham Panowie ;D

Ogólnie wypas po pachy! Dwudniowa imprezka i hektolitry wypitego piwa ;D

Niestety w Pradze mnie nie będzie, bo mam mecz w ręczną. We Wrocku mogłem być, bo Foka tak ustalił termin, za co wielkie dzięki!:)

Na najbliższych turniejach, jeśli tylko nie będę miał meczu, będą na pewno (w Wawie będę na bank!), a Lubin już 12 czerwca 2010 ! ;D



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74663 by Foka
Pięknie Leman napisałeś, czas na dwa słowa ode mnie. Nie wiem czy uda mi się to wszystko zebrać w jedną całość, ale się postaram.

PODZIĘKOWANIA

Postaram się o nikim nie zapomnieć :

Dziękuje
Playaveliemu za to, że już na starcie ten turniej był wyjątkowy bo mogliśmy ogłosić wiadomość związaną z przyznaniem nam Mistrzostw Świata. To raz po drugie dzięki Niemu mieliśmy bezproblemowe granie na PC bo przysłał nam gameporty.
Waenae za przywiezione komputery i za to, że był
Wszystkim gościom z zagranicy, że znów nas zaszczycili swoją obecnością.
Romanqowi - Ty wiesz sam najlepiej, jakby ten turniej bez Ciebie wyglądał ...
Dżemowi - MEGA dużo pracy włożył w to by wszystko hulało jak należy.
Olesio - programik pierwsza klasa
Dior - te pady, które zrobiłeś będą ratować każdy turniej do końca ...
Filip - nocleg/hotele sam bym tego lepiej nie zrobił
Lobo - jak zawsze duże wsparcie
Ruichi/Chris/Paczek - pomoc przy przeróżnych rzeczach w czasie turnieju. Zwłaszcza na Prezesa mogłem liczyć zawsze.
Zienior - Xbox ;)
LEAMAN - ZAŁATWIŁ RZUTNIK - MEGA SZACUN !!

No i na koniec wszystkim tym, którzy zostali na koniec i sprzątali sale. To było dla mnie coś niesamowitego bo pierwszy raz nie robiłem tego sam. Na prawdę dużo lepiej wracało się do domu, gdy nie ciążyła na mnie myśl, że jeszcze trzeba wszystko posprzątać.

TURNIEJ

Sam turniej odbył się po raz drugi w tym roku. Było to spowodowane tym, że poprzedni dla mnie był totalną klapą. Dla mnie przynajmniej. Tym bardziej cieszę się, że ten okazał się najlepszy w historii. Cieszę się, że wypadliśmy według niektórych lepiej nawet niż ostatni turniej w Lubinie. Ale mam nadzieję, że następny turniej w Lubinie będzie jeszcze lepszy niż ten i tak w kółko... Chodzi o to, że tworzymy to razem ja organzuje tu i pomagam w Lubinie, np Pączek czy Romaneq odwrotnie. Ta rywalizacja tylko podnosi poziom organizacyjny, a to powoduje, ze ludzie chcą przyjeżdżać następnym razem. Właśnie ilość ludzi na turnieju tym i następnym będzie miernikiem sukcesu. Ten niewątpliwie wspólnymi siłami osiągnęliśmy.

48 osób !! Drugi turniej po MŚ. Z tego 43 osoby musiały dojechać do Wrocławia !! Podoba mi się też to, że coraz mniej ludzi mówi, że będzie a potem rezygnuje. W tym wypadku liczyłem, że bedzie 49 graczy. Więc odpadł tylko jeden - Christhopek i to tylko przez chorobę.
Pojawiła się masa nowych graczy. To też bardzo dobre dla naszej społeczności. DeFone - niesamowity ziomek jesteś - długo musiałem Cię namawiać i wydaje mi się, ze o długo za długo :D Ty chyba też żałujesz, że dopiero pierwszy raz dotarłeś. Olesio .... świetnie, że wreszcie miałeś kompana i mogłeś się wykazać także pomagając przy organizacji. Łukasz czarny koń turnieju ChlejOFF zmiażdżył wszystkich :D Pikaczu ... będziesz grał kiedyś online jeszcze ? Błażej --- wyeliminować ElMichaja na PC :D:D:D wielka rzecz. Nie chce nikogo pominąć, ale nie chce się tęż dalej rozpisywać.


GRANIE

Jestem bardzo zadowolony ze swojej postawy. Do Amigi nie mam żadnych uwag. Odpadłem w półfinale, ale ktoś musiał ... Bobbie tego dnia był lepszy, a może bardziej zdeterminowany. Nie ma o czym mówić. Żałuje trochę bardziej PC bo w końcu chciałbym coś tu wygrać, tyle razy już byłem na podium, a nigdy pierwszy. Jednak też nie mam pretensji do siebie bo grałem na PC tego dnia świetnie. Zabrakło tylko skuteczności w pierwszym meczu z Lobo, a potem już mnie stary wyjadacz wypunktował. Cieszę się zwłaszcza z tego, że wygrał Romaneq i że Basto zdobył medal na XboXie. Z drugiej strony na Amidzę w finale kibicowałem Lobo, zresztą jak zawsze. Jednak później zdałem sobie sprawę, że dzięki temu że wygrał Bobbie nadal mam najwięcej Mistrzostw Polski Online i Offline ;). Bardzo mnie cieszy postawa Diora :) Żałuje, że DeFone skupił się na ChlejOffach bo z pewnością by powalczył o medale.

CO DALEJ ?!

O dziwo cały czas się wznosimy do góry nie ma marazmu, stagnacji tylko się rozwijamy oby jak najdłużej. Warto dodać, że na tym turnieju byli praktycznie wszyscy Polscy gracze. Zabrakło jedynie Christophka, Bumera, Ibelonosa, Kloze, TomaPlusa, MaroJ i jeszcze jednego, pf dwóch Geese i Noobasa haha ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74665 by LeMaN

Nie wspomniałeś, kto załatwił rzutnik hehehe :P ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.231 seconds
Powered by Kunena Forum