Re: Wrocław Open 2009 - Edycja 2 - 17 Październik 2009 !

More
14 years 6 months ago #74460 by romaneq
Jestem w Katowicach około 14 jutro planuje wyjazd. Po drodze mam zajechać na Wrocław. Z Wrocka muszę wrócić na chatę po sprzęt. Zjebany jestem jak koń szmaciarza więc zawitam na brochów w sobotę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74462 by lobo
Dior, slowa medrca!!!

Roman, nie szpanuj ze masz interneta w komorce - nikomu nie zaimponujesz ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74473 by romaneq
... w hotelach mają neta w Polsce nie wiem jakie warunki panują w Londynie Panie Lobo Szlachta :D

i bój się ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74490 by LeMaN

No to wyruszam.. od 13 zwiedzamy Rynek z warszawskimi Parówami, także wieczorem możemy wyglądać trochę niewyraźnie ;)

Do zobaczyska na miejscu! ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74498 by christophek
Oficjalnie oznajmiam, że nie będzie mnie we Wrocławiu. Rozłożyło mnie i od kilku dni jadę na antybiotykach ale bez poprawy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74506 by szymek
I jak, bez zmian start turnieju, na 10? :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74525 by Bumer
Życze wszystkim udanego turnieju. Dzisiaj mi internet podłączyli w domu więc dopiero teraz pisze. Bardzo żałuję, że tegoroczny Wrocław Open odbędzie się bez mojego uczestnictwa. Chciałem zmierzyć się po raz kolejny w turnieju Chlej-off z Primo, Wodiczko i Lemanem. Leman okrzyknięty mistrzem Chlej-off Fulda 2009 mógłby okazać się lepszym ode mnie,hehe;) W tym roku się nie przekonamy. Trudno trenować tutaj przed Chlej-off 2010, bo arabusy to nic nie piją, a poza tym jak za oknem +40C, kiedy w Polsce -3C, to na pewno szybciej się człowiek tutaj upije;) Trzymam kciuki za powodzenie turnieju, za satysfakcję i zadowolenie zawodnikówi i chciałbym tylko powiedzieć - do zobaczenia w przyszłym roku. Wracam na początku września, więc powinienem zdążyć;)
Niech moc płaskiego Bumera będzie z Wami;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74532 by LeMaN
mecz z Lobem zbada komisja:) ja już w Lubinie - Wrocław ssie! ;D

Było suuuuper! dzięki panowie:)

Powodzenia Romaneq!! 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74535 by szymek
Dzięki za świetny turniej panowie! :-) Super organizacja, kapitalne finały, oby więcej takich turniejów! :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ChrisSM
  • ChrisSM's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74540 by ChrisSM
Było zajebiaszczo :) Ogólnie zagrałem tragicznie, ale z paru meczyków jestem zadowolony. Najlepsza jazda i tak była w busie z Lemanem. Mieliśmy niezły ubaw. Turniej fantastyczny, organizacja super, zawodnicy super, no wszystko super. Dziękówa Foce i reszcie organizatorów. Czy może byc lepiej? :D W chlej_off zawiódł Leman, który przegrał przez nokaut z ŁukaszemPogoń ;) Brąz chyba dla Defone a ;) Aha, zasadnicze pytania: kto wygrał amigę i PC? :D Amiga ssie tak na marginesie. Własne taktyki też :P

Kierowca busa musiał byc z Wrocka, bo puszczał hity typu mkną po szynach wrocławskie tramwaje sialalala. Kierowca też, kierowca też, przyjacielem Śląska jest :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum