Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 7 months ago #50395 by romaneq
Sanek byłoby miło spotkać się ponownie. Liczę, że sie pojawisz z ekipą i liczę, że zagramy na PC ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50396 by dior
Replied by dior on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Prace nad nowymi rozwiązaniami konfiguracyjnymi dla PC SWOS rozpoczęte!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50425 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
mialem o tym pisac juz jakis czas temu, ale wylecialo:P

oczywiscie zakup sprzetu to osobna kwestia. Ale jest jedna sprawa, ktora moze zmniejszyc klopoty zwiazane z konfiguracja - z ktora nawet w Pirma (przy tylu osobach ktore sie na tym znaja) byl klopot.

Otoz proponuje przeprowadzic losowanie na dzien (lub dwa) przed turniejem - na ircu. Oczywiscie, sila rzeczy zajda zmiany zwiazane z problemami w podrozy czy odwolaniem przyjazdu w ostatniej chwili (z przyczyn losowych). Z tym ze o godz. 10 w sobote juz bedziemy znali liste graczy i bedzie czas na dokonanie ewentualnych poprawek - ale przez organizatorow.

Juz teraz trzeba umiescic info ze nie bedzie mozliwosci edycji druzyn i taktyk w dniu imprezy. Wszystko ma byc zrobione i przeslane przed turniejem.

Zalety:
- koniec z edytowaniem druzyn z karteczki, ktore trwa 15 min:)
- pewnosc ze savedisk i grupy sa dobrze skonfigurowane
- mozliwosc przygotowania stanowisk pod gre - o ustalonej godzinie siadamy i gramy.
- wiekszosc graczy przyjedzie wczesniej i wiedzac na ktorym stanowisku beda grali, beda mogli podpiac swoj Joy/keypad itd. zeby zobaczyc w jakiej konfiguracji dziala na danym kompie. Zawsze znajdzie sie jakis problem z joyem u kogos kto nie mial czasu go przetestowac. Ale chyba lepiej 1 problem niz 10.

Przyznam ze moment losowania jest dla mnie jedna z fajniejszych chwil podczas turnieju, ale to mile wrazenie i tak szybko umyka jesli pozniej przez 3 godziny czekam na rozpoczecie gry. Mysle, ze biorac pod uwage problemy trzeba uznac ze sa inne priorytety.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50426 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Dysk i taktyki zdecydowanie tak.

Losowanie MUSI ;) byc w trakcie turnieju bo to jeden z najfajniejszych momentow (atmosferka)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50433 by dior
Replied by dior on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Losowanie spokojnie może odbyc się w trakcie turnieju. Myslę, że Amigę pod względem sprzętowym mamy opanowaną. Ja mam dwie 1200 i 600 mogę je obie na turniej zabrać. W Lubinie - z wielką pomocą Romanqa udało się moją 1200 odpalić z nieoryginalnych dyskietek swosa, mam także przygotowane adaptery do A600 (tam są węższe gniazda i dlatego był kłopot z podpięciem pod nie padów). W domu jestem w stanie wcześniej wszystko przetestować. Generalnie Amige mamy ograną i nie powinna sprawić żadnych przykrych niespodzianek, musimy tylko przygotować dostateczną ilość dyskietek.
Problemy konfiguracyjne nastręcza PC. Tym razem na pewno będę miał wystarczającą ilość przejściówek i jakieś pmysły na rozwiązanie ogólnych kłopotów konfiguracyjnych. Mam już dyski twarde do instalacji Win98. Przetestuję grę z trzema rodzajami przejściówek. Mam także pomysł na ominięcie kłopotów przy podłączaniu dwóch kontrolerów przez przejściówki - wtedy gra najczęściej się zawiesza. Jeden kontroler można podłączyć bezpośrednio pod klawiaturę - podlutowane wyprowadzenia. Podobny patent wykorzystali kumple z Niemiec do obsługi Xboxa. Gra będzie widziała klawiaturę i jeden kontroler, a w rzeczywistości będą podłączone dwa kontrolery. Jeszcze nie testowałem, ale myślę, że są duże szanse na powodzenie. Juz zacząłem nad tym pracować, czasu teraz mam na to niewiele, ale drobnymi kroczkami (wszak jeszcze parę miesięcy zostało) dojdziemy do upragnionego celu. Tyle, jeśli chodzi o moje pomysły na usprawnienie całości...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50471 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Trzeba w miare szybko ustalic drabinke, wtedy Redhair bedzie mial czas zeby przerobic swoj zajebisty programik na potrzeby Wroclawia

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50483 by Ibenolos
Ad. LOSOWANIE...w sumie losowanie będzie już ułatwione..wszak jeden z graczy już wylosował... :P...Yoda ma Liverpool...hiehiehie.. :))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 5 months ago - 15 years 5 months ago #52747 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
21 luty pasuje mi w 95%. Myślę że na tyle procent też będe (zależy od finansów). Spróbuje też wciągnąć w to Dindka ;) w końcu obiecywaliśmy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #53680 by WaNaS
Replied by WaNaS on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Michal86 ;) ja oczywiscie nie zamierzam opuscic takiej imprezy, powoli zaczne cos tam odkładac, tylko mam nadzieje ze ktos tam pomoze mi sie odnalezc we wrocławiu bo nigdy tam nie byłem :P Mozecie liczyc na moja pomoc, jezeli cos potrzeba.
na 100% bede.
Pojawie sie Raczej z Sankiem ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #53682 by Wodiczko
No tak, w końcu Sanek musi dobrą formę potwierdzać :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.289 seconds
Powered by Kunena Forum