Re: Wrocław Open 2009 - Edycja 2 - 17 Październik 2009 !

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74541 by szymek
PC wygrał Marin, Amige Bobbiebobras, a XBOX a - Bomb.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74551 by ironghost
Turniej zajebista sprawa Królem tegorocznego Wrocka moim zdaniem został niekwestionowany mistrz chlej offa Łukasz człowiek morderca mega podzękowania i gratulacje dla organizatorów Foce Lobo Dzemowi i spółce Olesiowi za program no oby więcej takich turniejów jak ten :)
Mistrzostwa Świata są nasze Panowie:) do następnego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74552 by cinek

Turniej zajebista sprawa Królem tegorocznego Wrocka moim zdaniem został niekwestionowany mistrz chlej offa Łukasz człowiek morderca mega podzękowania i gratulacje dla organizatorów Foce Lobo Dzemowi i spółce Olesiowi za program no oby więcej takich turniejów jak ten :)
Mistrzostwa Świata są nasze Panowie:) do następnego

Iron poczuł bakcyla :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74553 by ruichi
super :) graty dla Foki za sprawna organizacje!! i dla innych za pomoc .. napisze więcej jak wrócę z zakupów, bo lodówka pusta...;P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74556 by lukaszpogon
Było zajebiście :D Niestety wszystkiego nie pamiętam ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem :D Niecierpliwie czekam na następny turniej .Ale wtedy bardziej sie skupie na rywalizacji w sensible a nie na chlej offach:D ;)........ Jednym słowem DZIĘKI :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74559 by paczek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74564 by ruichi
Final Amiga.. jakosc marna, ale po tylu piwach juz nie ta ręka..:P


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74566 by romaneq
Jak komuś jeszcze nie mówiłem to rozjebałem Bobbiego 2-1 na amidze ;D Dwie bramy z połowy chłopak się pogubił i nie mógł pozbierać 8) Mój najlepszy mecz na turnieju hehe a i z Pablo 2-2 gdzie doszedłem do remisu po 2-0 nawet prawie wygrałem ale za szybko cieszyłem się z 3 bramki, która ostatecznie nie wpadła :D Wypas meczyki kupa śmiechu.

Dobra ssacze. Turniej wyszedł bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie było osoby, której sie nie podobało. Nasi goście z zagranicy byli także zadowoleni. Kilka rzeczy napewno jeszcze można poprawić jak wszędzie i zawsze. Najważniejsze, że obyło się bez problemów sprzętowych aczkolwiek 2 monitory od początku odmówiły posłuszeństwa ale pewnie nikt nawet o tym nie wie :) Gdyby każdy gracz miał jeszcze swój kontroler byłaby już pełnia szczęścia.

W nocy się obudziłem i doszedłem do wniosku, że jednak mogłem podłączyć PC do rzutnika - ładne jaja :D W dobrym momencie na to wpadłem hehe

Szkoda tylko finału z Marinem. Kiedy w końcu Polak wygra PC we Wrocku ? :) Super pomysł z koszulką przechodnią mam ją przynajmniej do grudnia :)

Online i Basto ssie :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74570 by ruichi

Najważniejsze, że obyło się bez problemów sprzętowych aczkolwiek 2 monitory od początku odmówiły posłuszeństwa ale pewnie nikt nawet o tym nie wie :) Gdyby każdy gracz miał jeszcze swój kontroler byłaby już pełnia szczęścia.


Prezes wiedzial :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74573 by romaneq
Prezes wie wszystko :)

Dodam jeszcze, że około 03 w nocy Policja mnie zatrzymała już w Lubinie ale było więcej śmiechu jak samej kontroli ;) Pewnie myśleli, że jakiś sklep komputerowy okradłem ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum