Re: Wrocław Open - Marzec

More
16 years 3 weeks ago #38656 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Rozstawienie grup, wersja ostateczna. Rozstawieni są gracze zagraniczni : Playa, Elmichaj, Bomb, Geo, Marty, Fina i Karlos i po 3ech z Polski na obie platformy

Custom Team :

PC

Romaneq
Filip
Foka

Amiga

Lobo
Foka
Dżem

Rozstawieni gracze będą rozdziani tak by dwaj z jednego kraju nie trafili do jednej grupy. Więc podział wyglądać będzie tak :

Grupa A: Czech i Polak
Grupa B: Niemiec i Czech
Grupa C: Polak i Niemiec
Grupa D: Czech i Polak
Grupa E: Niemiec i Czech

Cała reszta będzie już losowana bez rozstawienia.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 weeks ago #38761 by Tomplus
Dzięki za spotkanie, dzięki za te gole które wpadały do mojej bramki i za te które pozwoliliście mi strzelić ;)


@Foka
Gratuluje wspaniałego turnieju, składam hołd dla organizatora.
Twój turniej właśnie wyznaczył wysoką poprzeczkę dla innych organizatorow Sensible offline, nawet samego turnieju Sensible Days.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 weeks ago #38766 by Bumer
Piekny turniej z swietna obsada!
Wielkie podziekowania dla wszystkich uczestnikow,ktorzy przejechali kawal drogi zeby byc na tym turnieju.
Foka pokazal klase organizacja no i przed telewizorem;)
Niektorzy nie wytrzymali rozgrywki chlej-off ;)
Do nastepnego turnieju;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 weeks ago - 16 years 2 weeks ago #38767 by paczek
Na wstępie oczywiście wielkie podziękowania dla organizatorów. Turniej super zabawa.

Teraz kilka słów ode mnie o turnieju :

Jak już wyżej napisałem turniej naprawdę bardzo dobrze przygotowany, widać że Wrocławianie dużo czasu musieli poświęcić, żeby tego dokonać. Atmosfera była tak fantastyczna, iż naprawdę chcę się tu wracać. Był to mój pierwszy turniej rozegrany poza Lubinem i szczerze muszę przyznać, że Wrocław Open o głowę przewyższa lubińskie zmagania. Zabawa trwała w najlepsze do samego końca, wszyscy mimo wyczerpania nadal bawili się świetnie. Jeszcze raz powtórzę ATMOSFERA BYŁA PRZEDNIA. Niech żałują tych co ich nie było :)

Teraz o efektach sportowych :

Jak wszyscy wiemy musiałem się podpasować umiejętnością mojej drużyny Mistrza Polski w piłkę nożną - Zagłębiu Lubin, no i zdobyć to samo trofeum, ale w Sensible Soccer.

PC :

Na początku nie mogłem się wczuć jakoś w grę PC, po dwóch dość łatwych zwycięstwach na początku, doznałem 7 dotkliwych porażek z rzędu. Jednak potrafiłem się odrodzić i zdobyć w ostatnich pięciu meczach (w tym były mecze z Martym i Playa) zdobyć 9 pkt. W końcowym rozrachunku w grupie zająłem 5 miejsce, co oznaczało obowiązek gry w rundzie ostatniej szansy (1/32 finału). Tam już czekał na mnie grupowy rywal Christophek i po ciężkiej walce w pierwszym meczu (1-1), byłem blisko odpadnięcia z turnieju, jednak w drugim meczu pokazałem Christophkowi gdzie raki zimują i musiał to on odpaść :) Później doszło do bratobójczego pojedynku z drugim z zawodników występujących w Invedii Sensible Lidze. Paweł już przed meczem w rozmowie mówił, że nie ma sposobu na mnie i zapewne przegra. Jego obawy się sprawdziły. Najpierw wygrałem 6-2 a następie 4-1 i to tak naprawdę po tych meczach poczułem że mam dziś formę. Gdy dowiedziałem się że w następnej rundzie czeka już na mnie Lobo, to poczułem chyba to samo co Paweł przed meczem ze mną. Tak sądził również Lobo, bo w rozmowie z bodajże Tomem lub Romankiem mówił dokładnie : ,,... w następnej rundzie gram albo z Yodą albo Finaipepe...(Lobo obraca się do tyłu) ... no albo Pączek :). Jak się okazało później poczuł się on chyba za pewnie i przy fantastycznej postawie obrońców Zagłębia potrafił wbić mi w dwóch meczach jedynie jedną bramkę. Wyniki tego meczu : 3-1 and 1-0 dla Pączka. Niestety Yoda nie dał rady z Finaipepe i to właśnie on był moim rywalem w 1/4 finału :) Przez cały pierwszy mecz nieznaczną przewagę posiadam Czech. Na początku drugiej połowy wyszedł on również na prowadzenie. Ja wyrównałem w samej końcówce i pierwszy mecz zakończył się remisem 1-1. Drugi mecz to już zdecydowana moja dominacja, szybko strzelona bramka dodała mi jeszcze skrzydeł i po pierwszej połowie widniał wynik 3-0. W drugiej jednak się rozluźniłem i mało brakowało, a prawie pewne zwycięstwo wymknęło by mi się z rąk. Końcowy wynik meczu 3-2. Dzięki temu dwumeczowi zapewniłem sobie Mistrzostwo Polski. W 1/2 trafiłem na Karlosa i po głupich błędach w pierwszym meczu musiałem pogodzić się z porażką. W drugim starałem się jak mogłem, ale niestety w tym momencie musiałem uznać wyższość Czecha. W meczu o 3 miejsce praktycznie nie miałem żadnych szans. Playaveli rozjechał mnie 4-0 i 2-0. Jednak patrząc na końcowy efekt jest on powyżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Mistrzostwo Polski i 4 miejsce w Europie, czego chcieć więcej. Zwłaszcza dodając, że byłem jedyną osobą z czwórki półfinalistów, która grała na standardowej taktyce.

AMIGA :

Grupę zakończyłem na 2 miejscu, przegrywając jedynie z Foką oraz z Kalasznikovem. Najbardziej ucieszyły mnie dwie wygrane nad ... Pablem. I to przede wszystkim dzięki tym 6 pkt zdobyłem tak wysoką lokatę. Po wyjściu z grupy trafiłem w 1/16 na dobrze znanego wszystkim ircowcom Dareckiego. Mało zabrakło i pożegnał bym się bardzo szybko z tym turniejem. Po pierwszym meczu w którym bramki padały w doliczonym czasie gry (ja w 45 min, Darecki w 90 min) był remis 1-1. W drugim meczu ruszyłem do ataku, czego efektem były 2 gole strzelone gole. Darecki miał swoje okazję w tym meczu, jedną nawet wykorzystał, ale na więcej nie było go już tego dnia stać. Wynik dwumeczu : 1-1 i 2-1 dla Pączka. 1/8 finału to już mecze z Cinkiem, walka była zażarta pierwszy mecz skończył się moim zwycięstwem 2-0, drugi zwycięstwem Cinka 3-1 i do rozstrzygnięcia tej rundy potrzebny był 3 mecz w nim swoją wyższość w wersję Amigową pokazał Cinek wygrywając 5-2.

Jeszcze raz na końcu dziękuję organizatorom za przygotowanie fantastycznego turnieju.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 weeks ago #38769 by djowGer
@Paczek: Could you write small summary in english.. or just write top 3-4 in each tourney?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 3 weeks ago - 16 years 3 weeks ago #38795 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Teraz kilka słÃ³w postaram się skrobnąć.

Dziękuje Wam wszystkim Sprawiliście mi ogromną radość i satysfakcje. Ilość osób, która przybyła na turniej jest wyśmienita. Zwłaszcza, że w większości byli to ludzie znani w środowisku sensible. Dziękuje za miłe słowa pod moim adresem, ale prawda jest taka, że gdyby nie Wy nikt by o tym turnieju nie wspominał. To właśnie Wy swoją obecnością daliście nadzieje, że turniej przejdzie do historii polskiego swosa. Każdy z Was przyczynił się w jakiś sposób, a niektórzy pomogli znacznie bardziej niż mogłem tego oczekiwać. Maro, jak zawsze mogłem liczyć na Niego we wszystkich sprawach, chociaż teraz kontakt ograniczony ze względu na prace, Dior - mistrz elektryków, Romaneq, Lobo, Playavelli. Ciężko jest napisać coś na szybko, bo łezka się jeszcze w oku kręci. Udowodniliśmy wielu, że my Polacy potrafimy się bawić doskonale i nie tylko we własnym gronie. Mam nadzieję, że każdy z Was jadąc do domu myślał sobie : zrobię wszystko by tu jeszcze wrócić i spotkać tych ludzi. Mam nadzieje, że sprawimy iż turniej Wrocław Open na stałe zostanie dopisany to kalendarza rozgrywek sensible soccer. Ten weekend z całą pewnością zapamiętam na długo. Zajebista sprawa mieć przyjaciół rozsianych po całej Polsce. Na turnieju zwyciężyli gracze z zagranicy, ale wygraliśmy też my wszyscy. Dzięki Wam ludzie było SUPER !!

Chciałem też podziękować mojej żonie, która robiła wszystko bym mógł przez te dwa dni poświęcić się organizacji turnieju, zresztą sama spisała się na medal, pomagając w organizacji.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #38835 by MaroJ
Należy również wspomnieć i podziękować:
Olo - Zapewnienie gościom z Niemiec noclegu u siebie w domu
Gosia - Ugotowała dla wszystkich obiadek, podała herbatę, później kawę, również wielki napis za pucharami to jej dzieło
Dior - Wykonał wlasnorecznie 8 key-padów zeby wszyscy mieli na czym grac
Romaneq, GEO Marty, Playa, Lobo, Bumer, Sillber - Udostepnili swoj sprzet: kompy i TV
Rafaello - za zorganizowanie imprezy przed turniejem
Producentowi pucharów za to ze znow dal sie utargowac na rabat
Wszystkim przybylym - za to ze przybyli (: stworzyliscie swietna atmosfere na turnieju


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #38845 by Primo
Najlepszym podsumowaniem tego niesamowitego turnieju są słowa Foki:

zrobię wszystko by tu jeszcze wrócić i spotkać tych ludzi

właśnie tak pomyślałem gdy wyjeżdżaliśmy z Wrocławia i rzeczywiście aż łezka kręciła się w oku.

Wspaniała organizacja, przesympatyczni ludzie i gorąca atmosfera sportowej rywalizacji sprawiają, że już czekamy na kolejny turniej we Wrocku i miejmy nadzieję, że przybędzie na niego jeszcze więcej fanów SWOSa.

Dziękuję wszystkim organizatorom; specjalne podziękowania dla żony Foki za pyszne pierogi.
Dior pan złota rączka, mógłby pracować w teamie Kubicy.
Olo i Bumer jak zwykle stanęli na wyskości zadania i wzięli udział w organizowanym równocześnie turnieju ChlejOff.
Wodiczko za zajęcie 3 miejsca w 2 edycji ChlejOff ;)
MaroJ dzięki za transport i piwo na rano ;P
Romaneq, GEO Marty, Playa, Lobo, Bumer, Sillber za zorganizwanie sprzętu.
Pozdrawiam wszystkich obecnych na turnieju; szlifujcie formę i widzimy się za rok pozdro !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago - 16 years 2 weeks ago #38848 by Filippousis
Moje wrażenia.

Same pozytywy. Organizacyjnie był to najlepiej zorganizowany turniej w jakim brałem udział.
Zadbano o przyjezdnych (noclegi), pełen catering (kawki, herbatki, pierożki, blisko 30 kartonów pizzy itp.).
Pokłony dla wszystkich, którzy włożyli swój wysiłek w organizację tak wielkiej imprezy.
Masa uczestników z Polski oraz goście z Czech i Niemiec. Wreszcie można było się każdemu z osobna przyjrzeć, bliżej znanym tylko z IRCa lub ss.de czy pl.
Gratulacje dla zwycięzców, czyli Playavelli (Amiga) oraz Marty (PC).
Udowodniłem wszystkim,że gips na lewej ręce nie uniemożliwia gry w sensible Uśmiech Niektórzy na papierosie mówili: No szkoda,że nie grasz Uśmiech

Po meczach w 1/8 finału PC z Playavelim , zresztą jak się dowiedziałem moim imiennikiem, patrzę na sensible z innej perspektywy. Filip z Niemiec pokazał,że jest najlepszy graczem w SWOSa!
Nigdy nie grałem z tak wymagającym przeciwnikiem. Nie istniałem na boisku (gdybym nawet miał swoją taktykę pewnie wynik zmieniłby się z 0:4,2:4 na co najwyżej 1:3,2:4).
Najlepszy gracz, przy tym niesamowicie skromny. Na moje słowa, że jest the best player on tylko przecząco kiwał głową Mrugnięcie To była wielka rzecz móc zagrać z takim graczem.
Także Polacy do roboty i czas się kiedyś zrewanżować Mrugnięcie
Zresztą na turnieju miałem szczęście do graczy niemieckich. W grupie trafiłem na założyciela ss.de ElMichaj-a. Również bardzo dobry gracz i fajny gość.

No i największe gratulacje dla nowego mistrza Polski PC PąCZKA!!! Pączek, tego dnia byłeś z nas wszystkich najlepszy! Teraz to co najtrudniejsze, czyli utrzymać się na szczycie Mrugnięcie

Mam ambicje zrobienia naprawdę wielkiego turnieju. Czegoś o czym będzie się mówiło


Kto to powiedział? Foka w grudniu 2007 na forum sensiblesoccer.pl.

Był wielki turniej i np. w Lubinie na pewno będzie się o nim jeszcze długo mówiło!!!

Teraz czas na rewanże w Gliwicach Mrugnięcie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #38854 by Wodiczko
Ja z wiadomych przyczyn o sportowym poziomie mojej gry nie mam zbyt dobrego zdania, ale dopoki bylem w stanie walczyc, to walczylem...
Amiga: super mecze z Diorem, ktore polowa sali przyplacila utrata sluchu (jak sie Dior cieszy po bramkach to kazdy wie :P), moje jedyne zwyciestwo (dopoki gralem) z Sangiem...
PC: stare porachunki z Bumerem (oprocz turnieju Chlej OFF :P) - skonczylo sie 3-0 i 0-3, dziwna niemoc Lobo i Romanqa, doslownie ulamki sekund brakowaly mi do remisow, a w jednym meczu z Lobo nawet dlugo prowadzilem :)
No i wrazenia artystyczne:
Atmosfera, atmosfera, jeszcze raz atmosfera - poznanie Was wszystkich to niesamowite wrazenie. Wesole rozmowy na schodach z Filipem (historia gipsu wesola...), ElmichaJ (co za gosc), no i wroclawska goscinnosc Bumera i Ola, ktora przyplacilem wycofaniem sie z turnieju :)
Oprocz tego organizacja na mega poziomie, jadac wiedzialem, ze bedzie super, ale to co zobaczylem, przeszlo najsmielsze oczekiwania. Za rok wypada przyjechac tydzien wczesniej, zeby forma zostala na sam turniej :)
Dzieki wszystkim i oczywiscie widzimy sie za rok, a do tego mam nadzieje, ze w Warszawie wczesniej jakis turniej z Diorem zmontujemy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.232 seconds
Powered by Kunena Forum