Re: Strzelanie Focha

More
13 years 5 months ago #92687 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Strzelanie Focha
Ja sądzę iż Jack miał już bardzo dużo szans, poza tym jeśli przyjdzie mi z nim grać w lidze w następnym sezonie to też rezygnuję z gry (i nie chodzi mi że się uwziąłem czy coś, zobaczcie ile mamy razem ooo rozegranych, ale kiedyś jak graliśmy takich cyrków nie odstawiał i chętnie z nim grałem) A co do banowania to też jestem przeciwny. Tylko nie chcę być zmuszony do grania z nim na siłę w lidze i pucharach, wtedy ewentualnie obustronne walkowery z nim albo zrezygnuję.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92691 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Strzelanie Focha
Jak dla mnie zakaz gry w ligach czy to polskiej czy ASL, ale stanowcze NIE banowi na ss.de - jak ktoś z nim będzie grał to na własną odpowiedzialność. Pamiętajmy, że ooo nikt nie karze nam z nim grać

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92703 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Strzelanie Focha
Klepcie Jacka po pupci i grozcie mu paluszkiem. Na pewno zmadrzeje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92705 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Strzelanie Focha

Ja bym jednak skłaniał się (jako, ze jestem na początku kadencji) do tradycyjnej ostatniej szansy . Jeśli do końca miesiąca znowu coś będzie nie tak, zamkniemy definitywnie rozgrywki ligowe dla niego. Co sądzicie ?

Jak dla mnie to on ma kilkunastokrotną recydywę. Przecież mało kto tutaj pisał o problemach z nim, a podobnie jak roku temu okazuje się, że przynajmniej kilka osób miało z nim problemy. W poprzednim sezonie jak miałem z nim grać to ciekawiło mnie jak to będzie wyglądało, a teraz już nie bardzo mnie to interesuje. Na pewno przez niego nie zrezygnuję z ligi, ale odetchnąłbym z ulgą gdybym nie musiał z nim grać. Jak mi powie, że ma des to jak mam zareagować? Ostatnim razem wytłumaczyłem mu, że się błaźni z tym des, bo go nie rozumie. A teraz może być sprytniejszy, prześle mi jakiegoś print screena i mam mu uwierzyć?

Przypomnę tylko, że Xflea był zmuszony zagrać z nim 3x w krótkim czasie (3 liga, baraze, 2 liga). Jack miał okazję na szybko poprawić swoje podejście. Najwyraźniej tego nie zrobił. A ponieważ temat ciągnie się od ponad roku to on już raczej nie zmieni się.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92749 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
Tak Lobo tylko nie zmieni się też mając bana. W lidze, gdy traci specjalnie bramki wypacza wynik końcowy ... ale w ooo czy friendly oszukuje tylko siebie. Z drugiej strony dziwne, że sam się w temacie nie wypowie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92755 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Strzelanie Focha
Nie mam zamiaru go zmieniac gdyz udowodnil ze jest niereformowalny. Co jesli ktos grajac OOO zareaguje tak jak xflea grajac lige? Ban na ligii i turnieje juz byl ponad rok temu i dal jak widac niewiele.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #92778 by snky
Replied by snky on topic Re: Strzelanie Focha
Mi sie z Jackiem grało dobrze do wczoraj, az nie zaczal sobie bramek wciskac. Do tej pory czy to w lidze czy w cupach jakos nie odwalal czegos takiego, ale z postow ktore sie tutaj na przestrzeni lat ukazaly widze ze to recydywa juz. ale za banem bym nie byl, dobrze sie z nim gada no i jak ktos wspomnial duzo pomaga nowym.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92785 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Strzelanie Focha
Co tu dużo pisać. Jack zachowując się w ten sposób pokazuje ile ma szacunku dla przeciwnika, mówiąc krótko...ma go w dupie.
Gdyby nie te jego wybryki, myślę że z chęcią bym z Nim pograł ooo, bo uważam go za dobrego zawodnika, jednak jak pomyślę sobie o tym bramkach to się odechciewa z miejsca.
Foka: tylko co On ma tutaj napisać? Chce Ci się znowu słuchać tych głupich wymówek typu już nie było sensu grać, bo mecz był rozstrzygnięty , odpuściłem etc...???
BAN na ligę i inne turnieje wskazany.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92894 by Snajper27
Replied by Snajper27 on topic Re: Strzelanie Focha
Przy tej ilości meczy Jacka to normalka,że ktoś czasem strzeli focha.Mam 20 razy mniej rozegranych spotkań a też spotykam sie z fochami i nie bylo to w jego wykonaniu tylko innych zawodników.Grałem z nim sporo i było ok.O tym czy Jack33 powinien zakończyc granie niech sam decyduje.Pozdrawiam :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93885 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Strzelanie Focha
Dosc mam kolejnych skarg, nie chce mi sie juz tego sluchac. Jack ma bezterminowego bana na ss.de. Skoro jest taki pomocny na kanale nie widze problemu zeby sobie tam siedzial.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.313 seconds
Powered by Kunena Forum