Re: Wrocław Open - Marzec

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #37950 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Gramy w 5 grupach.

Rozstawiamy graczy z zagranicy plus 5 teoretycznie najlepszych Polaków. Jest to wybór organizatorów i będzie tworzony na podstawie rankingu..

Graczy zagranicznych mamy w tej chwili na liście 6. Pięciu potwierdzało przyjazd więc, gdy będzie ich tylu z podziałem nie będzie problemu. Każdy powędruje do innej grupy. Jeśli będzie 6 to w jednej grupie będzie dwóch zagranicznych graczy. Jako, że na turnieju pojawią się tylko gracze z Niemiec i Czech to trzeba będzie zrobić tak, żeby ten 6ty nie trafił do grupy, gdzie jest zawodnik z tego samego kraju. Rozstawimy też Polaków. Teoretycznie najlepszych. Teraz w zależności od tego ilu będzie graczy z zagranicy potrzeba nam 4ech lub 5ciu Polaków rozstawić. Więc na wszelki wypadek przygotuje pięciu.

Amiga
Lobo
Foka
Dżem
Maro
Romaneq – rezerwowy


PC
Romaneq
Filip
Foka
Yoda
Zienior – rezerwowy




Potem reszta graczy zostanie dolosowana.
W grupach będzie zapewne po 8 graczy. Gramy 2 razy każdy z każdym. Schody organizacyjne zaczynają się dalej. Jesteśmy czasowo ograniczeni. Bo turniej nie może trwać przecież 24 godziny. Starałem się określić ramy czasowe grup. Czyli ile mniej więcej będzie trwała rywalizacja grupowa. W lidze Lubińskiej jest 7 graczy i grają 3,5 godziny. Więc liczę, że u nas na grupy zejdzie 5 do 6 godzin. Dodać trzeba opóźnienia. Więc zaczynamy o 12ej maks 13ej i 6 godzin grup. To mamy godzinę 20 nie jest to zły czas. Potem zrobimy fazę KO. No i tu zaczynają się schody. Na bank chce by w fazie KO zagrał każdy, kto grał w grupach. Pomysł na KO jest taki:

przykład 40 graczy
trza zrobić tak by w finale było 2ch. Więc w pierwszej rundzie KO będzie eliminacyjną tak by w drugiej rundzie KO było już „równe” 32. Więc trzeba 8 wyeliminować. Czyli potrzeba nam 16 graczy. Będzie to 16tka najsłabszych w rundzie grupowej. Czyli 3 ostatnie miejsca z każdej grupy plus jeden 4 od końca z najsłabszym bilansem punktowym.

8 a – 5 (x) zwycięzca wskakuje na miejsce (5x)
6d – 8 e zwycięzca wskakuje na miejsce 6 d
6 a – 7 e zwycięzca wskakuje na miejsce 6 a
8 b – 6 c zwycięzca wskakuje na miejsce 6 c
7 b – 7 c zwycięzca wskakuje na miejsce 7 b
6 b – 8 c zwycięzca wskakuje na miejsce 6 b
8 d – 6 e zwycięzca wskakuje na miejsce 6 e
7 a – 7 d zwycięzca wskakuje na miejsce 7 a

Wiadomo, że to iż graczy będzie właśnie 40tu, to jak wygranie w totka ;). W każdym razie zasada pierwszej rundzie KO cel jest taki by w drugiej rundzie KO zostało 32 graczy. Czyli jeśli będzie np. 42 graczy. Wtedy pierwsza runda KO będzie wyglądała tak: 42 – 32 = 10 x 2 = 20 czyli właśnie tylu graczy będzie w pierwszej rundzie KO. Opcja np. z 37 graczami. 37 – 32 = 5 x 2 = 10ciu grających w pierwszej fazie KO. Mam nadzieje, że jest w miarę jasno.

Druga runda KO 32 graczy.


1.1 a - 6 e
2.3 d – 4 e
3.1 c – 7 b
4.3 a – 4 d
5.2 a – 5 b
6.2 c - 6 d
7.3 c – 4 b
8.7 a – 1 d
9.2 e – 6 b
10.2 d – 5 c
11.4 a – 5 d
12.6 c – 1 b
13.2 b – 5 e
14.5 a – 3 e
15.3 b – 4 c
16.6 a – 1 e.

Kolejne rundy KO już według drabinki czyli zwycięzca 1 kontra zwycięzca 2, a w następnej rundzie zagra ze zwycięzcą pojedynku 3 i 4 i tak dalej.


Postanowiliśmy z Maro, że turniej Wrocław the meeting place będzie też Mistrzostwami Polski. Taką decyzję wymusiła na nas ilość graczy, która zjedzie z całej Polski by rywalizować z innymi. Tak więc będzie oddzielna pula nagród za Wroclaw Open i dla najlepszych graczy z Polski. Czyli np. jeśli Polak będzie najwyżej 4ty to i tak dostanie nagrodę za Mistrzostwo Polski. Następny w kolejności Polak będzie wice i tak dalej. Jeśli np. gracze kandydujący do 3 miejsca w Mistrzostwach Polski odpadną w ćwierćfinale to o pozycji decydować będzie suma punktów jaką zgromadzili po drodze do ćwierćfinału.


DO KOŃCA MIESIĄCA CZEKAM NA SKŁADY JEŚLI CHCE KTOŚ GRAĆ SWOJĄ DRUŻYNĄ I NA TAKTYKI. Przypominam podesłać trzeba nazwę drużyny, którą mam wyedytować. Czyli np

Real Madryt podać nową nazwę drużyny i nazwiska na jakie mam pozamieniać te ze składu Redalu. Jeśli ktoś nie prześle do końca miesiąca, to będzie musiał grać tym co będzie przygotowAne na dysku.


Meil: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #37967 by Magister
hyhy MAGISTER tez sie szykuje na podbuj Wrocławia :) olleeee

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #37986 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wrocław Open - Marzec
PILNA SPRAWA. Załatwiamy noclegi we Wrocławiu. Rzecz jasna nie mamy sponsora i nie jesteśmy w stanie sami opłacić. Więc szukaliśmy w miarę tanio iw miarę przyzwoitych warunkach.
Znaleźliśmy hostel gdzie jesli nas będzie powyżej 20 osób to cena od pokoju wyniesie 35 zł. Dużo osób przyjedzie w piątek. Więc rozbija się o noclegi na piątek i sobotę.
Są 4 pokoje dwuosobowe. Reszta większe. Łącznie jest 45 miejsc. Więc czekam na zgłoszenia. Bo obdzwoniłem masę miejscówek i w wielu miejscach już wszystko jest pozajmowane. Czekam na zgłoszenia i ewentualne propozycje.

Sang i Marta piątek sobota
Dior i Asia na piątek i sobotę.
Kalasznikov na sobotę
Geese i Monika sobota

Suma miejsc : piątek 4, sobota 6

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #37997 by Wodiczko
Ja i Primo już noclegi mamy, ale też się musieliśmy naszukać :P w połowie hoteli brak miejsc wolnych - czyżby cała Europa przyjeżdżała nas oglądać ? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #38009 by Sang
Replied by Sang on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Foka poprosze o dopisanie do rezerwacji na jakis dwuosobowy będe ze swoją drugą połÃ³wką (Marta)

A tak pozatym kto z Warszawy będzie jechał o 17-50 z zachodniego? Można by się jakoś zorganizować :)

Pzdr.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #38074 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wrocław Open - Marzec
Stan posiadania na turniej we Wrocławiu :

150 zł - Romaneq
120 zł - Bumer
100 zł - Foka
50 zł - Maro
60 zł - zostało z pierwszej zbiórki
50 zł - Dior
30 zł - Noel
20 zł - Dzem
20 zł - Oli
20 zł - Cinek
20 zł - Geese
10 zł - Pleban
10 zł - Mp3fan
20 zł - Ruichi
10 zł - Olesio
20 zł - ktoś ale zapomniałem kto Cheesy

120 zł zapłaciliśmy za domenę.

Stan Konta : 570 zł

W dalszym ciągu można wpłacać. Przypomina, że obowiązuje zasada wpłaca, kto ma i jest w stanie się dołożyć. Nikt nic nie musi, baaa jeśli ktoś miałby rzucić kasę i potem nie przyjechać na turniej, to 10000 razy wole by jednak przyjechał.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #38087 by konik.78
tylko żebyście nie nocowali na komisariacie na krzykach (dzielnica) 30.03.2003r. pewien prokurator uparł sie żeby mnie tam gościć przez trzy doby. Psie pokoje , żarcie okrutne a i obsługa do bani. Zresztą na Psim Polu nie lepiej :) Pozdro i nie rozrabiajcie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #38169 by Lord Pablo
PABLO śpi z piątku na sobotę - drugiego noclegu nie zamawiam bo zamierzam wrócić, chyba że nie dam rady ale to już będzie mój kłopot. Chcę również zaznaczyć że jadę ze swych stron SAM więc nie mogę zabrać żadnego Telewizora monitora itd... byłby to dla mnie ogromny kłopot

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #38172 by Wodiczko
Jako, że Primo, ja i nasze połÃ³wki (bez skojarzeń :P) jedziemy samochodem, to jakiś odbiornik chyba zabierzemy...wszystko zależy od Diora, który musi go zorganizować :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago #38265 by cinek

Jako, że Primo, ja i nasze połÃ³wki (bez skojarzeń :P) jedziemy samochodem, to jakiś odbiornik chyba zabierzemy...wszystko zależy od Diora, który musi go zorganizować :)

Wy samochodem? jaka strata, ktory nie pije? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum