Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #115254 by paczek
@ Tomasz82

Na stadionie olimpijskim :)

Co do noclegów :

Pokoje gościnne w domach studenckich są zajęte. Także nic nie zdziałamy tam, kilka postów temu polecałem z Filipem trzy miejscówki tanie (testowane już podczas wcześniejszych turniejów:P) w miarę blisko rynku i w miarę blisko mieszkania, w którym mieszkam także bym mógł obsługiwać ludzi :)

DO WSZYSTKICH - grajmy klimatycznie, bez czeskich pomysłowych taktyk :) standardowe taktyki rlz! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #115255 by romaneq
Jeśli ma to jakieś znaczenie to ja z Zieniorem nocleg mamy u znajomego więc nas pod uwagę brać nie trzeba.

Ja mam na PCtach jakąś wersję dysku z któregoś Wrocław Open albo Sensidays także jest sporo drużyn wyedytowanych, zresztą ustawić na PCcie coś na szybko problemu nie ma (oczywiście bez zabawy w składy).
Jestem zdecydowanie za grą bez taktyk, nie czuje się tutaj osobą decyzyjną ale turniej miał być powtórką zeszłorocznego i chciałbym żeby takim pozostał. Na grę z taktykami zawsze można pojechać do Pragi, chociaż oni chyba już nic nie organizują bo była smutna atmosfera :)

Zajawka Mistrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEZ TAKTYK - CHCE SIĘ NAPIĆ POŚMIAĆ I GRAĆ NA LUZIE A NIE WQRWIAĆ !

13 stron w temacie a turniej dopiero za 2 tygodnie :o 8)

More
9 years 9 months ago #115256 by sanek
głupio by było aby przyjezdni byli rozrzuceni po 4 hotelach, dlatego pisze aby wespół w zespół jakąś opcję wybrać

More
9 years 9 months ago #115257 by Primo
Elo Ogóry, widzę że zajawka Diora się podoba :D

Klimat luz, więc chyba w końcu wygram !

ps. Obecny będzie Mistrz Torby Żuluwki

More
9 years 9 months ago #115258 by Ibenolos
Ja najprawdopodobniej jadę w Sb rano na turniej przez Katowice, skąd zabieram Yodę.,,ALE do jutra ustalę wersję ostateczną. W razie czego kogoś po drodze mógłbym zgarnąć.
Chyba, że zmieni się plan na wyjazd w pt....

More
9 years 9 months ago #115262 by olesio
No właśnie dajcie znać jak z noclegami. Bo czasu coraz mniej. I najfajniej było by zakwaterować wszystkich w jednym miejscu. Według mnie opcja DW Piast, jeżeli będą mieli wolne miejsca jest ok. Może luksusów to tam nie ma, ale jest w miarę tanio, a przy opcji sześcio osobowych pokoi nawet bardzo tanio, bo według ich info na www wyszło by niecałe 58 (mój numer na koszulce to tymbardziej się mi podoba :)) PLN za dwie doby. Jeżeli dobrze spojrzałem i policzyłem, a wydaje mi się, że tak :) DW Piast jeżeli ktoś nie wie albo nie kojarzy czy nie pamięta, jest na prawdę blisko dworca głownego, co jest poza ceną według mnie dużym atutem. A jeśli Tomasz82 da radę coś taniego również znaleźć to fajnie, tylko niestety jak wspomnianio czas nas goni.

More
9 years 9 months ago #115263 by bobbiebobras
Foka koszulki ok ale jakis projekt czy co ? moja inwencja wlasna i kto sie wogole pisze bo czasu malo nie wiem czy sie wyrobia :) ale wierze w moja firme ;) hehe

More
9 years 9 months ago #115266 by Blazej_Bdg
Gramy bez taktyk! :) Kto chce taksy ten z Bułgarii!

More
9 years 9 months ago #115270 by olesio
Taktyki są dla Czechów, tak jak wersja PC - wedlug mnie - była dla nich pisana. Pewnie romaneq to jest ukryty Czech ;) Anyway, pączek milczy, a nie wiem co tam Tomasz82 wskóra w sprawie noclegów. Dlatego pytam, kto się pisze na nocleg w DW Piast z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę? I najlepiej w pokoju sześcio osobowym ze względu na możliwie najniśze koszty? Dawajcie znać. Cenę oraz inne warianty można sprawdzić na stronie: www.dwpiast.pl/index.php?page=prices - jak bym miał listę chętnych, ewentualnie na inne opcje pokoi to by się zadzwoniło i zarezerwowało. A ja na necie będę dłużej dopiero pojutrze po południu, to do tego czasu może Tomasz82 da nam tutaj znać co z noclegiem organizowanym przez Niego. Jeżeli nie da to byłbym za opcją noclegu w DW Piast ze względu na bliskośc od dworca pkp i w miarę dobre ceny.

More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #115271 by paczek
KTO BĘDZIE POTRZEBOWAŁ NOCLEGU I NA KIEDY!!

1. Olesio (piątek/sobota i sobota/niedziela)
2. Sanek (piątek/sobota i sobota/niedziela)

czekamy na kolejnych, czas nagli - gdy będzie wiadoma liczba osób to będziemy kombinować :)

Time to create page: 0.237 seconds