Re: Mistrzostwa Świata w Primasens !!

More
15 years 9 months ago #46402 by dzem
Lobo, widze ze proroczo nie napisales po ktorym weekendzie;-)
masz wieksze doswiadczenie, wiec moze jakies tansze rozwiazania masz na mysli, ale mi udalo sie znalezc tylko raczej malo optymistyczna wersje.
Opel corsa - €174
jesli dobrze kojarze to jest nas 13-stu. wiec €174x3=€522 + paliwo
Bus z kierowcą i paliwem (13-os) zaoferowano nam za €500... 2 miesiace temu:D ale moze nadal jest aktualny.
w przypadku busa nie martwilibysmy sie o to kto w niedziele nie moze piwka chlapnac, ani o zgubienie trasy

Samochody mają taka zalete, ze nie martwimy sie czy kierowca w poniedzialek rano nie spozni sie na 5 rano do Pirmasens;-)




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46404 by lobo
Hehe. Dobrze mnie rozgryzles Dzem.

Wiec sprawa wyglada nastepujaco.

Playa moze wziasc jedna osobe i jest szansa ze zabierze nas ktos z Eifel Crew plus wynajmujemy 2 samochody ze znizka za bilety z Ryanaira, wyjdzie taniej ale to strasznie duzo kombinowania i nie rozwiazuje kwesti powrotu. Uwazam ze lepiej bedzie zrzucic sie na busa z kierowca. Jesli mozesz to sprawdz czy sa sklonni zawiesc nas za ta sama cene. Trzeba zapytac ich o 15 osob bo z tego co wiem do Pirmasens wybiera sie tez Asia Diora a moj brat sie ciagle waha.

P.S Na CGC poprosilem Paidera ktory mieszka gdzies w poblizu Frankfurtu zeby rozejrzal sie tez za jakims transportem dla nas wiec moze on znajdzie cos taniego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46405 by Foka
Kurnaaa panowie czasu coraz mniej, a na piechote i na kolanach to ja mogę z powrotem iść, ze złotym medalem na szyi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46407 by lobo
Tym bardziej z dwoma.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46430 by torpedo
sorry chłopaki, ale na pewno ich wam nie oddam. wygrywam, więc są moje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46553 by dzem
kilka uwag co do spraw organizacyjnych, co by uniknac jaj przy odprawie itd.

- koszt przejazdu z lotniska do Pirma i z powrotem = 40 Euro. Przy wymianie waluty wezcie pod uwage zeby miec rozmienione €40.
- nie ma bagazy glownych!! co by ktos sie nie wyglupil z 20 kg bagazu:P przy zakupie zarcia pamietajcie ze sloik dżemu nie przejdzie kontroli;-) alk tez dopiero w bezclowej.

jak komus przychodzi do glowy cos szczegolnie waznego to pisac lub pytac.

Lobo, Foka mamy w koncu ten jeden glowny bagaz? zapomnialem czy juz to zalatwialismy:D jesli ma tam isc sprzet to trzeba albo twarda walize albo jakies zabezpieczenie przygotowac, co by dior nie musial lutowac pol dnia:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46555 by lobo
Nie mamy. Trzeba by dokupic.



Lobo, Foka mamy w koncu ten jeden glowny bagaz? zapomnialem czy juz to zalatwialismy:D jesli ma tam isc sprzet to trzeba albo twarda walize albo jakies zabezpieczenie przygotowac, co by dior nie musial lutowac pol dnia:)


EDIT:

Sprzet bedzie raczej bezpieczniejszy w podrecznych bagazach niz w glownym zdanym na laske personelu lotniska. W duzy bagaz, ten odprawiany ktory ewentualnie dokupicie mozna napchac wszystko: jedzenie, napoje, etc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46557 by dzem
Panowie, to tylko jeszcze robcie liste, rzeczy sprzetowych ktore targacie i moge sie nie zmiescic w podreczny. ja mam tylko jeden keypad, ale taki Dior-Lutownik bedzie mial wiecej.
W kazdym razie chodzi mi o to ze moze sie okazac ze nie bedziemy potrzebowac bagazu...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47250 by Basto_PL
no i dupa dzis otrzymalem tel z nowej pracy i mam po turnieju .... Nic juz nie zrobie jedyne co moge zrobic to wspierac was

duchowo :( tyle czasu czekania zeby pare dni przed sie dowiedziec ze nie moge jechac kurw.... No nic zycze powodzenia i milej

imprezki !!!!!!!!!!!!! za rok napewno juz pojade ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #47258 by lobo
@ Dzem

I caly misterny plan spalil na panewce... :(

@ Basto

Przeslemy Ci zdjecia ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum