Re: Strzelanie Focha

More
15 years 2 days ago #65610 by dzem
Strzelanie Focha was created by dzem
Panowie mam dosyć. Po raz kolejny przeciwnik mi strzela focha jak zacznie za wysoko przegrywac.. do tej pory nie chciałem robić afery bo miałem nadzieję, że to nerwy/emocje, ale mam już dosyć. Wiem, że nie mam opinii killera jak Lobo czy Bobbie, ale w swosa umiem grać i jak komuś po męczarniach włożę bramki na głupie 2:0 czy 3:1, to nie mam ochoty później stać z piłką na środku jak debil.

Gracze, którzy w przeszłości to robili w lidze czy ooo - zapominam i mam nadzieję, że nikomu innemu takich fochów już nie strzelacie. Potraktujcie to jako ostrzeżenie nie ode mnie, tylko od wszystkich, którym strzelacie fochy, bo będę namawiał w przypadku takiego chamstwa do donoszenia .

Na świeżo do zgłoszenia idzie Jack33, z którym jak gadałem po meczach PP nie widział nic złego w tym co wyczyniał po objęciu przeze mnie prowadzenia. Jak po pierwszym meczu spytałem czy zamierza podobnie zachować się w drugim, odpowiedział, cytuję: może .
Biorąc pod uwagę, że ma rozegranych 2000 spotkań (i to w krótkim czasie) chciałem z nim pogadać o tym, ale olał to. Może te 2000 spotkań często kończyły się w ten sposób? Nie wiem, ale jeśli ktoś jeszcze się z tym zetknął u niego to chyba warto oszczędzić tego kolejnym i zaproponować Jackowi przerwę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 days ago #65619 by manfred
Replied by manfred on topic Re: Strzelanie Focha
Ja się zetknąłem z tym u Jack a33. Jest to po prostu lekceważenie przeciwnika. Trzeba zawsze grać do końca nawet jak się przegrywa 5:0 bo w innym wypadku psuje sie zabawę przeciwnikowi. A druga sprawa że to jest dezorientujące. nie wiem czy jest desynchro czy jakieś problemy czy co tam jeszcze. Nie pochwalam i jestem za tym żeby podawać nicki graczy którzy tak robią i ewentualnie ich karać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 days ago #65620 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
A mnie boli, jak ktoś kurwa posądza Cie o oszustwo. Czy każdy tu musi mierzyć innych swoją miarą? Pisałem w temacie o banach, że jak nie jesteście pewni, że było desyncho to siedźcie cicho, a nie wyjeżdżacie z tekstami, że druga osoba jest oszustem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 days ago #65640 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Strzelanie Focha
Też mialem taki przypadek z Jackiem od stanu 3-1 zmienił styl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 days ago #65646 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Strzelanie Focha
Jakiś miesiąc temu grałem z nim mecz w granicach 10 min albo nawet dłużej w tym 89 min chyba z 2-3 min potem wybiłem piłkę na środek boiska by się już mecz skończył. Drugi mecz wyglądał normalnie do czasu strzelenia kilku bramek Jackowi, później znowu był cyrk.

Nie cierpię takiej błazenady, rozumiem, że można wysoko przegrywać, ale w takim przypadku nie chce mi się już z taką osobą nigdy grać. Na szczęście takich osób jest Jack jest mało.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65812 by xflea
Replied by xflea on topic Re: Strzelanie Focha
znowu Jack_33 - przypadek z dzisiaj

na pytanie po meczu co wyprawia - cytuję: nic - odpuściłem . szkoda że to było w 30min. meczu...

jeżeli o mnie chodzi to poprosiłem go żeby mnie więcej nie pytał o grę, bo z nim grał nie będę

zapis gry w załączniku
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65813 by stellozza
Replied by stellozza on topic Re: Strzelanie Focha
Ze mną to samo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65823 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Strzelanie Focha
sprawa zostala zażegnana mam nadzieje...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65849 by Ibenolos
Replied by Ibenolos on topic Re: Strzelanie Focha
noo..ja tez mialem podobny przypadek z jakims gałganem..jesli ktoś chce grać i TYLKO wygrywać ..to niech sobie w FIFE pogra.. Mniejszy problem w meczach fr lub ooo ale w lidze czy cup-ach to wku**iające..odebieranie satysfakcji z gry.. :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #67104 by Root
Replied by Root on topic Re: Strzelanie Focha
Jack33 niestety robi to nagminnie...gra normalnie jak jest 0:0 albo prowadzi....kiedyś w chyba 61 min strzeliłem na 2:1 i zaczął robić cyrki w stylu ,,zabawa w obronie albo podania ,,ja do ciebie, ty do mnie ...
Nie wiem czy 33 to jego wiek ale nie raz mu pisałem że to jest dziecinada i że jak nie chce grać to po co się pyta o grę na kanale...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum