Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 9 months ago #46154 by Foka
Tak więc operacje Wrocław czas zacząć.

Wcześnie ? Nie ! Dzień po ostatnim turnieju zacząłem myśleć, co zrobić by było lepiej. Swoje przemyślenia mam. Wiem już jedno, łatwo nie będzie. Z całą pewnością znów będzie potrzebna pomoc każdego z Was. Tak by Topowy Turniej Sensible w Europie (myślę, że w 3jce najlepszych turniejów tego roku będzie się plasować) był jeszcze lepszy niż poprzednio.

Uważam, że nie możemy zmarnować czasu i szykować się na ostatnia chwilę.

Po pierwsze trzeba ustalić dokładną datę. Wstępnie przyjąłem 21 lutego 2009.

Co potrzeba :

SPRZĘT :

- 7 x Amiga 600 i 1200
- 7 x PC z Windowsem 98
- 6 x tv
- 10 x joypadów (tu prośba do Diora by podliczył ile ma i ile puścił w obieg)

Uważam osobiście, że powinniśmy kupić własną amigę z twardym dyskiem. Do tego potrzeba środków finansowych odpowiednich. Tak więc od dziś zaczynamy zbiórkę. Zasady zbiórki, jak ostatnio : Masz to dajesz - nie masz - nie dajesz. Jeśli masz dać kase i ma CI zabraknąć na przyjazd, nie dawaj! Mamy 7 miesięcy. Myślę, że jesteśmy w stanie odłożyć 10 zł miesięcznie. Dawałoby to 70 zł od osoby :). Jeśli ktoś ma problem z odkładaniem, możecie wpłacać 10 zł miesięcznie na konto.

Czekam na Wasze propozycje i przemyślenia.

Dotychczas było tak :

1 turniej we Wrocławiu - 9 osób
2 turniej we Wrocławiu - 21 osób (4ech z zagranicy)
3 turniej we Wrocławiu - 41 osób (6 z zagranicy)

Jestem perfekcjonistą więc teraz wszystko musi być lepiej. Mam też na myśli liczbę osób. Zakładam, że teraz musi być 50 osób i 8 z zagranicy. Dodam, że jak zawsze turniej przeznaczony jest PRZEDE WSZYSTKIM dla ludzi związanych ze swosem online. Czyli ss.pl i swos.pl i Liga Lubińska.

Proszę raz jeszcze potraktować poważnie, to co pisałem i nie odkłądać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46155 by Boruc2
Replied by Boruc2 on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Myślę że pomysł z kupnem nowej Amigi z twardym dyskiem jest ok .
Oraz mowie w tej chwili że pojawie sie na tym turnieju na dzień dzisiejszy daje 70% ze będę .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46156 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Jeszcze jedno .... kiedyś twierdziłem, że nie mamy szans dorównać Primasens. Teraz patrzę trochę inaczej. Nioe przebijemy Prima jesli chodzi o ilość przedstawicieli różnych państw. Ale pod wieloma innymi względami, to my możemy być wzorem ... Więc nie ograniczajmy się do myślenia, rok temu było świetnie, teraz też tak musi być. Będzie, jak wszyscy się mocno przygotujemy, samo się nic nie zrobi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46157 by dior
Replied by dior on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Mam Amigę 1200 i Amigę 600. Z padami będzie kłopot, bo naprawdę trudno mi wykołować niektóre elementy. Robi się kosztowna sprawa. Do końca miecha chcę zmajstrować kilka. Teraz mam tak naprawdę jedną sztukę (reszta już zarezerwowana, tak Szyms, pamietam o Tobie:P ). Będę dawał znać na bieżąco, możecie oczywiście liczyć na wpłaty i na mój udział w turnieju;) Pozdrówka!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #46158 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
No to tak jak w tegorocznej edycji - Lubin się na pewno pojawi ;D

Postaramy się ściągnąć jeszcze więcej nas .
W tym roku byli : Romaneq, ZienioR, Chris, Pączek ;), Paweł, Filippousis.

Może w końcu Leman się pojawi :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46167 by Basto_PL
Ja bede na 100% we wrocku to juz sioe nie zmieni :) a Kaske wysle tylko nr konta nie ma i wogole troche czasu jeszcze jest ale juz

by bylo mozna wysylac Foka :) Pozdrawia,

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46233 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
na 99% bede tym razem :DD ide jutro rezerwować urlop :D

trzeba was poustawiać w realu troche, nie :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 9 months ago #46245 by Lord Pablo
Lubin i Wrocław to są moje DWA cele - Na razie myślę o Lubinie - Chce być tam z wami - zrobię wszystko by przyjechać również i do Wrocławia, ale jest jeszcze czas by potwierdzić swój UDZIAŁ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago #48571 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Panowie miesiąc temu założyłem ten temat i nie ruszyło się nic !! Nikt nie ma pomysłu, co zrobić z AMigami i PC, jak ulepszyć turniej. Tematem zainteresował się chyba tylko Cinek, a chciałem zauważyć, że Pallister na 100% potwierdził już swój udział.

Geo z Czech powiedział, że jesli chodzi o offline to On w roku ma dwa cele : Pirmasens i Wrocław więc Czechów należy się spodziewać.
MCT z Serbii prosił nas byśmy mu zaproszenie wysłali bo to konieczne do wizy.
O turniej pytali się też Bułgarzy i Włosi.

Z Niemiec przyjadą jeszcze z pewnością Bomb, Elmichaj może Schulle i HairFu.

Więc panowie jesli my nie zatrzniemy potwierdzać swojego udziału Oni też nie będą mieli magnesu by przyjechać do nas.


Dodam, że turniej zmieni nazwe na Mistrzostwa Europy Sensible Soccer.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago #48579 by romaneq
1 x Amiga 600
1 x TV
3 x PC Win98
3 X Monitor
2 x KeyPad

Na tą chwilę to mogę przywieźć na 100%

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.231 seconds
Powered by Kunena Forum