Re: Mistrzostwa Świata w Primasens !!

More
15 years 11 months ago #41936 by SzymS
No baaa! Nie tylko częścią ale przejdziemy do historii !! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #41970 by Bumer
ja juz zacieram raczki na ten wyjazd:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #42143 by Basto_PL
u kogo mam zarezerwowac pokoj ??? dajcie jakies namiary i ile to kosztuje... bo w sumie nie wie mczy polece ale kupic muse bo co potem ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 11 months ago #42146 by lobo
Basto odezwij sie na privie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago #45279 by dzem
yyy powiem tak: jestem za stary ne pielgrzymke hahn-pirma-hahn:P pasuje ruszyc zady. chyba ze sprawa rozwiazana jest, a ja o czyms nie wiem?;-)

poniewaz wynajem busa z kierowca okazal sie drogawy, to chyba wracamy do opcji vana/vanow.

Jesli decydujemy sie na dwa kursy to trzeba pamietac, ze droga powrotna bedzie nieco bardziej skomplikowana.
wylot z hahn mamy o 6:25, co oznacza, ze druga grupa musi byc tam o 5:00 najpozniej. na podroz trzeba liczyc ze 2h, czyli, ze pierwsza grupa musi juz o 23:00 w niedziele wyjechac z Pirma. Do tej godziny turniej na pewno sie jeszcze nie skonczy;-)
pomijam juz fakt ze od 1:00 do 6:00 siedzenie na lotnisku jest srednio przyjemne - bo z tym przy odpowiednim ekwipunku damy sobie rade:P

Wniosek: albo wynajmujemy tyle samochodow zeby na raz obrocic, albo wracamy do opcji busa.
Jesli mamy wracac do opcji busa, to Lobo wylicz ile za te samochody wyjdzie, zebym wiedzial jaka maksymalna sume oferowac firmom przewozowym. wspominales 15€ przy dwoch kursach-- jesli przy jednym wyjdzie 30€ to chyba faktycznie trzeba na ten bus sie zdecydowac.
jak ktos ma inne propozycje to wrzucac, bo czasu za duzo juz nie mamy;-)





Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago #45289 by dior
Opcja poetycka pt. Zobaczyć Primasens i umrzeć ? ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago #45296 by SzymS
heh a mi sie teraz wkrecił taki schemat ze fajnie by wygladal taki filmik-prezentacja naszej ekipy na Primasens... jakies fotki nasze po koleji wrzucone z turnieji, podpisy wyskakujace....do tego dobra muzyczka zagrzewajaca do boju chlopakow....i na koniec jakis napis: MŚ Primasens...będziemy tam!! hehehe no tak mnie tiroszke fantazja poniosła:P a moze ktos umie takie cuda zrobic i wypromowałby Nas Jako POLSKE na te MŚ ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago - 15 years 10 months ago #45314 by lobo
Jutro wrzuce kosztorys z autami. Jak ostatnio liczylem wychodzilo po 90 PLN za osobe, opcja 2 aut. Wstepnie Playa deklarowal sie ze albo on albo Michaj moga po nas podjechac (koszt wzrosnie bo trzeba bedzie zwrocic za paliwo ale nieduzo rozbijajac to na wszystkich) czyli to by zalatwialo sprawe w jedna strone . Powrot jest o wiele bardziej skomplikowany, tym bardziej ze liczymy na polski final :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago #45436 by lobo
Musze jednak to odszczekac. Brak czasu, nawal zajec. Siade do tego po weekendzie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #45719 by lobo
Tutaj wrzucamy custom teamy na Days jesli ktos chce miec na dysku. Jesli nie to dajcie znac czym bedziecie grac, dzieki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum