Re: Wroclaw Open - Luty 2009

More
15 years 8 months ago #48592 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
ok ale musimy się psotarać by było 6 x Amiga 1200

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago #48760 by Bumer
Replied by Bumer on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
ode mnie jak zwykle 1xTV na pewno jest!
moja propozycja to zorganizowania turnieju 2u dniowego,bo jak pojawi się więcej ludzi niż w tym roku to nie damy rady pc i amiga rozegrać,a jak widać na przykładzie primasens - jeden kłopot z pc i turniej sie zakonczyl przed 7 rano.
wiem,ze nocleg stanowi pewnego rodzaju problem,bo to nie taka latwosc jak osrodek w primasens ale mysle ze jak bedziemy mieli potwierdzenie przyjazdow ludzi i wlacona jakas kaucje za noclego to mozna za jakims hostelem zaczac sie rozgladac.
czekam na opinie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago #48831 by Wodiczko
ja bede na 100%, w koncu kiedys wypadaloby faze grupowa do konca rozegrac :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago - 15 years 8 months ago #49093 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Bumer nie chce robić dwudniowego turnieju. Z prostej przyczyny w niedziele wieczorem już mi się nic nie chce, a zwłaszcza grać. Poza tym chce by Wrocław jednoznacznie kojarzył się z jednodniowym maratonem swosowym.


Plan Turnieju :


Piątek

Impreza wieczorna od godziny 19/20ej.


Sobota :

10.00 - losowanie.
10.30 - przydzielenie grup do komputerów, ustawienie grup, wybranie opiekuna każdej grupy
11.00 - Start
12.00 - Kawka, herbatka (godzina przybliżona)
14.00 - posiłek (godzina przybliżona)
18.00 - pizza (godzina przybliżona)
22.00 - kawka, herbatka (godzina przybliżona)
03.00 - zakończenie turnieju



Panowie zapraszamy wszystkich z drugimi połowami. Mam nadzieje, że uda nam się powtórzyć klimat panujący na turnieju w kwietniu. Że odjeżdżając z Wrocławia każdy będzie usatysfakcjonowany.

Chciałbym by makimum do 20 grudnia rozstrzygnęła się sprawa noclegów. Czyli ludzie, którzy chcą przyjechać i zostać na noc musieliby się określić właśnie w tym terminie bym mógł poszukać hostelu, który zaoferuje odpowiednie zniżki. Oczywiście można będzie też kimnąć się na sali.

Przypominam, że mile widziane wpłaty. Czyli dajecie ile możecie i jeśli możecie. Czym szybciej tym lepiej. Jako jedyny kasę wpłacił Cinek. Oczywiście zasada jest taka, że jeśli masz nie przyjechać bo nie masz kasy by wpłacić nie płać. Najważniejsza na turnieju jest Wasza obecność.


Założenia na turniej :

60 osób minimum. Stosujemy starą znaną we Wrocławiu zasadę. Przede wszystkim zapraszamy tych, którzy grają na ss.de, albo na turniejach Lubińskich i ludzi ze swos.pl. Osób przypadkowych wolimy uniknąć.
Zakładam, że będzie minimum 10 osób z zagranicy (Pallister i Elmichaj juz potwierdzili swój udział). Poza nimi liczymy na prdzyjazd Playaveliego, Bomba, Geo, Marty, Finaipepe, Carlosa. O przyjedzie myślą też poważnie : Marin, Aliciq, Hairfu, Sasy, Lucaa, Manuel, Hairfu.


Organizator GłÃ³wny : Foka
Zastępnca Organizatora : Maro
Pomoc na miejscu : Bumer

Organizator turnieju PC : Romaneq
Organizator turnieju Amigowego :

Wsparcie - to miejsce dla każdego z Was. Czekamy na Waszą pomoc i pomysły.

Współpraca - www.swos.pl i www.sensiman.pl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 8 months ago #49203 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009

na 99% bede tym razem :DD ide jutro rezerwować urlop :D

trzeba was poustawiać w realu troche, nie :P

O ile wytrzymasz z nami do lutego :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49629 by cracoviapasy1
panowie w Polsce gra nas okolo 100 osob . mylse ze warto pomyslec i kupic tv lub tanie monitory na raty . monitor nowy to koszt 500-600zl kupujac 20 monitorow daje sume 10 tys. podzielic na ludzi ktorzy zdeklaruja sie wplacac na raty daje rate co mieisieczna jakies 10zl-15zl. w niecaly rok monitory beda nasza wlasnascia wszystkie beda takie same. przy duzej ilosci mozna wynegocjowac tez cene.mysle ze foka jest odpowiednia osoba zeby tym sie zajac. prosze jak juz ustalicie przeslac kazdemu numer konta gdzie wplacac kaSE wplace odrazu.
panowie uwazam zeby tez zalozyc stowarzyszenie sensiblesoccer pobierac jakies male kwoty min 10zl na miesiac zeby organnizowac turnieje pieniadze przeznaczac na nowe turnieje sprzety joye jedzienie picie itp. teraz nei pojechalem do lubina ale do wrocka napewno pojade;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49666 by Ibenolos
nooo w końcu..ktoś zad swój ruszy z Krakowa..oprócz mnie i Klozego... ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49669 by Tomplus
@Cracovia
Może i masz dobry pomysł, ale - zawsze ktoś będzie musiał to transportować z jednego turnieju na drugi.
a po drugie, nie każdy z graczy pracuje.

Wg. mnie lepiej znaleźć firmę która zostanie oficjalnym sponsorem rozgrywek offline.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #49980 by Filippousis
W imieniu moim i Górala (Pawła) - będziemy na 1000%!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 7 months ago #50392 by sanek
Replied by sanek on topic Re: Wroclaw Open - Luty 2009
Witam
Jeśli chodzi o składke na sprzet to nasuwa mi sie jedno pytanie - gdzie byśmy go trzymali po kupnie ...ale ogólnie jestem za :)
na turniej sie wybieramy jak wszystko pójdzie cacy to może nawet we 3(ja, chesmar, oli-tego jeszcze nei znacie)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.243 seconds
Powered by Kunena Forum