Re: Mistrzostwa Świata w Primasens !!

More
16 years 2 weeks ago #39203 by dior
Okej. Ile może ważyć ten podręczny? ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #39204 by lobo
10 kg wymiary 55x40x20 cm.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39225 by Basto_PL
eee Ja tez chce jechac Tylko co i jak ??? ile kosztuje to bo nic z tego nie wiem :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39239 by Basto_PL
NO TO JADYMY :) POLSKIE SILY ZBROJNE RUSZAJA NA NIEMCY ^^

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39314 by ruichi
heh.. mysle, ze istnieje szansa, ze sie pojawie :) patrzylem na bilety z dublina, nie jest zle... nawet moja lepsza polowka wyrazila chec podrozy, a na pytanie czy wie, co tam sie bedzie dzialo odpowiedziala: taaa.. bedziecie grac i chlac ;D

we wtorek musze tylko zobaczyc, czy moj wspolpracownik nie bierze przypadkiem urlopu w tym czasie, bo z tego co pamietam, tak mniej wiecej chcial jechac ;/ - jesli bierze, to niestety znow mi sie nie uda, jesli nie bierze, to na 95% bede (bedziemy;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39403 by dzem
odpowiedz z firmy przewozowej:

autobus na 20 osob, z klimaanlage, KuhlSchrank i SchlafSessel (Nichtraucherbus - nie ma mowy o zakazie alkoholu;-).

Całkowita cena wynajmu w dwie strony: €595.

Obecniejest nas 13, + mozliwy brat Lobo + Ruichi x2 to 16. Rok temu wlosi lecieli tez na Hahn, wiec w tym roku moze byc podobnie. Mysle ze w ten czy inny sposob uzbieralibysmy 20 osob, a wtedy cena od osoby wyniesie €30.
Raczej nie musimy sie spieszyc z rezerwacja. Z uwagi na intensywne ostatnio sensi-wydatki to chyba dobra sprawa.

Czekamy na dalsze odpowiedzi na zapytania.. niech licytuja kto dostapi zaszczytu przewiezienia nas;D

Mit frenudlichen Grussen;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39466 by ruichi
przylatujemy/jecie dzien wczesniej ? bo ew ja/my bysmy ladowali ok 11 we F... wylot po 22 nastepnego dnia..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39472 by Foka
w piątek koło 10ej będziemy we Frankfurcie. Do domu lecimy koło 8 rano w poniedziałek Ci, co do Polski wracają, a Ci co na Wyspy wieczorem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39477 by lobo
@ Dzem

30 euro to prawie 2 x wiecej niz opcja 2 samochodow z dwoma kursami.

Musimy bardziej sie zaglebic w temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 week ago #39495 by dzem
odpowiedziala mi druga firma przewozowa z lotniska.
krzykneli 500€ za 13-osobowy bus, wiec wiecej niz poprzednio - jakies €38 na lebka.
Byc moze ze te ceny sa do negocjacji, ale ja sie nie podejmuje tego po niemiecku robic:D

jesli za samochody wychodzi ok. €15/os to chyba trzeba sie bedzie decydowac. Firmy przewozowe nie beda w stanie zejsc do takiego poziomu, a przynajmniej nic na to nie wskazuje.
Chyba ze ktos ma prawo jazdy na autobus i bez kierowcy wezmiemy?:D

Lobo, mozesz wrzucic tu porownanie przy wynajmie 1, 2 i 3 vanow? Moze faktycznie zgramy sie z wlochami, lub jeszcze ktos z Polszy sie zdecyduje jechac i wtedy za doplacenie 2 euro od osoby nie bedziemy musieli jezdzic na dwa razy.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.258 seconds
Powered by Kunena Forum