Re: VI Lubiński Turniej Sensible Soccer - 12.06.2010 - INFO

More
13 years 9 months ago #85643 by romaneq
Do swoich padów zaglądałem w obu tylko kabelek trza zlutować :)

Foka no bądź jakoś o 9 coś tam pomożesz pewnie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85644 by dior
To luzik, coś tam na podmiankę będę miał, najgorzej z kablami, ale najwyżej się skróci ;D Będę miał natomiast switche do wymiany, także szykujcie zwinne paluchy na mega wyjebany turniej. Już się doczekać nie mogę ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85681 by LeMaN
Czy Wy macie coś z głową czy ja? ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85743 by Foka
Tego jeszcze nie było by Foka zwijał się pierwszy :D

Świetnie było Was zobaczyć! Jednak przez cały turniej przybijała mnie myśl, że we Wrocławiu z frekwencją może nie być tak wesoło. Bardzo Was proszę zmobilizujcie się jeszcze raz ! Wczoraj można było się przekonać, że każdy może zostać Mistrzem Świata .... i właśnie w ten sposób odniosę się do wyników. CINKU GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!! BLAZEJ RÓWNIEŻ WIELKIE GRATULACJE !!!! Jeszcze na gorąco rozmawialiśmy z Lobo i uznaliśmy, że dobrze, że odpadliśmy z Wami. Myślę, że cała dotychczasowa czołÃ³wka wolała odpaść z Wami niż między sobą ..... bynajmniej ja zupełnie się nie smuciłem. To całkiem fajna sprawa odpaść z młodym pokoleniem ... bo znaczy, że SWOS jeszcze żyje i nawet tacy młodzi ludzie, jak Paczek i Blazej mogą odnosić sukcesy. Dodatkowo na podium stanęła stara wyga ..... Cinek ! Raz jeszcze SZACUN Panowie i Czapki z głÃ³w !

Z tego miejsca chciałbym podziękować DIOROWI na prawdę bez Ciebie te turnieje zakończyły by się porażką i wszyscy graliby na joyach i narzekali, że nie mogą grać na tym na czym potrafią najlepiej.
Dzięki Gomiemu, który po moim wyjeździe nadzorował drabinki KO.


AAAAAA właśnie nie tylko sensacyjny był zwycięzca na Amidze. Nikt się chyba nie spodziewał, kto wygra Chlej OFF. Barto nie dał żadnych szans swoim rywalom chociaż przecież Leman robił, co mógł.

Dzięki i do zobaczenia we Wrocławiu !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85750 by Geese
Gratulacje dla organizatorów oraz zwycięzców, turniej zajebisty. Podobno był to ostatni Off w Lubinie, ale mam nadzieję, że nie bo chciałbym jeszcze coś urwać u was w przyszłości.

Jeśli chodzi o zwycięzców poszczególnych platform to, PC zdominował Sanek, wielkie gratulacje należą się również Pączkowi za zajęcie 2 miejsca, miałem ich obu w grupie, więc mogłem przekonać się jak gra czołÃ³wka PC polski, wielki szacun.
Natomiast wyniki AMIGI nie są dla mnie zaskoczeniem, jadąc z Błażejem z Poznania mówiłem mu, że może wygrać amigę no i tak się stało, trochę moim kosztem bo graliśmy 1/4, ale wcale mi smutno z tego powodu nie jest. Przegrałem z gościem, który w tym momencie jest najlepszy w polsce i nie mówię to dlatego, że akurat wygrał Lubin. Gratulacje należą się także Cinkowi za konsekwentną grę, w końcu Cinek zagrał na takim poziomie, na którym już dawno powinien grać, a chyba sam Cinek może sobie odpowiedzieć dlaczego tak późno, bo przecież umiejętności ma bardzo duże. Pewnie sam jest trochę zaskoczony bo po porażkach w grupie z Lehmanem (jak było 7 żÃ³ltych i 2 czerwone?) i Orbuzem, nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Xbox zająłem 3 miejsce dziękuję przeciwnikom ze pozwolili strzelić im tyle bramek. Ludzie ja nigdy nie grałem na padzie, w ogóle nie umiem grać na padzie, o co kaman tutaj to ja nie wiem, ale dzięki za pucharek.

P.S.
Dobra akcja była jak po turnieju siedzieliśmy u Lobo i graliśmy jakiś cup, ludzie wyjebani na maxa prawie 20h na nogach już chcą iść spać bo jutro trzeba wcześniej wstać, żeby jechać do domu. Gramy fazę grupową i odzywa się Chesmar, że chyba kończymy bo jest 3, a Lobo się odzywa, że nie kończymy bo gramy jeszcze KO, po czym Lobo 5 minut później położył się na łÃ³żku za zasnął, haa ale organizator, po czym zawineliśmy się do pokojów , po drodze jeszcze budząc magistra, który zasnął jakoś wcześniej.




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85755 by paczek
Pierwsza relacja : www.lubin.pl/aktualnosci,10333,mistrzow_trzech.html

P.S. : Wypowiedzi wymyślone na szybko przez Lemana :P

Na temat samego turnieju wypowiem się później bo teraz jestem u Soji :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85757 by cinek
Podziękowania dla tych bez których ten turniej by się nie odbył czyli dla Romanka, Lemana, Paczka, dla tych którzy dostarczyli niezbędny sprzęt.
Turniej mający już kilkuletnią historię, jak zwykle, na poziomie, najlepszy na jakim byłem :)

Super było po raz kolejny zobaczyć te ochlej mordy :D

Co do końcowych rozstrzygnięć mogę powiedzieć tylko tyle, nie ma już takiej przepaści w umiejętnościach między graczami i o tym kto zajmie miejsce na podium może zadecydować dyspozycja dnia i moim zdaniem tak było w Lubinie.


Szacun dla Lemana za te 7 zółtych kartek w następstwie tego 2 czerwone i co najlepsze po mojej stronie obyło się bez kontuzji. Respekt!

Nie zapomnę też meczu z Gomim na Amidze i to nie ze względu na tą zwycięską bramkę w 89min, ale na Barto, który był za moimi plecami i co chwile załączała się mu czkawka :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85764 by romaneq
Oj ciężki to był turniej. BAAArdzo ciężki.

Picie od środy skończone wczoraj. W Lubinie za bardzo nic nie mogę wygrać pewnie ze względu na mój stan trzeźwości ale i też umiejętności graczy, które są na bardzo wysokim poziomie. Ale to w sumie mało istotne :) Dla wszystkich uczestników, którzy zagrali swoje mecze do końca serdeczne dzięki w swoim i lemana imieniu.

Ciesze się najbardziej z tego, że Turniej jak słyszałem się wszystkim podobał chociaż organizacyjnie nie był chyba nawet w połowie tak dobry jak ten poprzedni - historyczny. Najlepsze momenty Turnieju dla mnie odbyły się dzień wcześniej w hotelu. Impreza epicka, nie do opisania :) Wyszedłem ostatni a w sumie to mnie chłopaki wyrzucili albo uratowali bo szykowałem się spać z kwiatkiem....

Turniej zorganizowany trochę na szybkiego ale mając spore doświadczenie daliśmy kolejny raz radę.

Dodatkowe podziękowania należą się: Foce za ogarnięcie drugiej fazy, Gomiemu za przejęcie zajęcia od Foki, ZienioRowi za Xboxa, Chrisowi za ogarnięcie ligi PC, Diorowi za naprawę maści sprzętu, wszystkim tym, którzy dostarczyli Amigi, Filipowi za przygotowanie miejsc w hotelu.

Ciesze się, że Sanek wygrał PC gdyż uważam, że jest na tej platformie najlepszy. Chociaż nigdy nie jest mi dane się z nim spotkać... ;) Gratuluje Sanek


Zorganizowanie takiego Turnieju jest niesamowicie pracochłonne, czasochłonne, wyczerpujące. Mamy z Lemanem nadzieję, że doceniacie to co do tej pory dla Was i dla nas zrobiliśmy :)


I na koniec

Niestety ale to był dla mnie ostatni Turniej, którego jestem organizatorem lub współorganizatorem. Przygotowanie tych PC i notoryczne problemy z nimi podczas samego już turnieju mnie dostatecznie zmęczyły. Więcej tego nie po prostu nie ogarnę. Nie mam już na to sił i czasu. Decyzja przemyślana i ostateczna. Chciałbym udać się na turniej w Polsce (gdzie jest najlepszy klimat) i się tym nie przejmować tylko dobrze się bawić.

Dziękuję jeszcze raz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85765 by Blazej_Bdg
Dziękuję wszystkim za wspaniały turniej i wiele emocji, nadal nie mogę uwierzyć, że tak daleko zaszedłem.
Super atmosfera (nie wliczając napiętej kelnerki, chociaż było więcej śmiechu dzięki niej). Mam nadzieję, że to nie był ostatni turniej w Lubinie, a rolę Romanqa przejmie Pączek, który wraz z Lemanem zorganizują kolejne turnieje na jeszcze wyższym poziomie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wyrównaną rywalizację i wiele śmiechu. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #85778 by Schulle
What are the results???

Please some english news - thx :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.293 seconds
Powered by Kunena Forum