Re: Wrocław Open - Marzec

More
16 years 2 weeks ago #38855 by Darecki-OKS
Dzieki za fajna imprezke!! Palenie na schodach i pelne pluca dzieki goscinnosci Wrocławskiej (Olo,Bumer no i Wodiczko poki jeszcze zył hehehe :P no ale chlejOFF wygrałeś) :P Jestem pełen podziwu dla organizatorow za udany turniej oraz kobietom dzieki nim ten turniej był naprawde piekny :) Co do mojej gry powiem krotko ale tresciwie liczyłem sie z tym ze duzo nie pogram a tu miłe zaskoczenie 1-16 na 2 platformach to jak na Dareckiego istna SENSACJA!!!! Pozdro dla Szymsa jestes super gośc oczywiscie wszycy jestescie zajebisci :) I mam nadzieje ze do zobaczenia za rok :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #38858 by noel
Replied by noel on topic Re: Wrocław Open - Marzec
15 lat temu kiedy zaczynałem swoja przygodę z sensiblem bardziej prawdopodobne dla mnie było, że Polska reprezentacja w piłce nożnej zdobędzie Puchar Świata niż to, że ta prosta gierka za kilkanaście lat przyciągnie mnie oraz 50 innych ludzi z różnych zakątków Europy w jedno miejsce. A jednak…. Dzięki organizatorom tego turnieju można było nie tylko porządnie pograć w nasza ulubioną pikselówkę, ale również poznać bliżej ( gorączka piątkowej nocy ;D ) swosową społeczność. Dzięki im za to. Jednak specjalne podziękowania należą się Gosi – żonie Foki, która w dzień turnieju zadbała o strudzonych sensiblowych rycerzy przygotowując im pyszne pierogi oraz dostarczając życiodajny eliksir zwany kawą. Takie dziewczyny rodzą się raz na 1-100000000000, cieszę się że jedna trafiła do nas ;D.
Jak się okazało poziom sportowy przewyższył moje umiejętności ( Basto ja Cię jeszcze kiedyś ubiju 8)). Nawet dysponując specjalnie przygotowanymi keypadami ( Dior – elektryku dzięki Ci za nie) nie byłem w stanie przedrzeć się do ¼ finału Amigi i walczyć o pierwszą trójke Polaków. Na PC miła niespodzianka, w debiucie 3 miejsce w grupie. Pozdrawiam wszystkich zawodników a w szczególności przeciwników i kumpli z pokoju hotelowego ( Darecki, Pablo, Kałasznikow ) Mam nadzieję że za rok spotkamy się w tym samym składzie. Jeszcze raz podziękowania dla Foki oraz osób które pomagały mu w organizacji tego niezapomnianego spotkania. SZACUKEN

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago - 16 years 2 weeks ago #38871 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Giessen - Wroclaw via Berlin - Kawal drogi
London - Wroclaw via Olsztyn - Wiekszy Kawal drogi
Zorganizowac perfekcyjny turniej - Sensible ;-)

Co mam na mysli, to ze ogromny przyszlowiowy szacón nalezy sie ludziom, ktorzy zdecydowali sie zjechac z naprawde daleka (oprocz wspomnianych Playa i Lobo to wiekszosc obecnych miala naprawde kawal drogi).
Jednak jeszcze wiekszy nalezy sie organizatorom, ktorzy naprawde z jajem podeszli do tematu i dzieki temu wszyscy obecni na pewno jeszcze nie raz zdecyduja sie na przyjazd chocby na najwieksze zadupie, zeby zagrac w Sensible;-)

Przylaczam sie do wszystkich podziekowan w powyzszych postach, no i czekam az na ss.de po prawej znowu pojawi sie Wroclaw - The meeting place


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago - 16 years 2 weeks ago #38897 by dior
Replied by dior on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Więcej myśli niż słÃ³w Panie i Panowie. Tak silnej więzi z naszą społecznością nie poczułem już dawno. Ostatnio chyba wtedy, gdy wspólnie z Lobo, Inbloomem, Dzemem i Torpedo robiliśmy sobie na Sensi Days zdjęcie z polską flagą...
Wdzięczność, wdzięczność dla organizatorów! Piątkowy wieczór integracyjny był jednym z najbardziej unikalnych i niezapomnianych piątkowych wieczorów, jakich w zyciu doświadczyłem. Foka z dumną żoną po prawicy, Noel i Lobo - dusze towarzystwa, bardzo głośny ośrodek warszawski pod oknem ;D Milord Pablo pełen salonowej gracji :) Przyjaciele z Niemiec, którzy naprawdę dobrze się z nami bawili. Playa przyznał w czasie późniejszego spaceru po rynku, że czegoś tak pozytywnego w czasie offlinów nigdzie wcześniej nie doświadczył. To dopiero komplement od Mistrza Świata! I pomyślcie, że MaroJ siedział wtedy w domu i wycinał karteczki z nickami poszczególnych graczy na potrzeby losowania... To jest dopiero podejście do sprawy!
Wdzięczność wszystkim zawodnikom, szczególnie przyjaciołom z Czech i Niemiec za przybycie. Chciałbym podziękować jeszcze Lobo za szybki i wygodny transport i mojej Asi, bez której te wyjazdy na turnieje nie byłyby takie same...

O sportowej rywalizacji zbyt wiele nie będę pisał, w zasadzie wyniki rozgrywek potwierdziły istniejące status quo. Zaskakująca może trochę była porażka Playa z Martym, Czesi potwierdzili tym samym, jak znakomitymi są zawodnikami, szczególnie w trakcie turniejów... Romanqowi i Foce, na których wszyscy liczyliśmy w PC, nie poszło, Pączek natomiast miał prawdziwe wejście smoka.
Jeśli chodzi o amigę, to najbardziej mi szkoda porażki Lobo z Dabombem, Bomb wreszcie się zrewanżował za poprzednie offliny, w których górował nasz stary mistrz. Brawo dla Foki za finał i za walkę z Playa!

Na moje dokonania sportowe spuszczę kurtynę miłosiernego milczenia ;)

Chciałbym także wyraźnie zaakcentować, że pady, które na szczęście sprawdziły się we Wrocku, w większości przygotował mój przyjaciel Bielin (jesli będzie turniej w Warszawie, to Bielin będzie jednym z organizatorów, chociaż sam raczej nie zagra). Na poziomie konstrukcyjnym to jego praca, wyraźnie inspirowana oczywiście pomysłem Djowgera.

Było cudownie, oby jak najprędzej to powtórzyć!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #38937 by rafaello
To i ja dodam coś od siebie. Jak na kogoś kto był po raz pierwszy na takim turnieju to jestem pod wieeelkim wrażeniem! Dopiero teraz dotarło do mnie jak SWOS łączy ludzi, moja dziewczyna do tej pory nie może zrozumieć jak taka jak ona to mówi prosta gra może wzbudzać tyle emocji i zabierać tyle czasu (co oczywiście działa na jej niekorzyść :)). Przyznaje że nie byłem na całym turnieju (sprawy osobiste) ale starałem się to nadrobić dzień wczesniej spotkaniem w Kuźni. Jestem przekonany w 100% że gdyby nie WY WSZYSCY LUDZIE to nie było by tak pięknie, ale prawdą jest to że największe podziękowania należą się dla FOKI który po prostu ma smykałke do takich imprez i widać że jest mocno w to zaangażowany. Mimo mojego późniejszego dotarcia w sobote myśle że poznałem was wszystkich na tyle na ile starczyło czasu i bardzo sie z tego ciesze bo juz teraz nie będziecie dla mnie zwykłymi napisami na mircu czy w tabeli!:) - DZIĘKUJE!!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago - 16 years 2 weeks ago #39244 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Dla mnie turniej zaczal sie tak naprawde tydzien wczesniej gdy goszczac w Warszawie spotkalem sie z Diorem, Primo i Wodiczko. Bylo niezle, niestety z przyczyn od nas niezaleznych musielismy sie dosc wczesnie rozejsc.

W czwartek poznym wieczorem zadzwonil Darecki i umowilismy sie ze razem z Olsztyna pojedziemy do Warszawy gdzie odbierzemy Asie, Diora i Kalasznikova. Pozniej jeszcze krotkie spotkanie w Jankach z Primo, Wodiczko i dziewczynami i juz prawie bezproblemowa droga do Wroclawia. We Wroclawiu spotkalismy sie z Foka, Noelem, Pablo i Olo i zaczal sie najdluzszy objazd w tej czesci Europy spowodowany przebudowa ulic we Wroclawiu. :)

Playa, ElMichaJ i Bomb byli troche spoznieni wiec pojechalismy po nich z Foka i eskortowalismy na miejsce turnieju.

Wieczorem w pubie bylo super. Niemcy byli zachwyceni atmosfera i rynkiem. Bralem juz udzial w turniejach w Niemczech, Holandii i Danii ale moge smialo powiedziec ze nigdzie nie bylo takiej atmosfery jak we Wroclawiu. Tutaj odnosilem wrazenie ze znamy sie dobrze juz od dluzszego czasu i poszlismy razem na piwo.

Juz od rana spotkalismy sie na sali. Poniewaz kilka osob przywozilo sprzet na poczatku bylo troche zamieszania zanim wszystko stalo sie kompatybilne. Ale jak juz to wszystko ruszylo to tempo meczow bylo naprawde imponujace. Przy kazdym stole byl jakis kapo odpowiedzialny za sprawny przebieg grupy i maruderom grozil lincz.

Teraz troche o moim wystepie.
Niespodziewanie najlepszy mecz turnieju rozegralem na PC. Byla to pierwsza runda KO przeciwko Foka. Wychodzilo mi wszystko i udalo mi sie awansowac. W nastepnej rundzie czekal Paczek ktory brutalnie sprowadzil mnie na ziemie nie dajac najmniejszych szans.

Na amidze udalo mi sie wygrac grupe i dojsc do polfinalu pokonujac Szymsa, Pablo, Cinka gdzie czekal... zadny rewanzu za PC Foka. Naprawde piekne zaciete mecze i zasluzony awans Foki do finalu. W meczach o trzecie miejsce gora byl Bomb biorac tym samym rewanz za moje zwyciestwa z Assen i Hamburga.

Od strony organizacyjnej najbardziej podobalo mi sie to ze zaangazowana byla duza grupa osob i wspolpraca ukladala sie naprawde plynnie. Wspomne tu Gosie (zone Foki), Foka, Dior (masowa produkcja bezblednych keypadow), Romaneq (praktycznie to on zorganizowal turniej PC).

Doslownie kazdy z uczestnikow turnieju przyczynil sie do swietnej atmosfery ktora panowala na turnieju.
Turniej ma dobra prase w angielsko-jezycznym watku na forum forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=5765.0 , wiec w nastepnej edycji mozna spodziewac sie jeszcze wiekszej liczby gosci z zagranicy.

Dzieki raz jeszcze za turniej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 days ago #39946 by Darecki-OKS
A Ja ze swojej strony bardzo dziekuje LOBO za mozliwosc dolaczenia do wyprawy o kryptonimie Wrocław . Moja decyzja zapadla dosłownie Last minute ale byla to jedna z najlepszych decyzji ktore podjełem.Bardzo mi było milo poznac z was wszystkich osobiscie gdyz granie na sieci to nie jest to samo co widziec was na Zywo.Goscie z Niemiec i Czech okazali sie naprawde bardzo mili i dziekuje im za pogawedki na schodach.A Zonie Foki i dziewczynie SzymSa i reszcie dziewczyn dziekuje za pomoc nam panom w trudach turnieju.Zonie Foki za pyszne pierogi,dziewczynie SzymSa za doping w pojedynkach moich z jej chlopakiem a wszystkim dziewczynom za upiekszenie tego turnieju swoja obecnoscia.Dziekuje wszystkim za te chwile i obysmy sie wszyscy spotkali za rok i moze nawet w wiekszym gronie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 days ago #39949 by paczek
Darecki się obudził :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 5 days ago #39960 by Tomplus
Dobrze że jeszcze kwiecien ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum