Re: Wrocław Open 2009 - Edycja 2 - 17 Październik 2009 !

More
14 years 6 months ago #74764 by paczek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74766 by xflea
Moje trzy grosze:

Mnie, debiutantowi na polskich imprezach offline, Wrocław Open podobał się wyjątkowo. Chyba najlepiej zorganizowany, a na pewno najsprawniej przeprowadzony turniej na jakim byłem. Nic dziwnego, że Wrocław otrzymał organizację sensiblowego mundialu! Muszę powiedzieć, że po tym weekendzie już nie mogę się doczekać Sensidays 2010.

Podziękowania i pozdrowienia:
- przede wszystkim dla Foki - dzięki któremu mogło to wszystko dojść do skutku;
- dla organizatorów i wszystkich którzy pomagali - za doskonałą organizację;
- dla całej społeczności, która przybyła na WO - za wspaniałą atmosferę;
- dla gości z Bułgarii - bardzo fajni ludzie, miło mi było ich niańczyć podczas tej imprezy;
- specjalne pozdrowienia dla uczestników spotkania oazowego z pok. 33 :P

Po tych laurkach kilka słÃ³w o moich wyczynach:
- na amidze zająłem miejsce na miarę swoich możliwości w grupie, potem w pierwszym KO odpadłem w trzymeczu z Kwiatkiem. Trochę byłem zawiedzony, ale co tam - Wodi z Tobą przegrać, to jak wygrać :);
- na PC w grupie w ogonie, ale o dziwo zaszedłem dalej niż na amidze - przydały się nauki pobrane u Sanka w Fuldzie w KO z Pablem. Potem wyrzucił mnie Pacek;
- na XBOXie to w ogóle kupa śmiechu, nie do końca mogłem się zdecydować jak trzymać ten durny pad... Wypracowana metoda, niezbyt ortodoksyjna, pozwoliła wygrać jedno KO w derbowym meczu z Wronescu, ale później odpadłem w powtórzonym meczu z Noelem.
W tym miejscu generalne ggs dla wszystkich moich przeciwników. Dzięki za gry!

Podsumowując - bardzo udany turniej - Foka jeszcze raz gratulacje! Kiedy wypytywałem Bułgarów jak im się podobało, to jedyne co wskazali jako minus, to że na sali było trochę ciasno, żeby się dopchać z krzesłami do stanowisk. Czyli właściwie - pełen zachwyt bez negatywów! Tak trzymać.



FLOT Friends - tu byliśmy:
Weibeck 07.2008
Fulda 08.2009
Wrocław 10.2009

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74767 by lobo
Pare slow.

Gdy Foka po raz pierwszy powiedzial mi o pomysle zorganizowania Wroclaw Open dwa razy w roku szczerze mowiac nie spodobalo mi sie to. Dzis moge powiedziec ze rzadko zdarza sie byc tak zadowolonym z bycia w bledzie. Jak chyba wszyscy uczestnicy pierwszej tegorocznej edycji czulem niedosyt. Druga edycja calkowicie zatarla te wrazenie. Turniej podobal mi sie pod kazdym wzgledem: towarzyskim, sportowym i przede wszystkim organizacyjnym. Milo bylo spotkac nowe twarze i starych wyjadaczy. Nie mam zastrzezen co do swojego wystepu, bol porazki w amigowym finale zlagodzony zostal brazem/srebrem na PC. Organizacyjnie Foka, Romaneq i Dzem przeszli samych siebie. Gdy ja meczylem sie z kopiowaniem dyskietek i podlaczaniem telewizorow do amig Roman za moimi plecami niepostrzezenie przygotowal wszystkie PC! Wydarzenie bez precedensu ;). Dzem swietnie ogarnal rozstawienia i drabinki czyniac rzecz dosc skomplikowana banalnie prosta. Slowa pochwaly naleza sie tu rowniez Olesio ktorego program po dopracowaniu kilku szczegolow smialo bedzie mozna postawic na rowni z Redhairowym. Bardzo ciesze sie ze po tak dlugim czasie offlinowej spolecznosci zaprezentowal sie DeFoNe ktorego wszyscy znali od lat z wystepow w lidze. Juz za 10 miesiecy spotkamy sie ponownie we Wroclawiu na SensiDays. Jesli mialem jakiekolwiek obawy czy damy rade ogarnac organizacje Mistrzostw Swiata to po minionym weekendzie nie pozostalo po nich ani sladu.

Do nastepnego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74769 by Wodiczko
to teraz ja napiszę parę słÃ³w :)
Faktycznie, po pierwszym tegorocznym Wrocku słyszeliśmy głosy niezadowolenia, aczkolwiek dało się to zrzucić na karb polskiej mentalności (wrodzone narzekanie i malkontenctwo). Jednak faktycznie 2 edycja pozamiatała :) Miejscówka dla mnie szczególna (na Brochowie wygrałem mój jedyny chlej off...tam po raz pierwszy Was wszystkich na żywo spotkałem), organizacja idealna (obsuwa godzinna ze startem, koniec koło północy, co się najstarszym góralom nie śniło). Do tego ludzie - jak co turniej ktoś nowy wpada (w Lubinie był to Geese/Nobas/jason a ch*** go wie, tutaj mieliśmy Łukasza, Olesia, Defone, Bułgarów - dla mnie bomba...)Atrakcje towarzyskie jak zawsze na wysokim poziomie - w piątek, na turnieju (chyba pobiliśmy rekord ludzi, którzy już na początku byli nasmagani), afterek (filmik mówi sam za siebie). Do tego jeszcze sprzątanie po turnieju... (Lobo, nie wiem, jak Czechom w oczy w Pradze spojrzysz :P ).
Co do gry, to powiem tyle:
Amiga - przedostatni w grupie (byłbym wyżej, ale zanim się Tomasz wycofał, zdążył ze mną zremisować), tyle że z Cinkiem 4 punkty (a niby grupę wygrał), z ElMichaj 3...w KO z Michasiem wygrałem po zaciętym boju, a potem jakiś gość z Anglii przyszedł i mnie zmiótł... :P
PC - tak nisko przez Cinka (:P), chociaż Bobibe się strasznie w grupie ze mną męczył...a w KO Romaneq miał chyba najcięższy bój ze mną....
Xbox - nie wspominam...ale król jest tylko jeden i jest to PRIMO :P
Generalnie było super, teraz muszę sobie podróż poślubną w odpowiednim terminie ogarnąć, żeby być na MŚ....
A do tego czasu widzimy się w Lubinie!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74776 by DeFoNe
Kac minal, rece sie juz nie trzesa, to i ja cos napisze..

Tego weekendu nigdy nie zapomne! (czy w ogole cos pamietam?) :P
Tak naprawde to nie wiem od czego zaczac.. Przyjezdza taki jeden nie znajac praktycznie nikogo, do obcego miasta, calkem sam.. Nie mija 10 min. od przyjazdu i juz w hotelu jestem. Profesjonalna organizacja! Brawo Filip. Najlepiej jak taxi chcial zamowic dzwoniac do mnie:) jeden telefon i juz napakowany informacjami wyruszam na rynek, swoja droga piekne miasto, fajne knajpy, dupeczki tez niczego sobie:P
Bez wiekszego problemu w 13 wyladowalem, dyszka wjazd i w cenie 2 piwa! Oszalalem, w Poznaniu dyche placisz i musisz dac 2, albo dwoma po łbie dostaniesz :) Kurde, jak ich znajde, mysle sobie saczac pierwsze lyki ulubionego napoju. Nagle slysze zza plecow: defon, defonee, defłan, sami nie wiedzieli jak odmienic, ale ja tez nie wiem:D No to pieknie, sa ziomki, nie bede pil sam:P Ponad 40 maniakow sensible i hektolitry piw pochlonietych w piatkowa noc. Tak Lord, ja tez nie pamietam dokladnie jak wrocilismy:D

Kurde ale sie rozpisalem, pozno sie robi.
Co do turnieju. Byl mega dobrze zorganizowany, nieomieszkam stwierdzic ze ludzie ktorzy zabrali sie do tego, robia to z pasja, czerpiac przy tym najwieksza przyjemnosc. Tu nie ma chwili na uchybienia, a kiedy wszystko gra jak w zegarku szwajcarskim, mozna dostrzec graczy pelnych podziwu, zdumionych, nawet zaskoczonych. Nic dodac nic ujac. JESTESCIE WIELCY. DO PZPN z nimi :D

FOKA, ja tez zaluje ze nie dalem sie namowic na poprzednie edycje, choc niekoniecznie nie chcialem. Milo bylo z Wami wszystkimi spotkac sie tam w jedym miejscu, posmiac sie, przede wszystkim zagrac cos offline! o piciu piwek w doborowym towarzystwie nie wspomne ( i nie myslcie ze jestem alkoholikiem, ja naprawde pije okazjonalnie :) a okazja ku temu byla!!! Tak Foka, wiem, ze zawiodles sie troche moja postawa, mysle tu o graniu, bo przeciez mamy turnieje w 2 dziedzinach i tam nikt zly nie bedzie, ze ten to pije zamiast grac, prawda:D, ale obiecuje ze przy kolejnej takiej imprezie zmniejsze ilosc wypitych piw o polowe, nie bede pijany jak szpak i pokaze wszystkim gdzie raki zimuja :D

Dziekuje za wszystko! Pozdro



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74789 by Primo
I co ja mam napisać, same pozytywy, stara miejscówka gdzie powracają wspomnienia z pierwszego historycznego Chlej-Off. Nauczony doświadczeniami z poprzednich spotkań, myślałem że Foka zwariował i turniej skończy się ok 6 rano :D A tu proszę wszystko elegancko zorganizowane, należy też podkreślić podejście graczy, którzy sami się nawzajem pilnowali. Dla mnie był to najlepszy turniej na jakim byłem w Polsce, więc chłopaki z Lubina mają teraz pole do popisu. W piątek dobry palnik na rynku, Dior troszkę się zmęczył, ale to jest taktyka (pijesz do wora dzień przed, rano masz delirium i nie możesz pić i jak daleko zaszedł ? W sobotę stało się to co miało się stać natchniony mocą Angelusa Silesiusa obroniłem mistrza Polski na X-boxie. Na afterze Wodiczko dziękował Angelusowi pieśniami chwalebnymi, dziękuję brat. No i na koniec nowy mistrz Chlej-Off: Lukazszpogon ten chłopak ma talent i nie może się on zmarnować. Wygrał w pięknym stylu padł o 14:43 !!!



Pozdro dla wszystkich graczy, organizatorów i melanżowników widzimy się w Lubinie i na Mistrzostwach Świata.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74900 by romaneq
@Leman

patrz jak teraz się wszystkim we Wrocku nagle podobało, że już Lubin zapomnieli już nie pamiętają darmowego piwa...
ale geje jeszcze nas nie znacie i tak wiemy, że spokojnie przebijemy ostatni Lubin bez problemu ;)

musimy tylko raczej datę zmienić na wcześniejszą bo termin jest za bliski Mistrzostwom Świata we Wrocku, które musimy zorganizować perfekcyjnie a i sam chciałbym mieć więcej czasu żeby swoją działkę porządnie przygotować

;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74915 by LeMaN

Powiem nieskromnie, że 6. Lubiński Turniej Sensible Soccer będzie najlepszy w historii i nie do przebicia ;D nawet przez nas 8)

p.s. @ warszawskie gjeje

kiedy w stolicy turniej robimy, bo już puchary zalatwione:)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74916 by Wodiczko
lubiński geju spytaj się diora

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #75354 by LeMaN

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum